Fame MMA gala youtuberów

MMA to różnie może być, chociaż Ferrari się nie przykłada do treningów. A Kamil już dawno nie u Wasyla, teraz boksował u Mazura i Borka.
Tu idzie chyba o to, że Wasyl od dawna gada, że każdy mocniejszy polski bokser by taką walkę wygrał. Do tego Andrzej by nie puścił swojego zawodnika do FAME. A Łaszczyk najmniej 4 lata u Borka/na Tymeksie walczy.
 
Tu idzie chyba o to, że Wasyl od dawna gada, że każdy mocniejszy polski bokser by taką walkę wygrał. Do tego Andrzej by nie puścił swojego zawodnika do FAME. A Łaszczyk najmniej 4 lata u Borka/na Tymeksie walczy.
Ale zarobi konkretnie.

". Wiadomo, że takich pieniędzy nie zarobi w boksie. Nawet w walce o mistrzostwo świata, gdyż w jego kategorii wagowej będzie ciężko zarobić. (…) Mogę powiedzieć jedynie, że przez 3 lata jeżeli za te same pieniądze walczyłby w boksie i za te pieniądze, które walczy, to i tyle walk co robi, to przez 3 lata takich pieniędzy nie zarobi."

Maluch w gazie trenuje chyba u Mirasa. Tam będzie jedna prosta taktyka, Cepeliada i po obalenie.
No teraz potrenuje miesiąc, bo przecież byli w Tajlandii, gdzie pokazywali swoje przygody z "kobietami"
 
Ja się obawiam, że Łaszczyk to przepierdoli bo jeśli ten go złapie, wypierdoli to wiecie...Nie zapominajmy, że Roszkiewicz tam jest u Mirasa.
Chciałbym myśleć, że to jednak Łaszczyk mu solidnie przydzwoni na szczene. Tego życzę by wreszcie ktoś ciężko trafił tego pajaca co myśli, że jest jakimś nadczłowiekiem..
 
Łaszczyk to waciak, który non-stop łapie jakieś kontuzje i do freaków idzie tylko po kasę, bo zorientował się, że w boksie tyle nie zarobi m.in. ze względu na swoją kategorię wagową. Wątpię, żeby udało mu się znokautować Ferrariego, raczej będzie holowanie do z góry przewidywalnej decyzji.
 
Teraz ja jestem bossem działu freaków więc powaga bo boss się wypowiada

Oceniam kartę Fame 17
Karaś vs Filipek- po pierwsze chuj w dupę karasiowi, niestety wygra z Filipkiem, jest zjebem w dodatku stypiarz tfu, głupia walka :olewam:
Tańcula vs wiewiór - tańcula to śliski typ, nie lubię go od początku, pasut ładnie go wyjaśnił, za pieniądze ojebałby palę, raczej wygra wiewiór
Szeliga vs Wrzosek - waleczka coś ala szeli vs Norman, panowie będą sztucznie poddymiać, wrzosek mu nastuka
Fabijański vs wac toja - marnują dymogenny potencjał Fabijańskiego :olewam:
Mandzio vs Karolek :olewam:
Gimper vs Czarek :olewam:

Władca Piekieł vs leszczyk - naprawdę nie wiem czy leszczyk ma większe szanse na wygraną z Ferrarim czy putrier na zostanie mistrzem UFC :pociesznymirek:
Ferrara go złapie, obali i zasypie ciosami
Na tapology można już mu wpisać wygraną przez nokaut
Chociaż w samej stójce też by go pewnie ubił JAK KOTLETA walka nie będzie sie dużo różnić od tej z hejterem
Amadi potrenował trochę w Tajlandii, pobiegał z kamerą za transami, może zrobi kilka treningów zapasów z Roszkiewiczem na dwa tygodnie przed walka, Mirek obmyśli technikę i na leszczyka to powinno wystarczyć
Warto dodać że rozjebie go z kontuzją i że jest obecnie najlepszym półśrednim na świecie według mnie więc wiecie...

