Fame MMA gala youtuberów

@jacek.tatrzanski

Co do tego promowania to dzwoń po wszystkich stacjach ze skargami bo są takie dzienniki Polskie które zrobiły na Muranie 10-30 newsów w 1 dzień , że nawet Janusze mnie pytały kim był ten człowiek.

To co dzwonimy do Kmity czy TVP najpierw?
 
Moderacja trzyma moje posty w czyśccu, ale tak jak pisałem od dzisiaj zaczynam felieton.
7 grzechów głównych federacji freak MMA.
1. Popularyzacja kryminalistów/normalizacja przestępczość.
Gale freak przyczyniły się do normalizacji przestępczości. Co to oznacza? Zachowania, słownictwo, postacie, które powinny w normalnym społeczeństwie zostać zmarginalizowane, oni wypromowali we freakowym mainstreamie.
1. D. Załęcki -napady, pobicia z bronią, używanie wyłącznie argumentów siły. Więzienna gadka. Obrzydzenie działań strażaków słowami "w więzieniu miałbyś ch*j wbity". Grożenie śmiercią. Osoba taka wybielana jest przez organizację pokazując jej kontakty z córką. No tak, bo przecież jak pobijesz człowieka, a potem zabierzesz córkę na lody to wszystko jest okej.
A. Roślik - grożenie śmiercią słowami "ide do tej klatki cię zabić i nie żartuje". Deprecjonowanie przemocy w społeczeństwie słowami "łamałem czaszki", "poskaczę ci po głowie".
A. Polak- bieganie z koszulką przekreślona 60tka, wmawiając że nie można kontaktować się z policją w sprawach pobicia, gdy druga osoba jest słabsza i ucierpiała. Używanie słów jak 60tka, "białko".
Działania takie realnie przyczyniają się do kryminalizacji naszego młodego społeczeństwa. Gadka więzienna przenika do podstawówek, a dzieci przezywają siebię od 60tek. Kogoś pobili, ma krwotok i może umrzeć? Nie bądź 60tką i nigdzie tego nie zgłaszaj. Coś się pali, ktoś może ucierpieć? Przecież idol powiedział, że strażak w więzieniu "ma wbity ch*j".
To są idole @ZELAZNAREKA ręką. UŻYTKOWNIKU nie bądź jak on i znajdź sobię inne autorytety.
 
Moderacja trzyma moje posty w czyśccu, ale tak jak pisałem od dzisiaj zaczynam felieton.
7 grzechów głównych federacji freak MMA.
1. Popularyzacja kryminalistów/normalizacja przestępczość.
Gale freak przyczyniły się do normalizacji przestępczości. Co to oznacza? Zachowania, słownictwo, postacie, które powinny w normalnym społeczeństwie zostać zmarginalizowane, oni wypromowali we freakowym mainstreamie.
1. D. Załęcki -napady, pobicia z bronią, używanie wyłącznie argumentów siły. Więzienna gadka. Obrzydzenie działań strażaków słowami "w więzieniu miałbyś ch*j wbity". Grożenie śmiercią. Osoba taka wybielana jest przez organizację pokazując jej kontakty z córką. No tak, bo przecież jak pobijesz człowieka, a potem zabierzesz córkę na lody to wszystko jest okej.
A. Roślik - grożenie śmiercią słowami "ide do tej klatki cię zabić i nie żartuje". Deprecjonowanie przemocy w społeczeństwie słowami "łamałem czaszki", "poskaczę ci po głowie".
A. Polak- bieganie z koszulką przekreślona 60tka, wmawiając że nie można kontaktować się z policją w sprawach pobicia, gdy druga osoba jest słabsza i ucierpiała. Używanie słów jak 60tka, "białko".
Działania takie realnie przyczyniają się do kryminalizacji naszego młodego społeczeństwa. Gadka więzienna przenika do podstawówek, a dzieci przezywają siebię od 60tek. Kogoś pobili, ma krwotok i może umrzeć? Nie bądź 60tką i nigdzie tego nie zgłaszaj. Coś się pali, ktoś może ucierpieć? Przecież idol powiedział, że strażak w więzieniu "ma wbity ch*j".
To są idole @ZELAZNAREKA ręką. UŻYTKOWNIKU nie bądź jak on i znajdź sobię inne autorytety.

To samo tyczy się Gromdy.
 
