Fame MMA gala youtuberów

Takich to na ulicy powinno się napierdalać profilaktycznie do nieprzytomności
albo zabawa włodarzy: niedługo będą pewnie relacje z bunga bunga

1695623928986.png

1695623946959.png
 
Kto to jest ten Le? Jakiś Wietnamiec co sprzedaje mielonego kota w budzie?
Faktycznie chłop ma na nazwisko Le. Sądziłem, że to jakis skrót nazwiska mający nadać wydźwięk postaci. Coś jak kiedys Dawid Ambro(rzeczywiście ambroziak). Albo rob gryn(czyli robert gryń). Ale bym kisnął beke, jakby kelner teraz zaczął pierdolic o sporcie i namawiać na rewanż Wiewióra. A jakby rewanż skończył się ponownie wygraną Wiewiorki to KSW już by nigdy nie wyszło z dupy.
 
Faktycznie chłop ma na nazwisko Le. Sądziłem, że to jakis skrót nazwiska mający nadać wydźwięk postaci. Coś jak kiedys Dawid Ambro(rzeczywiście ambroziak). Albo rob gryn(czyli robert gryń). Ale bym kisnął beke, jakby kelner teraz zaczął pierdolic o sporcie i namawiać na rewanż Wiewióra. A jakby rewanż skończył się ponownie wygraną Wiewiorki to KSW już by nigdy nie wyszło z dupy.
Każdy ze średnio ogarnięta stójką i jakimś tam TDD rozwala Wiewiórkę w KSW, scenariusz mało prawdopodobny, ale chętnie zobaczyłbym wkurwionego kelnera XD
 
Każdy ze średnio ogarnięta stójką i jakimś tam TDD rozwala Wiewiórkę w KSW, scenariusz mało prawdopodobny, ale chętnie zobaczyłbym wkurwionego kelnera XD
Co prawda chłop dopiero debiutuje w krs, ale faktycznie powinien być zdolny do wygrania ewantualnego rewanżu.
 
Pamiętam jak napisałem na jego profilu, że przegina i że jak nie wyhamuje to go odklei do reszty, jego fanbase prawie mnie zagryzł :D
 
Odnośnie Kokocińskiego, to dawno nie widziałem kogoś z tak upośledzoną "umiejętnością" zadawania ciosów w powietrze. Wklejam link z sygnaturą, dla niekumatych 2:26:20. W filmie przedstawili go przypadkowo Jóźwiak, jednak wszyscy dobrze wiemy, że to Paweł Kokociński.

 
Aśka też chce dorobić z procentów.
Weź Ty już Dżoana zajmij się swoimi dziećmi, bo wpierdalasz się wszędzie i myślisz, że wszystko umiesz, a jak poszłaś do jednego z tych talent show jako jurorka to cię wyjebali po chwili, bo nawet montowanie ujęć nic nie mogło zrobić z twoją głupotą i brakiem charyzmy.
 
Back
Top