Fame MMA gala youtuberów

Tańcula chce być jako zawodnik KSW na Narodowym.

1678285835297.png
 
Ciekawa nitka o Mściwuja. 90 procent postów że FM jest dziś nudny.

Czyli to co pisze od dawna, że wykończy ich brak zadymiarzy jak wykończyło zawodowe SW. O ile do SW nie może wbić każdy, to trzeba być mega pierdołą by nie umieć obudować FM w wielkie ikony i starcia których powinno być od groma, OD GROMA.

 
Last edited:
Z freaków na Narodowym to niech K i L dzwonią do Blanki która wygrała Eurowizję. Dawno nie widziałem takiej angażującej bitwy w internecie.

Petycje o out, wyzwiska itp. Serio imba nieziemska.


Kobieta aż petycje wydała

 
Nowy wpis Jacka.

Nasz Najukochańszy synku.
Wczoraj film Mistrza Jerzego Skolimowskiego" IO " z Twoim udziałem tryumfował na gali POLSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ " ORŁY 2023 "
Chociaż nie ma Ciebie fizycznie to wiemy, że spoglądasz na ten również Twój sukces z góry i dzięki Stwórcy możemy wspólnie duchowo kontemplować te wzruszające momenty
Mama i tata
 
Upadnij siedem razy wstań … tez siedem
1f602.png

Wielkie Dzieki @famemmatv za ogarnięcie zabiegu i pokrycie kosztów. Inne organizacje powinny się od was uczyć, jak dbać o zdrowie zawodników.
Ps. Zombiak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a kilku gagatkow prosi się o wpie*dol
1f608.png
 
Ruskiefajki o FM



Mój kontrakt leżał na stole. Coś mnie tknęło i bardzo dobrze. Jestem obserwatorem freak kfightów – nie wiem, z czego do końca wynika zajawka. Lubię obserwować gale na żywo i obserwować ciekawe osoby z tego świata. Uważam, że podziały typu: „sprzedajna ku**a”, „wielki raper a walczy”, „patologia” etc. – są nie na miejscu. Skoro ma to typu sympatyków i entuzjastów, rozumiem chęć wpisania do listy życiowych przygód walkę na takiej gali. Sama rozpatrywałam udział ze względu na stan zdrowia fizycznego, potężne pokłady agresji, która niestety nie znajduje ujścia czy właśnie chęci przeżycia czegoś szalonego. Przez moją psychikę obawiam się, że nie dałabym rady wziąć udziału. Wielu tam nie wzbudza mojego uznania, wiele rzeczy, które tam się dzieją, wykończyłyby mnie. Nigdy nie mów nigdy – tak się mówi i może tak to pozostawię – komentuje artystka.


– Jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innych. Na śmierć. Uważam, że to wszystko poszło w niebezpiecznym kierunku i jeśli się nie obudzimy, będzie za późno. Nie można też tego generelizować. Jest wiele czynników, które wpływają na obecny stan rzeczy. Na dziś – nie dam rady. Ja codziennie walczę w takim oktagonie z samą sobą. Dopóki samej siebie nie ogarnę, boję się działać aż tak publicznie. Ci ludzie muszą uważać na każdy ruch, na każde słowo. Oczywiście nie wszyscy to robią. Ja myślę, że nie zyskałabym sympatii widzów. Musiałabym codziennie czytać, że byłam kurwą, że jestem obrzydliwie pomalowana, gruba… Już teraz codziennie to czytam. Co dopiero jakbym znalazła się tam. Ja też bardzo przeżywam wszystko, co się wokół mnie dzieje. Nie zliczę, ile razy płakałam na tych galach. Zobaczymy, w jaką stronę to pójdzie. Może znajdzie się tam osoba choć trochę podobna do mnie – wtedy byłoby mi łatwiej się przełamać. Ale tak naprawdę sama nie wiem, co myśleć. W świetle ostatnich wydarzeń wygląda to bardzo smutno. Tak bym to podsumowała – dodaje.
 
Minął ponad miesiąc, od kiedy moje życie zamieniło się w istny film. Niestety, nie jest on z happy endem, a codziennym horrorem, w którym nikt z Was nie chciałby „grać" – brzmi początek wpisu Karli Wolskiej (pisownia oryginalna). "Słowo GRAĆ jest tu kluczem, bo historia moja i rodziców Matiego stała się sprawa publiczną. Media i ludzie są w takich momentach bezlitośni, aby tylko zapewnić sobie odpowiednio dużą ilość tzw wyświetleń. Mieliśmy zawsze z Matem świadomość jak działają media i świat, w którym się obracaliśmy i nie mam pretensji, że nadal w nim jesteśmy. Będąc z Nim akceptowałam jego drogę życiowa i marzenia związane z show biznesem. Ba, po czasie stały się również moimi marzeniami, gdy widziałam jaki jest szczęśliwy robiąc to co kocha. Mam wyłącznie pretensje i nie godzę się na pisanie nieprawdy. Nie będę przytaczać wszystkich bzdur, które wymyśliły media czy nakręciły pseudo gwiazdy, które nawet Nas nie znały, oczywiście większość kłamiąc, że się z Matem przyjaźniły" – dodała Wolska.
 
@Cloud @defthomas @baju

View attachment 59175

jak się to wpisze na youtube, to znowu bezdomni

tak tylko piszę, jakbyście mieli jakieś wątpliwości co do tego, czy on dalej szuka sposobów, by łamać regulamin i pokazywać brak poszanowania dla waszych próśb i ostrzeżeń

materiał na bana?
Nie no, to są kurwa jakieś jaja. Typ bezczelnie przemyca i promuje krzywdy ludzkie i patologie, pewnie waląc do tego aż do juchy, co chwilę zmieniając te swoje zjebane sygnatury czy chuj wie jak to się nazywa. Moderacjo, dajecie sobie pluć i stwierdzacie, ze deszcz pada.
 
Jednak turski to jest sprzedajny, najpierw krytykuje, później ks dogaduje sie z frikami, turski zmienia narracje, jakim odklejencem trzeba być, żeby twierdzić "że kiedyś też tak było". Ok może i było, ale takie osoby czekał ostracyzm, kisiły się w swoim sosie, stanowiły społeczny/szkolny margines. Teraz turski za pare drobnych zbija piony buja sie z lamusami i udaje ze to jest fajne.
 
Jednak turski to jest sprzedajny, najpierw krytykuje, później ks dogaduje sie z frikami, turski zmienia narracje, jakim odklejencem trzeba być, żeby twierdzić "że kiedyś też tak było". Ok może i było, ale takie osoby czekał ostracyzm, kisiły się w swoim sosie, stanowiły społeczny/szkolny margines. Teraz turski za pare drobnych zbija piony buja sie z lamusami i udaje ze to jest fajne.
jeszcze dodaj promowanie tego patusa Nitra o którym Turski pozytywnie pisał.
A te odcinki z Burneiką, to nie było tylko złe, ale wręcz szkodliwe. Ta litewska menda pewnie trafi do sądu przez swoją działalność...
 
Back
Top