Ta karta to tragedia, porażka, katastrofa:matt:
Mam nadzieję że karta się nie sprzeda i Fame straci na tej gali kilka milionów to może wtedy załapią że bez dymów nie ma dobrej sprzedaży ppv a bez dobrej sprzedaży ppv nie ma:Duke3d:
 
Kto to Kurwa jest ten chłopaczek laszczyk? Niby jakiś bokser ale gdyby nie przysrał się do ferrariego nikt by nawet o nim nie słyszał. A gość ma stoczonych ponad 30 walk w boksie. Szybko go tu freak wyjaśni, a bokserek przynajmniej za tą walkę zarobi więcej niż za wszystkie poprzednie razem wzięte
 
Kto to Kurwa jest ten chłopaczek laszczyk? Niby jakiś bokser ale gdyby nie przysrał się do ferrariego nikt by nawet o nim nie słyszał. A gość ma stoczonych ponad 30 walk w boksie. Szybko go tu freak wyjaśni, a bokserek przynajmniej za tą walkę zarobi więcej niż za wszystkie poprzednie razem wzięte
Ten gość to jeden z najlepszych polskich bokserów, gość który jest w europejskim topie swojej wagi. Jednak ogółem jest typem który miał potencjał w chuj, ale najpierw Wasyl, a teraz Borek + kontuzje zjebały cały jego potencjał.
 
Kto to Kurwa jest ten chłopaczek laszczyk? Niby jakiś bokser ale gdyby nie przysrał się do ferrariego nikt by nawet o nim nie słyszał. A gość ma stoczonych ponad 30 walk w boksie. Szybko go tu freak wyjaśni, a bokserek przynajmniej za tą walkę zarobi więcej niż za wszystkie poprzednie razem wzięte
Już niedługo będzie znany z tego że Ferrari go rozjebał
 
Kto to Kurwa jest ten chłopaczek laszczyk? Niby jakiś bokser ale gdyby nie przysrał się do ferrariego nikt by nawet o nim nie słyszał. A gość ma stoczonych ponad 30 walk w boksie. Szybko go tu freak wyjaśni, a bokserek przynajmniej za tą walkę zarobi więcej niż za wszystkie poprzednie razem wzięte
Łaszczyk to nie Brodnicka i potrafi boksować. Ma szybkie ręce i dobre nogi. Pytanie ile wniesie na wagę, bo limit mają 77, więc Ferrari pewnie w dzień walki będzie cięższy o 12-15 kg.
 
Ej mordy przez przypadek sobie zablokowałem ten wątek. Nie pokazuje mi się z poziomu strony głównej. Co mogę z tym zrobić?
 
Ogólnie na tej nowej gali Fabijański ma niby przewagę, bo trwnował dużo do filmu "Asymetria" i ma za sobą amatorską walkę na gali DSF na Torwarze.
 
MMA to różnie może być, chociaż Ferrari się nie przykłada do treningów. A Kamil już dawno nie u Wasyla, teraz boksował u Mazura i Borka.
Ferrari ostatnie 3 tygodnie spędził na melanzach z transami w Tajlandii i ma miesiąc na treningi. Znowu będzie szukał powodu do ewentualnego usprawiedliwienia porażki i jego jedyna szansa to mistrzowska taktyka lub luj z całej epy.
 

Hahahaha Fabijański taki wielki aktor, że musi iść walczyć na patogale :burnit::waldeklaugh:
Nie no tak jest, że aktorzy dużo nie zarabiają nawet ci wielcy, dlatego później robią dziwne reklamy na instagramie, a taka Kurdej Szatan zjechała pewnie w zarobkach o minus 80% po tej aferze i dobrze jej :korwinlaugh:



Cezary Pazura to chyba mówił jak mało jest filmów, które zarobiły 150% kosztów to też nie ma z czego mocniej płacić aktorom.
Dlatego między innymi dużo nawet większych aktorów zaczęło grać w telenowelach.
A aktorki mają jeszcze gorzej, mniej głównych ról jest damskich, plus jeśli głównym atutem jest wygląd to w wieku +45 lat skończą się telefony.
Aktorzy teatralni też nieźle tych spektakli musza natrzaskać jeżdżąc po Polsce.
O zarobkach pisarzy i aktorów krążą mega mity...
 
Cezary Pazura to chyba mówił jak mało jest filmów, które zarobiły 150% kosztów to też nie ma z czego mocniej płacić aktorom.
Dlatego między innymi dużo nawet większych aktorów zaczęło grać w telenowelach.
A aktorki mają jeszcze gorzej, mniej głównych ról jest damskich, plus jeśli głównym atutem jest wygląd to w wieku +45 lat skończą się telefony.
Aktorzy teatralni też nieźle tych spektakli musza natrzaskać jeżdżąc po Polsce.
O zarobkach pisarzy i aktorów krążą mega mity...
Artur Barciś w swojej biografii jasno mówi, że on gra w filmie i serialach by zarabiać po pierwsze. Ale ogółem po latach nie dorobił się wiele. To nie jest USA gdzie taki Tom Cruise jest dziś milionerem. U nas z aktorów większość nie zarobiła kokosów na karierze. Oczywiście odkładając idiotyzmy takiej Jandy która co by nie mówić aktorką jest zajebistą, ale taki Karolak który gra we wszystkim i ciągle ma spore długi i ogółem klepie biedę. Adam Ferency który jest Aktorem mówił kiedyś jasno, że jego zawód nic mu nie dał prócz popularności bo więcej by zarobił robiąc w budownictwie.
 