Moderacja trzyma moje posty w czyśccu, ale tak jak pisałem od dzisiaj zaczynam felieton.
7 grzechów głównych federacji freak MMA.
1. Popularyzacja kryminalistów/normalizacja przestępczość.
Gale freak przyczyniły się do normalizacji przestępczości. Co to oznacza? Zachowania, słownictwo, postacie, które powinny w normalnym społeczeństwie zostać zmarginalizowane, oni wypromowali we freakowym mainstreamie.
1. D. Załęcki -napady, pobicia z bronią, używanie wyłącznie argumentów siły. Więzienna gadka. Obrzydzenie działań strażaków słowami "w więzieniu miałbyś ch*j wbity". Grożenie śmiercią. Osoba taka wybielana jest przez organizację pokazując jej kontakty z córką. No tak, bo przecież jak pobijesz człowieka, a potem zabierzesz córkę na lody to wszystko jest okej.
A. Roślik - grożenie śmiercią słowami "ide do tej klatki cię zabić i nie żartuje". Deprecjonowanie przemocy w społeczeństwie słowami "łamałem czaszki", "poskaczę ci po głowie".
A. Polak- bieganie z koszulką przekreślona 60tka, wmawiając że nie można kontaktować się z policją w sprawach pobicia, gdy druga osoba jest słabsza i ucierpiała. Używanie słów jak 60tka, "białko".
Działania takie realnie przyczyniają się do kryminalizacji naszego młodego społeczeństwa. Gadka więzienna przenika do podstawówek, a dzieci przezywają siebię od 60tek. Kogoś pobili, ma krwotok i może umrzeć? Nie bądź 60tką i nigdzie tego nie zgłaszaj. Coś się pali, ktoś może ucierpieć? Przecież idol powiedział, że strażak w więzieniu "ma wbity ch*j".
To są idole @ZELAZNAREKA ręką. UŻYTKOWNIKU nie bądź jak on i znajdź sobię inne autorytety.


Jak na kadrę pewnie 200-500 osób to malutko tego, oj malutko. Nawet biedny za bardzo nie masz o kim pisać zbytnio.

Niestety w Polsce tak wygląda FM.

Kolorowe kucyki z Yt.
 
To samo tyczy się Gromdy.

To, że Szpilka pociągnął swojego ziomka jako gwiazdę wczesnej Gromdy to jedno, ale same chuliganerka klubowa i tak jest na zupełnie innym poziomie. Kto pamięta jeszcze lata 90. i ówczesne burdy na trybunach ten wie, że obecnie to jest hotel de lux a nie patologia. Hoolsy próbują przestępstw na wyższym poziomie, a nie zwykłe niszczenie mienia i handel prochami na lokalna skalę. Oczywiście czasem trafi się taki kwiatek jak Wisła Kraków, gdzie rządzili całym klubem ale to generalnie wyjątek.

Sentymentalizm dawnej gangsterki lat 80. i 90. to raczysko, ja rozumiem, że w latach 80. to stratnym była niby komuna co usprawiedliwiało cały ten proceder, ale obecny mainstream leci po bandzie, jasno wygląda, że ludzie już zapomnieli o latach 90. i ktoś (media, branża MMA etc.) próbuje sprzedać narrację, że to byli tylko zwykli przemytnicy samochodów, którzy gdzieś tam dorabiali na boku handlem 'kompotem' i podobne bzdury. Haracze i dziwki to właściwie są tak nieistotne, że niewarte wspomnienia, że to właściwie przestępstwo.
 
A kiedy Wy na forach przeżywacie Denisów.

Politycy biorą sobie miliony do kieszeni na różnych przekrętach i tak to się robi.

Czasami mam wrażenie że jak bombka atomowa pójdzie w Polskę to przez Ferrari lub Denisa.


Dziubaski drążycie nie ten dół. Obecnie siedzicie w ,,pierdoła do potęgi trzeciej"

Polecam dół ,, nasze dziecko będzie kiedyś wynajmować Toi toie za 2 tysiące zł miesięcznie "

A jeśli już coś z FMa to ,,toksyczny fanbase Youtubowych żelków niszczy ludzi"

Ale dobra wróćmy do poważniejszych spraw co Denis sądzi o straży pożarnej.

Sami ich sobie wyolbrzymiacie jak Prezydentów RP, a potem płacz rybki.

Cały czas nie rozumiecie problemów.

Dlatego szara masa będzie jechana stulecia.

Może nawet politycy są zadowoleni że powstało FM bo macie na żer rzuconego Denisa czy Ferrari.

