Fame MMA gala youtuberów

Ale nie będzie Polski pełnej Sebiksów i koniec. To jest mniejszość każdego społeczeństwa na świecie. Głośna, pchająca się na szkło, ale mniejszość. Ileż można udawać i robić z siebie zadymiarza, nawet za pieniądze? Na każdego Denisa przypada 20 normalnych ludzi, z których może dwóch chce robić karierę w szoł-biznesie, a statystycznie tylko jednemu się uda.
Denisek też już spokojny będzie. Ten materiał kanału nie wiem, ale się dowiem sporo zdziałał mimo wszystko. Żelazny liczy na dymy w walce Denisa i Daniela, a już widzę to jak chłop po 40, wykształcony i bądź, co bądź zasłużony dla polskiego MMA robi dymy na konfie frikowej.
 
Denisek też już spokojny będzie. Ten materiał kanału nie wiem, ale się dowiem sporo zdziałał mimo wszystko. Żelazny liczy na dymy w walce Denisa i Daniela, a już widzę to jak chłop po 40, wykształcony i bądź, co bądź zasłużony dla polskiego MMA robi dymy na konfie frikowej.
Denis boi się Labrygi dlatego taki cichutki się zrobił
 
Labryga dobry byk. Gdyby zamiast Czeczenów zdecydował się trafić pod skrzydła Pana Andrzeja, to za kilka lat mógłby byc dobrym ciężkim.

A to już na stałe wjechał do WCA? Kojarzę, że coś mówił, że jeździ po kraju i się rozgląda. Waleczny chłopak, nie cofa się, nie boi się przyjąć i potrafi przyjąć :D to już solidna podstawa do ciężkiej. W kraju taka posucha w tej kategorii, że jak złapie skilla to bez problemu każda organizacja go bierze z miejsca.
 
A to już na stałe wjechał do WCA? Kojarzę, że coś mówił, że jeździ po kraju i się rozgląda. Waleczny chłopak, nie cofa się, nie boi się przyjąć i potrafi przyjąć :D to już solidna podstawa do ciężkiej. W kraju taka posucha w tej kategorii, że jak złapie skilla to bez problemu każda organizacja go bierze z miejsca.
No jeździł, ale został u Anzora.
 
Ale nie będzie Polski pełnej Sebiksów i koniec. To jest mniejszość każdego społeczeństwa na świecie. Głośna, pchająca się na szkło, ale mniejszość. Ileż można udawać i robić z siebie zadymiarza, nawet za pieniądze? Na każdego Denisa przypada 20 normalnych ludzi, z których może dwóch chce robić karierę w szoł-biznesie, a statystycznie tylko jednemu się uda.

Ale jakiej Polski tu idzie tylko o kadrę FMa.

Biedę zrobili taką w tych freakach że na horyzoncie Omiela vs Denis i Kwiat vs Ferrari nie ma zupełnie NIC co by grzało człowieka konfowo. To jest coś niewyobrażalnego by taką biedę zrobić z Freak MMA która żyje z konfliktu. Mnie to aż szokuje.
 
Ale jakiej Polski tu idzie tylko o kadrę FMa.

Biedę zrobili taką w tych freakach że na horyzoncie Omiela vs Denis i Kwiat vs Ferrari nie ma zupełnie NIC co by grzało człowieka konfowo. To jest coś niewyobrażalnego by taką biedę zrobić z Freak MMA która żyje z konfliktu. Mnie to aż szokuje.
Mało Ci śmierci jednego człowieka?

Znowu chcesz dymów, żeby później płakać jak to hejt zabija ludzi? Ty jebany ignorancie.
 
Ale jakiej Polski tu idzie tylko o kadrę FMa.

Biedę zrobili taką w tych freakach że na horyzoncie Omiela vs Denis i Kwiat vs Ferrari nie ma zupełnie NIC co by grzało człowieka konfowo. To jest coś niewyobrażalnego by taką biedę zrobić z Freak MMA która żyje z konfliktu. Mnie to aż szokuje.
Pisałem już od jakiegoś czasu, że zbliża się zmierzch freaków. Kto ciekawy miał zawalczyć, to już zawalczył (kto nie chce, to nie będzie).
 