Artur Barciś w swojej biografii jasno mówi, że on gra w filmie i serialach by zarabiać po pierwsze. Ale ogółem po latach nie dorobił się wiele. To nie jest USA gdzie taki Tom Cruise jest dziś milionerem. U nas z aktorów większość nie zarobiła kokosów na karierze. Oczywiście odkładając idiotyzmy takiej Jandy która co by nie mówić aktorką jest zajebistą, ale taki Karolak który gra we wszystkim i ciągle ma spore długi i ogółem klepie biedę. Adam Ferency który jest Aktorem mówił kiedyś jasno, że jego zawód nic mu nie dał prócz popularności bo więcej by zarobił robiąc w budownictwie.
teraz bym musiał sobie przypomnieć, który ze starszych aktorów mówił, że zrezygnował z zawodu i płytki zaczął układać. Siara został rolnikiem jak mu telefon nagle przestał dzwonić...
W USA to hm: to polega na tym, że mnóstwo aktorów, których odnieśli sukces to dłuuuugo żyli gorzej niż ich znajomi byle móc chodzić na castingi. Trafi na jedną role i łał: wszystko się odmienia. Tylko na jednego który odniesie sukces to jest masa ludzi, którzy dostaną KO, albo zaczynają pracę w sprzedaży od salonów samochodowych po bycie agentem nieruchomości bo tam talent aktorski się przydaje :korwinlaugh:
Gdyby jakiś miliarder chciał założyć partię polityczna to musiałby sponsorować trochę polskich filmów: już miałby celebrytów w kieszeni...
A sposób funkcjonowania teatrów to oczywiście nie jest taka skala przekrętów jak w piłce nożnej gdzie grube miliardy idą w błoto, ale też to jest tragedia...

Najbardziej kasowym polskim filmem miał być Killer: kilkanaście razy się zwrócił, ale to wyjątek.
 
teraz bym musiał sobie przypomnieć, który ze starszych aktorów mówił, że zrezygnował z zawodu i płytki zaczął układać. Siara został rolnikiem jak mu telefon nagle przestał dzwonić...
W USA to hm: to polega na tym, że mnóstwo aktorów, których odnieśli sukces to dłuuuugo żyli gorzej niż ich znajomi byle móc chodzić na castingi. Trafi na jedną role i łał: wszystko się odmienia. Tylko na jednego który odniesie sukces to jest masa ludzi, którzy dostaną KO, albo zaczynają pracę w sprzedaży od salonów samochodowych po bycie agentem nieruchomości bo tam talent aktorski się przydaje :korwinlaugh:
Gdyby jakiś miliarder chciał założyć partię polityczna to musiałby sponsorować trochę polskich filmów: już miałby celebrytów w kieszeni...
A sposób funkcjonowania teatrów to oczywiście nie jest taka skala przekrętów jak w piłce nożnej gdzie grube miliardy idą w błoto, ale też to jest tragedia...

Najbardziej kasowym polskim filmem miał być Killer: kilkanaście razy się zwrócił, ale to wyjątek.
Z płytkami to nie wiem, ale Pola Raksa rzuciła aktorstwo i zajęła się modą. Pazura swego czasu najlepiej zarabiający polski aktor, dalej gra sporo, ale hajs ciągnie głównie z YT. Małaszyński zajął się zespołem Cochise i ostatnio nie gra zbyt wiele. Cezary Żak otwarcie mówi, że szykuje się do końca kariery bo woli być spokojnym emerytem niż grać do śmierci. Janusz Gajos wprost mówi, że gra już tylko dla pieniędzy. Żebrowski siedzi w biznesie dość mocno obecnie. Dorociński przyznał, że jemu się nie opłaca do końca grać w polskich filmach obecnie. Kondrat przyznał wprost, że 20 lat reklamowania ING i handel winem dały mu więcej niż blisko 50 kariery aktorskiej. Rogucki kiedyś mówił, że więcej zarobił za jedną płytę Comy niż za większość kariery aktorskiej.
 
Back
Top