Fame MMA gala youtuberów

Dzięki, wpis usunięty. @ZELAZNAREKA -> Nie wrzucaj nic o ludziach bezdomnych. Pisaliśmy wyżej, że takie materiały nie mogą pojawiać się na Cohones. Zajmujemy się sportem, gale Fame MMA, High League to pomimo że walczą tam osoby co nigdy nic nie trenowały, realizowane są jako wydarzenia sportowe. Chodzenie po ludziach bezdomnych i gadanie z nimi to nie jest materiał pasujący na Cohones. Nawet do działu Freak MMA.
że youtube nie usuwa tych patotreści o bezdomnych to jest problem. Chyba musimy zrobić masową akcję i zgłaszać jako rasizm to może szybciej będą reagować :roberteyeblinking:
 
I będzie spadać, bo zbudowaliście zbyt mierną kadrę.

Sam jestem ciekaw czym oni będą ratować F18, bo oprócz Kwiat vs Ferrari to wygląda na istny dramat, a i tak nie wiem czy Ferrari kiedykolwiek to weźmie.

 
Last edited:
I będzie spadać, bo zbudowaliście zbyt mierną kadrę.

Sam jestem ciekaw czym oni będą ratować F18, bo oprócz Kwiat vs Ferrari to wygląda na istny dramat, a i tak nie wiem czy Ferrari kiedykolwiek to weźmie.


Bo się formuła wyczerpuje. Najbliższe HL mogło być zajebiste, ale przechodzi kompletnie bez echa. I też nie sądzę, że sprzedaż będzie jakaś wyjątkowa.
 
Bo się formuła wyczerpuje. Najbliższe HL mogło być zajebiste, ale przechodzi kompletnie bez echa. I też nie sądzę, że sprzedaż będzie jakaś wyjątkowa.


Nic się nie wyczerpuje. Tu jest poprostu za dużo zamuleńców.

Konfy Ufc mają problem robić na yt wyniki FMa. Niestety tu idzie o ludzi.


Bardzooooo nudnych ludzi.
 
Last edited:
Bo Najbliższe HL mogło być zajebiste, ale przechodzi kompletnie bez echa.
To Najman tego nie dźwignie?

Są Denisy które mają ogromny fanbase, ale fakt że konfowo oprócz Cichy vs Reporter nie ma jak to dalej iść by przebić barierę 1-2 mln co żyją tym na co dzień, ale tu znów wracamy do punktu nr 1, o którym pisze od dawna.

Jakby była książka marnotrawstwo w XXI wieku w Polsce. FM daje na bezwzględny nr 1 i to mimo i tak chorych wyników bo to mogło mieć jeszcze większe zasięgi.

Muranscy i Bomba out i wiele ludzi zobaczyło że pod dywanem nic nie ma. Ja na tt już widzę masę wpisów ,, ej w tym FM to niesamowita nuda się zrobiła bez M"
 
To Najman tego nie dźwignie?

Są Denisy które mają ogromny fanbase, ale fakt że konfowo oprócz Cichy vs Reporter nie ma jak to dalej iść by przebić barierę 1-2 mln co żyją tym na co dzień, ale tu znów wracamy do punktu nr 1, o którym pisze od dawna.

Jakby była książka marnotrawstwo w XXI wieku w Polsce. FM daje na bezwzględny nr 1 i to mimo i tak chorych wyników bo to mogło mieć jeszcze większe zasięgi.

Muranscy i Bomba out i wiele ludzi zobaczyło że pod dywanem nic nie ma. Ja na tt już widzę masę wpisów ,, ej w tym FM to niesamowita nuda się zrobiła bez M"
No na pewno nie dźwignie mając za rywala ponownie Jóźwiaka.
 
O dziwo chyba pierwszy wpis posła RP jaki widziałem w internecie oprócz Dziambora który chyba kiedyś pisał że zobaczyłby jakiś tam pojedynek Kaczka vs Tusk czy coś w tym stylu.




Niestety Żukowska tez żyje mitem tej patologii, który w FM jest kropelką bo to świat ciotek Gimperów bardziej niż dobrych chłopaków.
 
Obecny chłopak piosenkarki Dody

Dariusz Pachut jest Sądeczaninem. W wywiadzie dla portalu Dobry Tygodnik Sądecki 24 mówił:

Tak. Byłbym w stanie podjąć takie wyzwanie. Mam tylko jeden warunek. Naprzeciwko mnie musiałby stanąć sportowiec. Nie żaden youtuber lub ktoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z prawdziwym sportem. Gdybym miał wystąpić, to musiałaby to być walka czysto sportowa. (…) Osobiście nie mówię nie. Mogę wejść do klatki, bez względu na rodzaj federacji. Warunek jeden i konkretny: godny rywal, sportowiec.
 