Pisałem już od jakiegoś czasu, że zbliża się zmierzch freaków. Kto ciekawy miał zawalczyć, to już zawalczył (kto nie chce, to nie będzie).


Ja to widz koooooompletnie inaczej. W freak mma jest kosmiczny potencjał,kosmiczny, ale wszystko ciągnie kadra.

Nie ma ludzi? Gdyby HL I Fame robił Casting zgloszen masz od 15 do 100 tysiecy chętnych jak do roli w Hollywood.

FM jeśli padnie na dobre to przez to, ze zbudował zbyt mierną kadrę, która była na plecach anonima 50 plus.


takie kolejki robiłby casting FMa


 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak z czystej ciekawości jak to się stało że Twitch gdzie sami m pisaliście że to serwis do streamowania gierek stał się portalem gdzie kobieta jedzie samochodem albo takie rzeczy tam latają. Ja tam kompletnie nie wchodzę i ciekawi mnie jak to się stało że ten serwis stał się teraz takim czymś. Od kiedy to trwa, że on poszedł w jakiś mix XXX i innych rzeczy.

 
Konfa gali Ufc z Jon Jones zrobiła na Yt 690 tysięcy.

To jest naprawdę chore jakie zasięgi w Polsce ma Freak MMA. Gdy pamiętam że nawet ojciec Denisa wbijał szybko 400 tysięcy na wywiadzie.

Bossy nawet nie zdają sobie sprawę jaka mają zlotą kurę w ręku, ale jak będą to budować na mułach bez z życia. To skończy się Eldorado.

Sam jestem ciekaw jakie to miałoby gigantyczne zasięgi z 124 Sebixami a nie 2 czy 3 na całą kadrę
 
Last edited:
Wczoraj była Gromda widzę. Wywiady po gali średnio maks 1-2 tysiące. Ci ludzie mieliby w Freak MMA 700 tysięcy -2 mln. Czemu nie mają? Bo nie istnieją konfy.

A jak nie istnieją to człowiek ma ich w 4 literach.

Takie chłodne prawa rynku.
 
Panie kolego piszecie że ten żelaznaręka to gość od bezdomnych .
Nakreśl temat proszę:) bo zajmuje się eleminowaniem takich ze społeczeństwa oczywiście w majestacie prawa
ogólnie na jutubie był taki skurwiel papa smerfik co wykorzystywał bezdomnych do swoich filmów//transmisji
Gdyby on załóżmy im pomagał i próbował zmienić nie miałbym nic przeciwko ale ten chuj po prostu transmitował jak ci bezdomni ludzie głodowali i umierali
Sam się raz chciałem obejrzeć ale po kilku minutach pojechałem do kościółka i wyspowiadałem się z takiego gówna
tak w skrócie
 
Panie kolego piszecie że ten żelaznaręka to gość od bezdomnych .
Nakreśl temat proszę:) bo zajmuje się eleminowaniem takich ze społeczeństwa oczywiście w majestacie prawa
ogólnie na jutubie był taki skurwiel papa smerfik co wykorzystywał bezdomnych do swoich filmów//transmisji
Gdyby on załóżmy im pomagał i próbował zmienić nie miałbym nic przeciwko ale ten chuj po prostu transmitował jak ci bezdomni ludzie głodowali i umierali
Sam się raz chciałem obejrzeć ale po kilku minutach pojechałem do kościółka i wyspowiadałem się z takiego gówna
tak w skrócie
Dodatkowo ten od bezdomnych wrzucał filmiki na forum. Jarał się jak bezdomny miał atak padaczki. On twierdzi, że bezdomność to jego hobby. Ogólnie wszelkie dramaty ludzkie go kręcą (przejechanie psa, śmierć człowieka, filmik jak biją w USA dziewczynkę, po którego opublikowaniu w sieci, targnęła się Na życie. Ma też dziwne pociągi do dzieci. Wrzucał zupełnie bez tematu I żadnego kontekstu np. Zdjęcie młodego Denisa Załęckiego.
Śliski typ.
 
ogólnie na jutubie był taki skurwiel papa smerfik co wykorzystywał bezdomnych do swoich filmów//transmisji
Gdyby on załóżmy im pomagał i próbował zmienić nie miałbym nic przeciwko ale ten chuj po prostu transmitował jak ci bezdomni ludzie głodowali i umierali
Sam się raz chciałem obejrzeć ale po kilku minutach pojechałem do kościółka i wyspowiadałem się z takiego gówna
tak w skrócie
aaa papa smerfik :)

dobra spoko tego do dobrze znam i nad nim pracuje od dawna , bo myślałem że inne tego typu pety się kręcą po necie.

