Fame MMA gala youtuberów

Miras dymi

– Pan wiceminister robi duży błąd, przed wyborami atakuje MMA. MMA to siła, ludzie z charakterem takich ludzi trzeba mieć za sobą nie przeciw.

– Walka z narkotykami powinna priorytetem ludzi rządzących, a nie walka ze sportem, jakim jest MMA. Jak słucham pana wiceministra, to zastanawiam się, kto będzie bronił kraju jak ludzi walecznych I z charakterem państwo nie wspiera, a będzie gnębić. Apel do Pana wiceministra nie idźcie w stronę walki z MMA, a wspierajcie ten sport, będziecie mieli wojowników. W tej chwili przed wyborami atak na MMA to strzał w stopę.

– MMA to sport prawdziwy dla mężczyzn, a nie pizd. Za te słowa Pan wiceminister powinien być zwolniony.
 
Uważaj żeby Cię 60tka nie podpierdzieliła. Staraj się go bardziej ośmieszyć niż obrazić. Kreatura nie ma moralności, więc wyzwiska nie trafiają do niego.
Myślę, że dobrze napisałeś, że kłóci się sam że sobą. On jest samotny, nie ma rodziny lub rodzina porzuciła go. Bo kto na żywo by z nim wytrzymał, jak my w przestrzeni wirtualnej nie dajmy rady?
Wariant drugi: jest po prostu ułomny, dlatego ma czas siedzieć tak w necie.
@jut miałeś rację. Ja już po ,,odsiadce"
60 ::jondance::
 
@jut miałeś rację. Ja już po ,,odsiadce"
60 ::jondance::
A ten hasa sobie dalej. Jak nic to 60.
Zaskoczyłeś mnie tym, że miałeś wakacje, a tej od bezdomnych hasa sobie dalej po forum, jak kucyk po łączce.
Trzymaj się! Dla mnie to potwarz, że takie indywiduum dzieli z nami przestrzeń.
Z porządnego forum, gdzie udzielali się zawodnicy i czołowe postacie polskiej sceny mma, została historia. Wielu ciekawych użytkowników odeszło lub zostało "odejszniętych". Widać jak zmienia się forum, żeby tylko takich żelków przyciągnąć. I co gorsza utrzymać.
 
Moderacja trzyma moje posty w czyśccu, ale tak jak pisałem od dzisiaj zaczynam felieton.
7 grzechów głównych federacji freak MMA.
1. Popularyzacja kryminalistów/normalizacja przestępczość.
Gale freak przyczyniły się do normalizacji przestępczości. Co to oznacza? Zachowania, słownictwo, postacie, które powinny w normalnym społeczeństwie zostać zmarginalizowane, oni wypromowali we freakowym mainstreamie.
1. D. Załęcki -napady, pobicia z bronią, używanie wyłącznie argumentów siły. Więzienna gadka. Obrzydzenie działań strażaków słowami "w więzieniu miałbyś ch*j wbity". Grożenie śmiercią. Osoba taka wybielana jest przez organizację pokazując jej kontakty z córką. No tak, bo przecież jak pobijesz człowieka, a potem zabierzesz córkę na lody to wszystko jest okej.
A. Roślik - grożenie śmiercią słowami "ide do tej klatki cię zabić i nie żartuje". Deprecjonowanie przemocy w społeczeństwie słowami "łamałem czaszki", "poskaczę ci po głowie".
A. Polak- bieganie z koszulką przekreślona 60tka, wmawiając że nie można kontaktować się z policją w sprawach pobicia, gdy druga osoba jest słabsza i ucierpiała. Używanie słów jak 60tka, "białko".
Działania takie realnie przyczyniają się do kryminalizacji naszego młodego społeczeństwa. Gadka więzienna przenika do podstawówek, a dzieci przezywają siebię od 60tek. Kogoś pobili, ma krwotok i może umrzeć? Nie bądź 60tką i nigdzie tego nie zgłaszaj. Coś się pali, ktoś może ucierpieć? Przecież idol powiedział, że strażak w więzieniu "ma wbity ch*j".
To są idole @ZELAZNAREKA ręką. UŻYTKOWNIKU nie bądź jak on i znajdź sobię inne autorytety.
Normalizacja grypsowania na wolności zaczęła się od promowania Różala w KSW, gdzie zawodnik ze słabym poziomem sportowym zyskiwał sławę dzięki swojemu stylowi życia czyli grypsowaniu na wolności, słynne zdanie cieszę się jak giną ludzie, a to jak przyczynił się pośrednio do hejtu na Tymoteusza Świątka jednocześnie mówiąc o zasadach.
Później jeszcze teksty o śmierci w klatce i nie klepaniu dla Januszy...
Drugie początki to Zimnoch vs Szpilka czy wcześniej nawet wychodzenie do ringu w stroju więziennym.
Właściciele FameMma zmonetyzowali zjawisko, które stworzył ktoś inny.
Ale oczywiście uważam, że są to złe osoby, nawet Pasternakowi napisałem na insta, że chłop kipi testosteronem na kilometr, a nie ma odwagi ustawić do pionu Polaka i Czeczenów za atak na ratownika medycznego i że Kawulski z brzuchem by do tego nie dopuścił-zablokowal mnie xd
Napewno gdybym spotkał w realu Rozpare to bym go za to zaczepił...
 