A problemy są zuuuuupelnie gdzie indziej.

Aż dziwne że do tej pory nie trafiłem na teorię że FM został wymyślony przez polityków, by masa miała rozrywkę i cel hejtu, a my sobie będziemy wiercić dziury w systemie.

Co tam Czarnek , tam taki Denis Z na konfiw rzucił słowo na k..

LECIMY!!!!!

Nie kumacie gry. Co tak naprawdę jest prawdziwym Freak MMA.

Może specjalnie tak mało jest tych zadymiarzy bo taka podnieta , że jakby takich Denisów było 100 w FM to by ludzie wyszli na ulice. Heh.

Problemy Polaków XXI wieku hehe.
 
Last edited:
Jak na kadrę pewnie 200-500 osób to malutko tego, oj malutko. Nawet biedny za bardzo nie masz o kim pisać zbytnio.

Niestety w Polsce tak wygląda FM.

Kolorowe kucyki z Yt.
Wiem, że Twoim marzeniem jest żeby do freak mma był zaciąg z kryminału. Walką marzeń pewnie Słowik kontra Masa. To są ludzie którzy ci imponują. Brawo. Wymienił bym w felietonie dużo więcej nazwisk jak Murański oskarżony o pobicie, Soroko kryminalista, Stifler narkoman. Na wszystkich przyjdzie czas. Na ciebie też. Tik tak, tik tak.
A kiedy Wy na forach przeżywacie Denisów.

Politycy biorą sobie miliony do kieszeni na różnych przekrętach i tak to się robi.

Czasami mam wrażenie że jak bombka atomowa pójdzie w Polskę to przez Ferrari lub Denisa.


Dziubaski drążycie nie ten dół. Obecnie siedzicie w ,,pierdoła do potęgi trzeciej"

Polecam dół ,, nasze dziecko będzie kiedyś wynajmować Toi toie za 2 tysiące zł miesięcznie "

A jeśli już coś z FMa to ,,toksyczny fanbase Youtubowych żelków niszczy ludzi"

Ale dobra wróćmy do poważniejszych spraw co Denis sądzi o straży pożarnej.

Sami ich sobie wyolbrzymiacie jak Prezydentów RP, a potem płacz rybki.

Cały czas nie rozumiecie problemów.

Dlatego szara masa będzie jechana stulecia.

Może nawet politycy są zadowoleni że powstało FM bo macie na żer rzuconego Denisa czy Ferrari.

A problemy są zuuuuupelnie gdzie indziej.

Aż dziwne że do tej pory nie trafiłem na teorię że FM został wymyślony przez polityków, by masa miała rozrywkę i cel hejtu, a my sobie będziemy wiercić dziury w systemie.

Co tam Czarnek , tam taki Denis Z na konfiw rzucił słowo na k..

LECIMY!!!!!

Nie kumacie gry. Co tak naprawdę jest prawdziwym Freak MMA.

Może specjalnie tak mało jest tych zadymiarzy bo taka podnieta , że jakby takich Denisów było 100 w FM to by ludzie wyszli na ulice. Heh.

Problemy Polaków XXI wieku hehe.
No tak zmiana tematu bo grunt się pali pod nogami. Mówmy o tych, którzy są gorsi to odciągnie wzrok od tych patologicznych, których uwielbiasz to twoi idole. Dalej stosuj technikę wypierania.
 
Wiem, że Twoim marzeniem jest żeby do freak mma był zaciąg z kryminału. .

No i kolejne kłamstwo. To nigdy nie było moim marzeniem. Jeśli mam byś szczery nigdy nie jarała mnie gangsterka i te tematy. Kto za co , 60 czy nie 60, bo i tak tylko ludzi kompletnie nie znam i mam na nich totalnie wywalone:)

Jak ja widzę moj FM - Sebixy z charyzma , nie muszą być wcale po żadnych wyrokach, ale takiemu jak ty może muszą być, głodnemu chleb zawsze na myśli. Koksy z siłowni, sumo, ludzie z Tybetu, ninja. To jest mój FM.
 
W ogóle Jacek czytając twoje wpisy uważam że krypto rewolucja zjadła własne dzieci.

Mam wrażenie, że Ci dla których FM to zlo wcielone stało się jeszcze większymi fanatykami tej dziedziny niż dla mnie jako ,,Ojca" Widzisz jaką ladną magisterkę o nich napisałeś. Dla mnie np Stifler był tak bezpłciowy że musiałem pomyśleć który to, a że bierze drugi to już w ogóle zapomniałem / kto by pamiętał życie tego zamulacza/


Sami wpadliście w ta pułapkę. Z resztą widać to Muranie/800 postów Holly shit/ Sam obstawiałem z 20.