Ten pecik z Ełku już niedługo będzie miał cieplutko akurat
 
Gieniusie wykonczyl :deniro:


Smerfik? Tego Gieńka który znajomym i lekarzom mówił ze widzi gdy był totalnie niewidomy.

Wg Marcina palił 25 paczek papierosów w 2 dni, spał na mrozie gdy miał przyczepę i jeszcze wiele by pisać. Gienek mial ,,swój świat'' jak ludzie którzy przyniosą do domu 3 tony śmieci i mówią córce ze to jest potrzebne. Kimś takim był Gienio. Z resztą bezdomni mają swój świat co świetnie widać na filmach Smerfika z willi, gdzie oni kompletnie nic nie ogarniają i czasami wolą nawet ulice niż wille. Z resztą jest tez uniwersum z Sosnowca gdzie facet wynajal im mieszkanie, a oni i tak nawalani w 3 d..y.

Z reszta LukasTV co walczył na HL miał fajny eksperyment gdzie oferował 1 mln za ogarniecie się i 90 procent bezdomni odmawiało. Chłodna prawda jest taka ze w większości bezdomni to takie Gieńki ktore nawet z chałupą nigdy się nie ogarną, wiem bo samego Kurzatkwskiego sledze już ponad 3 lata i widziałem setki wywiadów jak nie tysiące.
 
ogólnie na jutubie był taki skurwiel papa smerfik co wykorzystywał bezdomnych do swoich filmów//transmisji
Gdyby on załóżmy im pomagał i próbował zmienić nie miałbym nic przeciwko ale ten chuj po prostu transmitował jak ci bezdomni ludzie głodowali i umierali
Sam się raz chciałem obejrzeć ale po kilku minutach pojechałem do kościółka i wyspowiadałem się z takiego gówna
tak w skrócie
Kurcze myślałem, że chodzi o kanał jak to ogarnąć, ale dziwiłem się bo parę razy ten kanał oglądałem i był w miarę normalny.

A jeśli chodzi o bezdomnych to Berlin wyjebał skalę. Kuźwa z całej Europy bezdomni przyjeżdżają do Berlina...

W USA za to się kuźwa czasami tych bezdomnych po prostu bałem. W Polsce w parku są menele, a tam ćpuny...
 
@Dzihados @Cloud @defthomas weźcie zróbcie porządek bo promowanie patologii tego typu to za dużo nawet na temat o Fame.

Dzięki, wpis usunięty. @ZELAZNAREKA -> Nie wrzucaj nic o ludziach bezdomnych. Pisaliśmy wyżej, że takie materiały nie mogą pojawiać się na Cohones. Zajmujemy się sportem, gale Fame MMA, High League to pomimo że walczą tam osoby co nigdy nic nie trenowały, realizowane są jako wydarzenia sportowe. Chodzenie po ludziach bezdomnych i gadanie z nimi to nie jest materiał pasujący na Cohones. Nawet do działu Freak MMA.
 
Chłopaki w ogóle wiecie Freak MMA to jest niesamowity kocioł socjologiczny my wszyscy jesteśmy w jednym kotle i dlatego Freak nie jest czarno biały. Są tu Oskarki co oglądają jakiś Gimperów czy Czaro na co dzień. Inni wolą koksow , twarde dawne czasy , zadymy. Dlatego dla takich grup BN to nie jakaś patologia bo to miękkie pokolenia już są i wolą jakieś Pashe przy kompach . Dla nas czy KilleraMma fajny, męski , twardy Vibe. My tu nie będzie kręcić karuzela jak Youtuberki.

To jak w szkole wygrywy i przegrywy.
To trzeba zrozumieć. Tak tylko pobocznie tłumacze. Takie przegrywy już nawet opanowały GW gdzie facet podnieca się e- myszkowskim hahahaha.

Jesteśmy w jednym kotle ale kompletnie 2 inne światy.
 
Back
Top