Fame MMA gala youtuberów

Czas zatrudnić McGregora. Siadłby ładnie, ex zawodowiec do tego zadymiarz, niszczylby na konfach. On po irlandzku, nasze gamonie po polsku i Bajlando.
te freaki weszły w niebezpieczną fazę co widać po ostatniej gali Fame: nie rozwineli się zbytnio sportowo, ale zaczeli cholernie mocno kalkulować. Czyli ani dobrego poziomu sportowego ani jakiegoś frakowego spontanu w walce dzięki czemu były one ciekawsze.
Zwłaszcza w walce Tańculi z Ferrarim było to widać.
Nie wiem: chyba by musieli zacząć płacić za każde skończenie w pierwszej minucie czy rundzie aby by skończyć z tymi decyzjami sędziowskimi...
 
te freaki weszły w niebezpieczną fazę co widać po ostatniej gali Fame: nie rozwineli się zbytnio sportowo, ale zaczeli cholernie mocno kalkulować. Czyli ani dobrego poziomu sportowego ani jakiegoś frakowego spontanu w walce dzięki czemu były one ciekawsze.
Zwłaszcza w walce Tańculi z Ferrarim było to widać.
Nie wiem: chyba by musieli zacząć płacić za każde skończenie w pierwszej minucie czy rundzie aby by skończyć z tymi decyzjami sędziowskimi...
 
Aż musiałem obejrzeć jeszcze raz tą walkę: ten człowiek walczył o mistrzostwo KSW

Boże takie freak fighty kocham
Abym sobie obejrzał Ferrariego z jakimś sumitom
 
Last edited:
Błoński kolejna walka bez limitu czasowego. To że te freaki mają wyobraźnię wielkości ziarenka groszku to jedno ale że znajdują trenerów, którzy zgadzają się przygotowywać amatora do takiej walki: ah tyle mówienia o zasadach, że kasa nie jest najważniejsza...
To WCA to niezłe dno
 
Błoński kolejna walka bez limitu czasowego. To że te freaki mają wyobraźnię wielkości ziarenka groszku to jedno ale że znajdują trenerów, którzy zgadzają się przygotowywać amatora do takiej walki: ah tyle mówienia o zasadach, że kasa nie jest najważniejsza...
To WCA to niezłe dno
Zasady - czeczeńskie centrum atletyki
Wybierz jedno
 
Zasady - czeczeńskie centrum atletyki
Wybierz jedno
Anzor: w Czeczeni grozi mi więzienie.
Też Anzor: w WCA treningi maskotki Kadyrowa.
Mameda narracje też można wyśmiać na wiele sposobów...
Polska Walczącej wytatuowane i jakoś milczeli...

Świat Mma: bandyci, wariaci i hipokryci, którzy dla $ zrobią wszystko.
Często bez względu czy to zawodnicy, trenerzy, menadżerowie a promotorzy to już taka masa dziadostwa od Ksw po resztę, już mema "Panie Areczku" można zastąpić twarzą Kelnera. Boże ile jego tekstów to jest jakiś tani Januszex...
 
Anzor: w Czeczeni grozi mi więzienie.
Też Anzor: w WCA treningi maskotki Kadyrowa.
Mameda narracje też można wyśmiać na wiele sposobów...
Polska Walczącej wytatuowane i jakoś milczeli...

Świat Mma: bandyci, wariaci i hipokryci, którzy dla $ zrobią wszystko.
Często bez względu czy to zawodnicy, trenerzy, menadżerowie a promotorzy to już taka masa dziadostwa od Ksw po resztę, już mema "Panie Areczku" można zastąpić twarzą Kelnera. Boże ile jego tekstów to jest jakiś tani Januszex...
Nawet ostatni tekst do Artura Ostaszewskiego odnośnie tego, że chce on złożyć protest po walce Wikłacz-Przybysz pokazuje jaki z tego człowieka jest pospolity buc i cham.
Już parafrazując od tego czy to słuszna decyzja czy nie, i czy sam werdykt jest ok czy nie (sprawa indywidualna) to jemu jako szefowi firmy, bo KSW to żadna federacja (a z duetu Kalwi i Levi żadni włodarze) po prostu nie wypada się odnosić w ten sposób.
Dla kogoś nie w temacie zostawiam link do artykułu:

 
Gwiazda main eventu KRS wraca
6b9fc57591624f9adf379d523223f975721c8ca8ab76bf9f0206e87fdf29488d.jpg
 
Nawet ostatni tekst do Artura Ostaszewskiego odnośnie tego, że chce on złożyć protest po walce Wikłacz-Przybysz pokazuje jaki z tego człowieka jest pospolity buc i cham.
Już parafrazując od tego czy to słuszna decyzja czy nie, i czy sam werdykt jest ok czy nie (sprawa indywidualna) to jemu jako szefowi firmy, bo KSW to żadna federacja (a z duetu Kalwi i Levi żadni włodarze) po prostu nie wypada się odnosić w ten sposób.
Dla kogoś nie w temacie zostawiam link do artykułu:

To jest człowiek, który myśli, że jest nowoczesny myśląc, że dosłowne tłumaczenie z angielskiego na polski jest fajne "święte gówno" -nie to znaczy że ktoś jest niedouczony...
Ja już nie śledzę od dawna newsów z tym członkiem. Daje chujowe wywiady, a za to, że chce być związkowcem to nie należy mu się nawet szacunek za spore zaryzykowanie przy rozwoju ksw.

To jest Janusz. Grozi chłop karami umownymi. Ile EUR dostali od Turka za hymn terrorystów?


Mówił o liściu dla Gamrota i groził, że to taki kontrakt który się ciągle przedłuża: jpdl. Dzwoniłem do Hejtparku aby podał mi nazwę kancelarii prawnej która mu takie bzdury nagadała i dlaczego ksw nie pozywa zawodników? Kurwa jeśli miałbym miliony to zarobienia na karach to na cholere ugody?
Jeszcze pamiętacie jak Najmanowi groził za występ na MmaAtrack? I co? Ile złotówek kary zapłacił Najman? A tyle było gadania że Najman jest idiotą jeśli myśli że może wystąpić...

Chłop pewnie za ten hymn terrorystów musiał dostać niezły opierdol od sponsorów.

On jest wkurwiony bo kiedyś takim zawodnikom mma można było wciskać bzdury bo mają IQ jakie mają. Później przyszli menadżerowie i zaczęli mówić zawodnikom: On pierdoli a tak w ogóle to razem rozmawiajmy z organizacjami mma ale nie rozmawiaj samemu jeśli chcesz ze mną działać.

Nawet Wojsław stał się irytujący i nie da się słuchać jego wywiadów bo zachowuje się jakby naśladował Kelnera, którego opowieści o KSw przypominają mi stary suchar.
Ciotka z Ameryki mówi, że ma kilka rezydencji..
....Tylko zapomniała dodać że do sprzątania.

Tyburski wiecej zarobiłby w Ksw niż w Ufc?
Fucking joke

Kawulski jest oczytany, Kelner pierdoli bez ładu i składu
 
Back
Top