Fame i HL peak już mają za sobą, teraz będą próbowali utrzymać zainteresowanie, a później powolny zjazd. Dobrze już było, temat przegrzany, dlatego tylko federacji powstało, bo każdy myślał, że wzrosty będą trwały wiecznie i dla wszystkich starczy kasy. Friki to taka sama moda jak wszystko inne wśród dzieciaków i jak każda moda, która jest wśród nich powszechna, po kilku latach się kończy, bo nowe roczniki będą się jarały czymś innym.
 
Czyli 600 tysięcy rundki Denisów nabily 11 letnie Julki. Hehe

FM jeśli padnie na dobre to przez mega mierną kadrę, gdyby była bogata w ,,Denisy" to nawet Dana White by się oblizywal na tak chore liczby, ale jak wybrano model walk Gimper vs Xayo to szybko pójdzie w dół bo ile można oglądać coś takiego.

To jest Vibe konf UFC i KSW. Nie o to idzie w tym biznesie.

Dlatego jeśli to padnie na dobre to zawsze pamiętajcie że wg Żelaznej- zbyt mało charakterystycznych postaci /aż wstyd by to był problem FM,ale takie realia/

Czyli powód ten sam przez co strasznie padł zawodowy SW na świecie.
 
Po czasie wychodzi też jak strasznie jednak Bossy które rządzą FM są mega słabe. Przypominam że gdyby nie Tańcula to dziś nigdy może w tym uniwersum nie byłoby Murańskich, a teraz widać jak gola ziemia po nich została. Ja serio czasami nie mogę uwierzyć jak szokująco słabo działa dział kadr do FM. Tu można by obudować tak ten rynek w wielkie ikony że głowa mała, a nie to że tacy ludzie nie są szukani to ludzie którzy to trzymali wbili tu przez przypadek tak naprawdę.

Serio mnie to szokuje.

Oni serio chyba chcieli żyć tylko na Kwiacie czy Ferrari. Przerażające.
 
Jak się robi taki biznes na długie lata? Oglaszasz wielki krajowy casting
Zapotrzebowanie
- żywotność w charakterze
- jesteś narwancem.

Zgłasza się od 20 do 100 tysięcy z całej Polski. Łowisz 100, a 400 masz na liście zapasowej.

Efekt Konfy o zasięgu 5-8 mln, to serio jest proste.


A ci amatorzy jednym Jackiem Muranskim się będą podniecać 20 lat. Bareja no Bareja.
 
Dzięki, wpis usunięty. @ZELAZNAREKA -> Nie wrzucaj nic o ludziach bezdomnych. Pisaliśmy wyżej, że takie materiały nie mogą pojawiać się na Cohones. Zajmujemy się sportem, gale Fame MMA, High League to pomimo że walczą tam osoby co nigdy nic nie trenowały, realizowane są jako wydarzenia sportowe. Chodzenie po ludziach bezdomnych i gadanie z nimi to nie jest materiał pasujący na Cohones. Nawet do działu Freak MMA.

A gdyby chciał wrzucić coś o "Ludziach Bezdomnych" Stefana Żeromskiego?
 
A gdyby chciał wrzucić coś o "Ludziach Bezdomnych" Stefana Żeromskiego?

Niestety książki mnie zawsze nudziły, bo coś co jest drukiem nie wzbudza we mnie żadnych emocji.

Całe chyba przeczytałem za życia tylko W pustyni i puszczy i Tristan i Izolda i dziecięcą Biblię i Anię z Zielonego Wzgórza.


Dlatego ubolewam że obecnie jakość filmów tak spadła na ryj i nie ma zbytnio co oglądać. Dlatego robię sobie listę dawnych filmów których nigdy nie oglądałem z dawnych lat. W tym tygodniu skończyłem Oszukana i Służąca.
 
@Średniej wielkości znawca

Kiedyś byłem psychofanem tego uniwersum.
Myślę że 500 komiksów to przeczytałem lekko.

1678196543713.png
 
Jak się robi taki biznes na długie lata? Oglaszasz wielki krajowy casting
Zapotrzebowanie
- żywotność w charakterze
- jesteś narwancem.

Zgłasza się od 20 do 100 tysięcy z całej Polski. Łowisz 100, a 400 masz na liście zapasowej.

Efekt Konfy o zasięgu 5-8 mln, to serio jest proste.


A ci amatorzy jednym Jackiem Muranskim się będą podniecać 20 lat. Bareja no Bareja.