Nawet dla mnie gasną światła i koniec tematu. To ty Jacek , nie ja dostaliście fioła na punkcie FMa, bo psychofanatycznie zaczęliście żyć tymi ludźmi. Taka jest prawda.

Kryptorewolucja zjadła właśnie dzieci.... Jak pisałem na początku.

Ps- nie zaskoczyło by mnie jakby wilubz Was Ferrari czy Denisa śledzilo godzinami na tik toku czy Instagramie.

To jest dopiero plot twist FMa.
 
Koksy z siłowni, sumo, ludzie z Tybetu, ninja
Zapomniałeś dodać bezdomni z atakiem padaczki. Ahh ale się nieudolnie bronisz.
W ogóle Jacek czytając twoje wpisy uważam że krypto rewolucja zjadła własne dzieci.

Mam wrażenie, że Ci dla których FM to zlo wcielone stało się jeszcze większymi fanatykami tej dziedziny niż dla mnie jako ,,Ojca" Widzisz jaką ladną magisterkę o nich napisałeś. Dla mnie np Stifler był tak bezpłciowy że musiałem pomyśleć który to, a że bierze drugi to już w ogóle zapomniałem / kto by pamiętał życie tego zamulacza/


Sami wpadliście w ta pułapkę. Z resztą widać to Muranie/800 postów Holly shit/ Sam obstawiałem z 20.

Nawet dla mnie gasną światła i koniec tematu. To ty Jacek , nie ja dostaliście fioła na punkcie FMa, bo psychofanatycznie zaczęliście żyć tymi ludźmi. Taka jest prawda.

Kryptorewolucja zjadła właśnie dzieci.... Jak pisałem na początku.

Ps- nie zaskoczyło by mnie jakby wilubz Was Ferrari czy Denisa śledzilo godzinami na tik toku czy Instagramie.

To jest dopiero plot twist FMa.
Nie jestem żadnym dzieckiem freak fightów. Po prostu walczę z nakręceniem nienawiści przez takich ludzi jak ty. Którzy karmią się pierwotnymi instynktami i szerzą patologię w Internecie. Kto wie kiedy to przełoży się na prawdziwe życie.
 
Dobra ryba chyba musisz iść w ignora, bo pisanie o jakiejś nienawiści ktorą szerze jest już serio śmieszno zabawne.

A tych bezdomnych to już zostaw w spokoju.

Wysłałeś juz te listy do redakcji które zrobiły 5000 newsów o śmierci Murana? Za szerzenie patologii?
 
Zapomniałeś dodać bezdomni z atakiem padaczki. Ahh ale się nieudolnie bronisz.

Nie jestem żadnym dzieckiem freak fightów. Po prostu walczę z nakręceniem nienawiści przez takich ludzi jak ty. Którzy karmią się pierwotnymi instynktami i szerzą patologię w Internecie. Kto wie kiedy to przełoży się na prawdziwe życie.
W '10"napisane. Jak pozwala sobie tak w necie, to w "realu" też nie jest aniołkiem. Nie jest na pewno jakimś bandziorkiem, koksem czy przekrętasem.
Raczej na jakiegoś pedofila czy matkobijcę wygląda.
 
Dlaczego ignorujesz prawie całe forum?

Ci co piszą głupio, idą w odstawkę.


To było pewne jak w banku że Trump nie dostanie od tak nominacji, ale dziś już oficjalnie czekają nas battle debate Trumpa, bo Nikki ogłosiła start.

Dawać już te debaty Repsów i Trumpa:antonio:

1676552771802.png
 
Ci co piszą głupio, idą w odstawkę.


To było pewne jak w banku że Trump nie dostanie od tak nominacji, ale dziś już oficjalnie czekają nas battle debate Trumpa, bo Nikki ogłosiła start.

Dawać już te debaty Repsów i Trumpa:antonio:

View attachment 56807
Ale mógłbyś wejść w dyskusję z ludźmi i wytłumaczyć im między innymi sytuacje z bezdomnymi, która Ci zarzucają (ja nie byłem w tym wątku, więc nie wiem co tam się wrzucało).
A poza tym po to jest chyba forum, by dyskutować z ludźmi i wyrażać swoje zdanie.
 
