Fame MMA gala youtuberów

@ZELAZNAREKA Były zawodnik MMA VIP kolejną ofiarą hejtu?! :putinlaugh:
ef5b6a1ced7e2fa7886defb51bf3c7cf49f7d5498bb826e15e35a9e09e9df809.png
 
Ale FM to serio fenomen, ze taka dziewczyna myśli o relacjach Muranskich czy jego kontuzji.

Cholera niesamowite jest to zjawisko. Szczerze ze tak pożre to uwagę widza to w życiu bym nie obstawił.

Ciekawe czy gdzieś tam są 20 latki siedzące w piec osób i każda ma mega rozkminy po walce.
 
Jaca po walce Głowackiego, 4 tygodnie temu.

,,Ambicja Ambicja Ambicja. I jeszcze raz Ambicja. Tylko taka charakterna postawa zasługuje na szacunek. I Krzysiek zawsze taką właśnie postawę prezentował !!! Do wszystkich żałosnych chorągiewek, które teraz jak ze smutkiem czytam obśmiewają tego Wielkiego MISTRZA dwa fakty i jedna opinia. Fakt na 1 ( nieznany publiczności) : Krzysztof Głowacki do walki z aktualnym Mistrzem Świata Usykiem wychodził ze złamaniem przedramienia !!! ( nigdy nie ujawniał tego faktu to teraz ja to robię gdyż nie jestem w stanie zrozumieć jak można wylewać żółć na takiego wojownika) . I pomimo złamanej ręki przewalczył z Usykiem cały dystans. Przy takiej kontuzji nie miał szans na wygraną ale ….WALCZYŁ DO KOŃCA. Fakt nr 2 : Po tym gdy Briedis uderzył Krzyśka łokciem ( jeden z bardziej brutalnych fauli w historii boksu) Krzysiek utracił pas MISTRZA WBO. Moja opinia: Krzysztof mógł nie wstawać, w wyniku czego nawet tak ustawiony jak wtedy sędzia nie miałby wyjścia i MUSIAŁBY zdyskwalifikować Briedisa. Krzysiek mimo to wstał i walczył już jedynie instynktowanie w wyniku czego został straszliwie porozbijany . Stracił Pas WBO , stracił przez swoją decyzję o chęci kontynuacji walki ogromne pieniądze , ale nie stracił dumy i szacunku do samego siebie. Wy młodzi, którzy jesteście przyszłością naszego narodu: uczćcie się i naśladujcie takich Polaków jak Krzysztof Głowacki. BĄDŹ JAK GŁOWACKI WALCZ ZAWSZE DO KOŃCA !!! A wy kmioty co sprzed klawiatur siejecie hejt i defetyzm to ***** was"
 
A dobra myślałem ze umarł.

Co się dzieje z tymi zadymiarzami.
1. Już jestem. Dawaj na ring zamulaczu!
2. Miało cię tu już nie być, sam pisałeś!
3. Znowu jakiś z dupy skrót FMa? Przez chwilę, po paru zjebach ogarnąłeś się. Dosłownie na moment zająłem się życiem w realu a ty nie dość że zamulasz, to wracasz do starych błędów! Pisz normalnie, a najlepiej wogóle.
4. Kogo teraz chcesz wykończyć? Patocelebrytę czy bezdomnego? Nie masz prawa używać wyrazu "umarł", bo nabijasz się z ofiar hejtu, którego jesteś siewcą.
5. Czy żelazna ręka waliła po żelaznym łbie pod tego rozjechanego psiaka?
 