Normalizacja grypsowania na wolności zaczęła się od promowania Różala w KSW, gdzie zawodnik ze słabym poziomem sportowym zyskiwał sławę dzięki swojemu stylowi życia czyli grypsowaniu na wolności, słynne zdanie cieszę się jak giną ludzie, a to jak przyczynił się pośrednio do hejtu na Tymoteusza Świątka jednocześnie mówiąc o zasadach.
Później jeszcze teksty o śmierci w klatce i nie klepaniu dla Januszy...
Drugie początki to Zimnoch vs Szpilka czy wcześniej nawet wychodzenie do ringu w stroju więziennym.
Właściciele FameMma zmonetyzowali zjawisko, które stworzył ktoś inny.
Ale oczywiście uważam, że są to złe osoby, nawet Pasternakowi napisałem na insta, że chłop kipi testosteronem na kilometr, a nie ma odwagi ustawić do pionu Polaka i Czeczenów za atak na ratownika medycznego i że Kawulski z brzuchem by do tego nie dopuścił-zablokowal mnie xd
Napewno gdybym spotkał w realu Rozpare to bym go za to zaczepił...
Z zawodowców dodaj sobie to jak KSW próbowało ponownie promować Moksa, Gwoździa który się chwali, że był przestępcą i dzięki temu ma zasady i Janikowskiego który pierdoli o zasadach ulicy i olimpijskim honorze w jednym zdaniu
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak po prawdzie patrząc że Freak MMA kadrowo to giga bieda w Polsce to szkoda, że Najman to zawodnik sekundowy, bo gdyby on umiał walczyć to dla mnie byłby nawet ciekawy. Co facet każdego jedzie nawet po śmierci Murana na yt to jest topka FMa, no ale niestety fajtersko nie dowozi. Szkoda.
 
Gozdyra gdyby zdjęła maskę to widzę, że dobre dymy by robiła w FM.

Ps- Czy liczba mnoga dna to den?

Tato widzę pięć den. :zakręcony:


 
Last edited:
Z zawodowców dodaj sobie to jak KSW próbowało ponownie promować Moksa, Gwoździa który się chwali, że był przestępcą i dzięki temu ma zasady i Janikowskiego który pierdoli o zasadach ulicy i olimpijskim honorze w jednym zdaniu
Z Janikowskim to już kompletny odlot: nie wiem czy podczas kariery zapaśniczej trenerzy trzymali go mocniej na smyczy czy co ale wydawał się normalnym człowiekiem. Zaczął karierę w MMA i jak przypomnę sobie te żałozne wypowiedzi odnośnie tego Serba który zafundował mu piękne KO...