Ale mógłbyś wejść w dyskusję z ludźmi i wytłumaczyć im między innymi sytuacje z bezdomnymi, która Ci zarzucają (ja nie byłem w tym wątku, więc nie wiem co tam się wrzucało).
A poza tym po to jest chyba forum, by dyskutować z ludźmi i wyrażać swoje zdanie.
On to traktuje jak tablice na FB i się flexuje myśląc że ktoś czyta jego wysrywy a każdy skroluje.
Założyłby temat z mistrzostwami świata który ma 10k komentarzy to by pierdolił że jest stwórcą mundialu, czego nie rozumisz.
 
Ale mógłbyś wejść w dyskusję z ludźmi i wytłumaczyć im między innymi sytuacje z bezdomnymi, która Ci zarzucają (ja nie byłem w tym wątku, więc nie wiem co tam się wrzucało).

Wątek o bezdomności to był wątek o Jacku Kurzatkowskim i grupie bezdomnych z Ełku który był robiony jak reportaże Sprawy dla reportera. Gdzie wymienialiśmy się poglądami na temat bohaterów. Tyle i aż tyle.

M.in takie coś

Zrobiono z tego giga burze i wątek zamknięto. Tyle.


 
Wątek o bezdomności to był wątek o Jacku Kurzatkowskim i grupie bezdomnych z Ełku który był robiony jak reportaże Sprawy dla reportera. Gdzie wymienialiśmy się poglądami na temat bohaterów. Tyle i aż tyle.

M.in takie coś


Ten kanał znam i on chyba nie znęcał się nad nimi, jak ten patus z Ełku.
 
Ale mógłbyś wejść w dyskusję z ludźmi i wytłumaczyć im między innymi sytuacje z bezdomnymi, która Ci zarzucają (ja nie byłem w tym wątku, więc nie wiem co tam się wrzucało).
A poza tym po to jest chyba forum, by dyskutować z ludźmi i wyrażać swoje zdanie.
Wyczuwam że gdzieś tak od Walentynek ta miłość chyba wygasa Tylko czekać na ignora :mjsmile:
 
Ten kanał znam i on chyba nie znęcał się nad nimi, jak ten patus z Ełku.

Ełk to mocno kontrowersyjny temat. Nie chcę tego poruszać. Odcinki tam są normalne. Kiedyś tylko na transmisjach na żywo doszło do paru rzeczy ale bardziej niż znęcanie to było to np takie coś.
Nigdy nie widziałem by gość ich bił.




Ja cały czas to śledzę i naprawdę tam nie ma żadnej wielkiej patologii. Po prostu szare życie.
 
Ten kanał znam i on chyba nie znęcał się nad nimi, jak ten patus z Ełku.
Zobacz, zamiast wyjaśniać z innymi to wyjaśnił pobieżnie tobie, a przecież nie ty go o to męczysz, zwykły głąb.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ostatnio gość wynajął w Orzyszu koło Ełku luksusowy dom i tam ich trzyma, karmi, daje jedzenie. Autor tych nagrań ma trochę za uszami, ale też naprawdę im dużo pomaga, ale mówię to jest dość specyficzne uniwersum jak sami ludzie bezdomni, którzy nie są biało czarni. Bez niego oni śpią bardzo często w krzakach./ Lysy i Stasiu Bandyta/


 
Last edited:
Przecież system obronny tej kurwy to jest ,,dobra lecisz w ignora"
Dziwka nie ma żadnych argumentów, sam jest jebanym ,,żelkiem" którego ruchali pod sklepem za gumę do żucia. Trauma daje o sobie znać w postaci kompletnej odklejki. To widać choćby po tym jak se sam pierdoli ze sobą. W chałupie to pewnie kłóci się sam ze sobą o nie opuszczoną klapę na kiblu czy za słoną zupe, za którą zapewne daje dupe.
Uważaj żeby Cię 60tka nie podpierdzieliła. Staraj się go bardziej ośmieszyć niż obrazić. Kreatura nie ma moralności, więc wyzwiska nie trafiają do niego.
Myślę, że dobrze napisałeś, że kłóci się sam że sobą. On jest samotny, nie ma rodziny lub rodzina porzuciła go. Bo kto na żywo by z nim wytrzymał, jak my w przestrzeni wirtualnej nie dajmy rady?
Wariant drugi: jest po prostu ułomny, dlatego ma czas siedzieć tak w necie.
 
Back
Top