Fame MMA gala youtuberów

Zapytajcie się Żelaznej pipki o to, dlaczego lubiąc "dymy" nie chce podymić ze mną. Przy pierwszym pocisku siusiak mu zmalał i zbanował mnie. "Frajerstwo dekady" takie zachowanie. Innych podpierdolił administracji i @Kar0l oraz @Slavic Warriot polecieli ochłonąć. Kto jeszcze to nie wiem. Mnie jakoś unika. MOŻE DLATEGO ŻE JEST TYLKO TYPEM OD BEZDOMNYCH? I dymy to on tylko jak ktoś kogoś obrzuca błotem a jak jego obrażają, to już nieładanie?

Myślałem że to gość po prostu mentalnie ułomny. Myliłem się. To typ bez zasad moralanych. To typ pokroju grubego dzieciaka, który maluchom z grupy "Skrzaty" zabiera łopatkę w piaskownicy. Ale jak przyjdzie ktoś ze Starszaków, np. Od Sówek i tą łopatką da w ryja, to leci z płaczem do opiekunki, że go biją.
Pozdro dla prawdziwych fanów, nie żelków i koniobijców. Nie dajmy sobie zabrać tego działu przez TYPA OD BEZDOMNYCH.

DYMY, ale Kulturalne!
 
Lewandowski ujawnił swoją obecną playlistę na Spotify. Wśród ponad 50 utworów, jest tylko 6 polskich piosenek, między innymi zawodnik Fame MMA.

Quebofinade- Candy
Smolasty- Duże oczy
Małach- Z perspektywy taty
Kamil Bednarek- Jak długo jeszcze
Reto-Billy Kid
Dżem- Wehikuł czasu
 
Zapytajcie się Żelaznej pipki o to, dlaczego lubiąc "dymy" nie chce podymić ze mną. Przy pierwszym pocisku siusiak mu zmalał i zbanował mnie. "Frajerstwo dekady" takie zachowanie. Innych podpierdolił administracji i @Kar0l oraz @Slavic Warriot polecieli ochłonąć. Kto jeszcze to nie wiem. Mnie jakoś unika. MOŻE DLATEGO ŻE JEST TYLKO TYPEM OD BEZDOMNYCH? I dymy to on tylko jak ktoś kogoś obrzuca błotem a jak jego obrażają, to już nieładanie?

Myślałem że to gość po prostu mentalnie ułomny. Myliłem się. To typ bez zasad moralanych. To typ pokroju grubego dzieciaka, który maluchom z grupy "Skrzaty" zabiera łopatkę w piaskownicy. Ale jak przyjdzie ktoś ze Starszaków, np. Od Sówek i tą łopatką da w ryja, to leci z płaczem do opiekunki, że go biją.
Pozdro dla prawdziwych fanów, nie żelków i koniobijców. Nie dajmy sobie zabrać tego działu przez TYPA OD BEZDOMNYCH.

DYMY, ale Kulturalne!
Dzięki za wymienienie bo ja dostałem bana za wyzywanie od pedałów, ale ten co mnie wyzywał od cweli jest tu cały czas obecny i ma się dobrze...Podwójne standardy jak widać działają tutaj doskonale. Patologia przejęła to forum czy co? Wychodzi na to, że najważniejsza jest ilość - nie jakość. Jak widać bronić się przed patolami nie można bo się za to dostaję bana. Co za czasy, co za świat. Pozdrawiam Jut!
 
A nie poznajesz redaktorka? Nie wiedziałem, że jesteś fanem Kizo :waldeklaugh:

Nie jestem, ale badam rynek muzyczny w Polsce. Karta muzyka to jedyna karta jaką śledzę na YT dość regularnie. Lubię czasami usłyszeć beat i zobaczyć teledysk.

Z wielkiego mainstreamu śledzę tylko tego chłopaka tak fanowsko i ostatnio obserwuje ruchy Olki.:cool:



 
Dziennikarka Ohme z Dzień dobry TVN poszła jeszcze dalej. Potrafi mieć psa na kolanach podczas jazdy.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:


K...a mać niedługo się dowiem że jacyś ludzie robią naleśniki na śniadanie za kierownicą.

Nie ma ratunku dla tego świata.

1677201256676.png
 
Po HL 6 odchodzę na zawsze. Mam nadzieję że będziecie mnie dobrze wspominać i kojarzyć z latami 90, Arnoldem Schwarzeneggerem, męskością i ogólnie walką o stary ład.

Nie będziemy ani dobrze wspominać, ani kojarzyć z żadną z wymienionych rzeczy. Będziemy cię kojarzyć z zupełnie czymś innym :crazy:
chociaż i tak wiadomo, że nigdzie nie odejdziesz
 
Back
Top