W ogóle wyobrażacie sobie konferencje Igi Świątek albo Stocha i padają teksty: e kurwa pucuj się kogo tam sprzedałeś. Jest na ciebie papier i Różal mówił co z takimi ludźmi trzeba robić :roberteyeblinking: -to pokazuje jakim sportem jest MMA i nie ma co krytykować redakcji mmarocks, że pisze o świecie MMA zamiast dobierać ładniejsze barwy i zniekształcać rzeczywistość. Przecież kto normalny chwali się taką przeszłością? Przecież znęcanie się nad słabszymi powinno być powodem do wstydu a nie chwalenia się: no chyba, że chłopaki prawilniaki okradli kolumbijskie kartele na miliony dolarów...

Powiem tyle odnośnie tych rozkminiaczy kto jest frajerem kto nie itp. Pomalowane chłopaki ryzykujące życie i zdrowie za ułamek zysków czują się kozakami -przecież to jest definicja frajerstwa, powód do wstydu, że mogło się skończyć w rzece jak pierwowzór bandytów z filmu Dług.


Aż jak ktoś chce poznać prawdziwych kozaków lata 90 to polecam zapoznać się z historią tych obu panów

BTW policjant, który zwerbował MAsę łądnie kpił z poziomu polskich bandytów i aby już nie przesadzać z tymi mitami: naprawdę wiele razy sami bandyci ułatwiali pracę policji dzięki temu, że wylatywali w powietrze próbójąc komuś podłożyć bombę -profesjonalizacja :korwinlaugh:
 
To mamy i rywala potencjalnego.


Myślałem w pierwszych sekundach że to jakiś żelkowy youtuber na tym foto z Boxdelem a to zawodnik Gromdy. Heh.

Uffff.

Ps- strasznie malutki.
 
Last edited:
Odeszli już 99picks i ziomeq, więc niewiele mnie tu trzyma, a jeśli chodzi o freaki to będę dalej się udzielał jako filip9111111 na Wykopie


To ty Filip. Pamiętam Cię.

Mnie też tu już mało trzyma. Nawet nie idzie o userów, poprostu ta kadra FMa jest dla mnie za uboga na moje oczekiwania.

Po odejściu Bomby i Muranów to w ogóle kaplica.


Jeśli Deniz Z i Najman dostanie stypiarza. To odpalam tylko panel Cichy vs Reporter i rzucam freaki na jakiś czas, bo to nie ma sensu.


Za bardzo ten świat konfowo idzie w UFC/KSW. A takie coś to ja mam w 4 literach
 
Last edited:
Spokojnie, w internecie popularność szybko zmienia trendy, dziś jesteś #1, za dwa miesiące #8, za pół roku każdy ma wyjebane. To właściwie cykl życia ważki :lol:
 
Spokojnie, w internecie popularność szybko zmienia trendy, dziś jesteś #1, za dwa miesiące #8, za pół roku każdy ma wyjebane. To właściwie cykl życia ważki :lol:


Nie no wiadomo że ta brunetka ma tylko swoje 5 minut i zniknie przecież nikt nią nie będzie żył 5 miesięcy.

Ps- ona jakoś szybko urosła na tych filmach wygląda jak dziecko, a w tym samochodzie na 20 plus. Na początku ciężko mi było uwierzyć że to jej konto, ale to serio ona.
 
Ja pierdole... czy ta spierdolina właśnie porównała jakąś tępą cipę do legendarnego bossa Pruszkowa o którym słyszał praktycznie KAŻDY w tym kraju... Przecież to trzeba być upośledzonym naprawdę by odjebać takie coś
 
Najpopularniejsza dziś osoba w internecie jest fanką Fame mma, ale raczej Boxdel nie zadzwoni :cool:


Brak nadmiaru makijażu, zwykła fryzura wręcz można powiedzieć niedbała tylko umyte włosy, spoko twarz. Kurde i od razu wygląda ładniej niż wszystkie laski z Fame razem wzięte.

Uroda nieco typu Julka pelc tylko dziewczyna bardziej ogarnięta(tak wiem o psie, po prostu zrobiła błąd bo jej wbiegł na maskę auta).
 
Back
Top