Ludziska: na YT shorts i też na tik toku widziałem te urywki tego kanału artefakty o tym bracie Murana i kłótni o spadek.
Boże, że ludzie robią z tego sensacje. UWAGA UWAGA: polskie sądy są pełne takich spraw. Ludzie są w stanie się kłócić o dosłownie szopę na kompletnym zadupiu. Ba a sprawy rozwodowe też są kozackie: małżeństwo rok i rozwód 5 lat z kłótniami o każda złotówkę :korwinlaugh:

Nie wiem, myślałem że to jest wiedza powszechna, że spadki już tyle rodzin skłóciły. Nawet można powiedzieć, że byłby większy pokój w Polsce jeśli warunkiem wypłaty emerytury byłby spisany testament u notariusza :juanlaugh:

W ogóle ten punkt widzenia: rodzeństwo wyjaśnia sprawy na kanałach youtubowych, jaką drogą chodzą ich myśli.
To nawet Jarosław i Jacek Kurski ostrożnie wypowiadają się o sobie w mediach mimo, że TVP vs wyborcza to przecież skrajności
 
Bolek niby odszedł a ta 60-ka dalej nawija sam ze sobą.
Nurtuje mnie jedno pytanie. Skoro tak uwielbiasz dymy, cięty język, rzeczy które Ci dałem w moim usuniętym poście i na dodatek dostałem bana...
to dlaczego boisz się tych dymów i zgłaszasz kogoś kto pisze o tobie prawdę i to w klimacie ,,dymów". Chciałeś dymów to je masz ale jak dotyczą cIEBIE to lecimy ze skargą co nie? Podwójne standardy jak widać.
Czyżby przysłowiowy ,,żelek" który musi się dowartościować i mścić na innych, tworząc sobie w głowie alternatywną rzeczywistość, że jest rambo czy komando bo go życie poniża?
Pewnie tak. Wiem, że przeczytasz, tamto też przeczytałeś liczbo nr 60.
 

Fajtersko można by zobaczyć. Konfowo to będzie taka buła w stylu Wiewiór,Wrzosek czyli nic wielkiego.

Konfowo najlepszy byłby Hajto który czasami nawet przy głupich analizach na Polsacie potrafi ostro się spiąć.


Jak już gadamy o PN. To dziś Lfc vs Real spodziewam się hokejowego wyniku. Ciekawe co na tle Realu pokaże Darwin i Gapko.
 
Byłoby śmiesznie, jednak wydaje mi się że Peszkin to by obskoczył wpierdol na wiejskim festynie więc fajerwerków nie będzie, ale dla takich zawodników są właśnie frikfajty haha
 
@Janusz Sram

Wpis który żółta podała dalej na swojego twittera od innego usera. Dobra zamykać ją na 5 lat za takie myślenie :cool:


,,Żal Jacka? Co ty pier.....isz? Karma do niego wróciła, za to wszystko co zrobił. Pobicia, pomawianie o pedofilię i wiele innych. Teraz niech cierpi. Mógł się swoim synem zająć zamiast atakować cudze dzieci. A zamiast tego wp...ł go do freak fightow i zniszczył mu psychikę"
 
@Janusz Sram

Wpis który żółta podała dalej na swojego twittera od innego usera. Dobra zamykać ją na 5 lat za takie myślenie :cool:


,,Żal Jacka? Co ty pier.....isz? Karma do niego wróciła, za to wszystko co zrobił. Pobicia, pomawianie o pedofilię i wiele innych. Teraz niech cierpi. Mógł się swoim synem zająć zamiast atakować cudze dzieci. A zamiast tego wp...ł go do freak fightow i zniszczył mu psychikę"
Najgorsze w zacytowanej przez ciebie wypowiedzi jest to, że jest oparta na nieprawdzie. Jaca nigdy nie atakował żadnych dzieci. Jedynie zacytował wykopowy żart o synu mlekołaka. Reszta to kwestia osobistych odczuć i interpretacji, ale kłamstwem nie należy się posługiwać.
 
Najgorsze w zacytowanej przez ciebie wypowiedzi jest to, że jest oparta na nieprawdzie. Jaca nigdy nie atakował żadnych dzieci. Jedynie zacytował wykopowy żart o synu mlekołaka. Reszta to kwestia osobistych odczuć i interpretacji, ale kłamstwem nie należy się posługiwać.


A o co chodzi z tą pedofilą jeśli już badamy tak ten wpis. Kogo Muran o to pomawiał?
 
Back
Top