Widać, że zęby zjadłeś na tym biznesie, wspaniała analiza, teraz tylko wprowadzić to w życie i zarabiać miliony :rofl:
 
czy dobrze widze, że fejm wraca do korzeni czyli sal sportowych do rozgrywek między szkolnych oraz konieczności walk organizatorów i pionierskich stypiarzy? koment tego fleta ziemovita to istna porażka, chłop jest zerem

Widzę że widzisz to podobnie. Oprócz Ferrari vs Kwiat. Fejm nie ma nic. Serio tu już trzeba powoli myśleć o rzuceniu konf. Smutne w cholerę. Ja np się zastanawiam czy odpalić w ogóle 2 konfe HL.

Jak nie zrobią panelu Hornik vs Jóźwiak to chyba nie odpalam kompletnie
 
Last edited:
Widzę że widzisz to podobnie. Oprócz Ferrari vs Kwiat. Fejm nie ma nic. Serio tu już trzeba powoli myśleć o rzuceniu konf. Smutne w cholerę. Ja np się zastanawiam czy odpalić w ogóle 2 konfe HL.

Jak nie zrobią panelu Hornik vs Jóźwiak to chyba nie odpalam kompletnie
Ja tam sie ciesze nawet, bo po 5 latach istnienia fejmu 90% "zawodników" zesrałaby się na turnieju pierwszej walki na ALMMA, a teraz po wygranej Jonesa ciekawiej sie robi w ufc. Watek "sportowców" z HL(denisy, diego, kasja) jest niby ciekawy ale to stójkowicze, ktorzy w mma nie istnieją i już po denisie z torunia widze zmeczenie tym syfem.
 
Ja tam sie ciesze nawet, bo po 5 latach istnienia fejmu 90% "zawodników" zesrałaby się na turnieju pierwszej walki na ALMMA, a teraz po wygranej Jonesa ciekawiej sie robi w ufc. Watek "sportowców" z HL(denisy, diego, kasja) jest niby ciekawy ale to stójkowicze, ktorzy w mma nie istnieją i już po denisie z torunia widze zmeczenie tym syfem.


O i dlatego piszę że FM to kocioł gdzie się wszyscy spotkaliśmy Oskarki oglądające Gimpery, Zadymiarz ja który w latach 70 woził się po blokach i czeka tylko na Sebixy a tu jeszcze wbijasz ty przejmujący się czy ktoś z FM jest dobry w MMA i czy dałby radę na ALMMa :lol:
 
a tu jeszcze wbijasz ty przejmujący się czy ktoś z FM jest dobry w MMA i czy dałby radę na ALMMa
Zmierzam do tego, iz nawet ćwierćinteligentni widzowie, mogą powoli rozumować że dziedzina, za ktorą płacą swoim dymiącym ulubiencom nie wychodzi im najlepiej i sa gówno warci, pomimo iz moga codziennie trenować z trenerem indywidualnie.
 
Zmierzam do tego, iz nawet ćwierćinteligentni widzowie, mogą powoli rozumować że dziedzina, za ktorą płacą swoim dymiącym ulubiencom nie wychodzi im najlepiej i sa gówno warci, pomimo iz moga codziennie trenować z trenerem indywidualnie.


Poruszasz ciekawy wątek w FM. Widzisz tu też ludzie są podzieleni np widziałem dużo wpisów gdzie ludzie pisali że Lew vs Ludwiczek to prawdziwy freak fight i są zadowoleni z walki.

Akurat ja uważam że poziom sportowy FM to najmniejszy problem. Tu bardziej brakuje mocnych , charakterystycznych postaci i właśnie jeśli bijesz do skilli to właśnie zadymiarze też mają je najlepsze.



Co do samego MMA to od dawna głoszę tezę że z tej kadry wszystkich organizacji w parterze jest dobrych maks 3 do 5 ludzi.

Nawet Wiewiór który może w tym aspekcie jest p4p FM nikogo do dziś nie skończył ;)

Mi prywatnie to wisi bo szczerze nigdy nie przepadałem za parterem w MMA dlatego wolę jak cały czas nawalają się w stójce,kolanami czy kickami w FM
 
Fame MMA po raz pierwszy w historii zajęło 1. miejsce w rankingu branżowego portalu mmarocks.pl pod względem liczby publikacji w internecie. W lutym wzmianka o tej organizacji pojawiła się w sieci prawie trzy tysiące razy.
- Pierwsze miejsce w zestawieniu to z pewnością efekt bardzo udanej gali FAME 17, która odbyła się 3 lutego. Od dłuższego czasu obserwujemy pewną "modę na FAME". Jesteśmy coraz częściej obecni w mediach mainstream’owych, dzięki czemu docieramy do nowych grup odbiorców. Tak dobry wynik daje nam wiele motywacji do dalszej pracy - komentuje Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.
 
Back
Top