Fame MMA gala youtuberów

Ale do czego on tu bije? Szczerze nie rozumiem tego wpisu.

No chyba że Adamek to rywal Neja na HL6 :lol:
Adamek stwierdził, że nie powinno się mieszać w wojne na wschodzie(nazywając to sprawami wewnętrznymi) a najman dał fotke obywateli ukrainy, ktorych ta wojna dotyczy, żeby tylko moc pojechac adamkowi. Notabene, fota ewidentnie jest ściemą, bo mundur władka to jeansy i puchowa kurtka, a stary biczko deklarował że 1 weźmie karabin jak ruscy zatakuja i do dzisiaj tego nie zrobił.
 
Dobra mam.

,,Nie mam kontaktu z braćmi Kliczko. To są sprawy, uważam, wewnętrzne. Myślę, że tam nie powinna mieszać się... To jest wojna, wojna domowa. To kiedyś był cały ZSRR, nie pamiętam ile lat temu. Jeżeli będą się mieszać, to tam pokoju nie będzie, zburzą całą Ukrainę "- powiedział pytany przez reportera "MMA Rocks".


Czyli Adamek oddałby na luzie Ukrainę Ruskim, bo nie ma co się okłamywać że bez NATO Ukraina nie miałaby szans.
 
Adamek jest przeciw, że NATO weszło w tą wojnę , dobrze rozumiem?
Może i jest a może i nie - to nie jest do końca jasne(film jest u najmana na twiterze). Jednak guziec mu to wypomina samemu pierdząc w fotel na swoich gównoblogach i dając te zabawną fotę z bohaterskimi biczkami. Pije bardziej do tego, że buc chce na silę zesrac sie do Adamka i wynalazł sobie bardzo żałosny sposób.
 
Ale wiesz że bez NATO Ukraina byłaby już pod butem Rosji.

Rozsądne czy nie?
temat rzeka i do działu polityka, ale w skrócie, mamy pod żabkami ukrainców wiec jak najman jest taki madry to niech sam sie zglasza do legionu albo pokaze biczkow pod dowolną żąbką o godz. 22
 
No musieliby wziąć właśnie kogoś pokroju Doda, Wojewódzki, czy Mata lub Kłebo.
Obecnie tym co najmocniej sprzedałoby freaki w Polsce byłoby inne nazwisko. Na pewno nie Wojewódzki który ma 60 lat... bądźmy poważni. Hype na Quebo też przemija. Obecnie freakfight w Polsce jaki sprzedałby się najlepiej to ten Oskarek z wodogłowiem co robi tik toka PiS-u i ten pedał blondasek z Lewicy co wszędzie wtyka łeb - obaj są młodzi bo mają po 20 lat, a zryci przez politykę ostro i ich walka to byłoby coś o czym mówiłby cały kraj. Ewentualnie Mentzen vs. Bosak. Tak to by się sprzedało.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław

Nie ma Muranów i Bomby. I teraz sobie uświadomiłem że bez walki Najman vs Muran w całym FM ciężko o wielką zasięgową walkę.

Obecnie to chyba Alan vs Ferrari, ale nawet już nr 2 mam ciężko wypisać. To najdobitniej pokazuje jak w Polsce słabiutko zbudowano kadrę FMa.

To jest wręcz niesamowite.

FM takich zasiegowych walk to powinien mieć 135 , ale jak się zbudowało tak mierną kadrę to jest co jest.


Ostatnio widziałem shot Takefuna z Fame to powiedział że FM nie ma oprócz walki Ferrari vs Alan nic do zaoferowania na wielkie zasięgi.
 
Po erze Muranskich nadal wszystko po staremu. Kto ratuje FMa?

Jóźwiak, Szalony Reporter i Najman.


Serio ktoś powinien wydać książkę o kadrze FMa, bo to jest coś niesamowitego jak to mega spier.....
 
No musieliby wziąć właśnie kogoś pokroju Doda, Wojewódzki, czy Mata lub Kłebo.
Tylko czy temu Quebo by się to opłacało.
I tak samo innym ludziom bardziej poważnym. Taki Cezary Pazura oczywiście, że straciłby wizerunkowo. Też nie mają zbytnio kogoś dla grupy wiekowej plus 40 lat, a przecież każda grupa wiekowa ma dużo fanów freaków tylko chodzi o osoby
Ziemkiewicz vs Lis
Kraśko vs Ziemiec
-Boże ile osób chciałoby to obejrzeć :korwinlaugh:
 
Tylko czy temu Quebo by się to opłacało.
I tak samo innym ludziom bardziej poważnym. Taki Cezary Pazura oczywiście, że straciłby wizerunkowo. Też nie mają zbytnio kogoś dla grupy wiekowej plus 40 lat, a przecież każda grupa wiekowa ma dużo fanów freaków tylko chodzi o osoby
Ziemkiewicz vs Lis
Kraśko vs Ziemiec
-Boże ile osób chciałoby to obejrzeć :korwinlaugh:
Adam Małysz vs Robert Kubica.
 
ilu hejterów i antyfanów ma Kubica i Małysz? A na takie KO na Lisie to tyle osób chciałoby zobaczyć
To obczaj to
Obecnie tym co najmocniej sprzedałoby freaki w Polsce byłoby inne nazwisko. Na pewno nie Wojewódzki który ma 60 lat... bądźmy poważni. Hype na Quebo też przemija. Obecnie freakfight w Polsce jaki sprzedałby się najlepiej to ten Oskarek z wodogłowiem co robi tik toka PiS-u i ten pedał blondasek z Lewicy co wszędzie wtyka łeb - obaj są młodzi bo mają po 20 lat, a zryci przez politykę ostro i ich walka to byłoby coś o czym mówiłby cały kraj. Ewentualnie Mentzen vs. Bosak. Tak to by się sprzedało.
To na moje byłoby idealne
 
Jeśli miałby mnie ktoś krytykować to tylko nie oni: odczuwam taką powagę patrząc na te twarze :korwinlaugh:
Wszedłem pare razy na fejsa tego wąsacza, niezły typ
1677418821284.png

Adamek stwierdził, że nie powinno się mieszać w wojne na wschodzie(nazywając to sprawami wewnętrznymi) a najman dał fotke obywateli ukrainy, ktorych ta wojna dotyczy, żeby tylko moc pojechac adamkowi. Notabene, fota ewidentnie jest ściemą, bo mundur władka to jeansy i puchowa kurtka, a stary biczko deklarował że 1 weźmie karabin jak ruscy zatakuja i do dzisiaj tego nie zrobił.
jebać Adamka: wielki zwolenik PiSu ich rządów. GŁOSUJ NA DUDĘ i PIS
Siedź sobie w USA
Najgorszy sort polskiej poloni

Jak dla mnie Adamek i Gołota jeszcze wszystkiego nie stracili bo ich żony krótko na smyczy trzymają :korwinlaugh:
BTW ta Mariola Gołota to jest takie przeciwnięnstw Andrzeja :brainoverload:
 
Back
Top