Fame MMA gala youtuberów

Garde trzymał już jak usłyszał pierwsze przekleństwo, a tak na poważnie, to czego ty się kurwa spodziewałeś ? :)
Dokładnie tego co zobaczyłem, ale to miód na moje serce. Piękne to było :waldeklaugh:

I jak teraz w internecie płaczą...

 
Dokładnie tego co zobaczyłem, ale to miód na moje serce. Piękne to było :waldeklaugh:

I jak teraz w internecie płaczą...

Ten gość co się modli w jeden wieczór stał się kompletnym kurwa pośmiewiskiem :juanlaugh:
 
Dobrze że telefony do stasko nie są.
:mjsmile:

Jakieś dzieciaki i idioci dzwonią do Stasko, niektóre się nagrywają Ivona i to nie jest ustawka. Natomiast jej reakcja na to jest już teatralna. Zamiast zmienić numer ta udaje że boi się wyjść z domu.
 
To pseudoprawilniak z tej ekipy bad company, jak pozostali typu Remik, Hunter itd. Walczą na Wotore i Gromdzie dając sobie robić marmoladę z ryja za 2 tys, więc jak to Denis mówi "podpruwają" się do freaków.

Ciekawe ile na takiej Gromdzie rzeczywiście się zarabia. Patrząc na walki turniejowe to poziom jest bardzo niski, więc podejrzewam że pensje również. Gromda bierze kick-boxerow z wagi 85kg i oni wygrywają. Pewnie walki poza turniejowe to jakieś 10 do 30 tysięcy, a turniejowe to rzeczywiście może być 2 tysiące za walkę. Liczby wziąłem totalnie z dupy.
 
Ciekawe ile na takiej Gromdzie rzeczywiście się zarabia. Patrząc na walki turniejowe to poziom jest bardzo niski, więc podejrzewam że pensje również. Gromda bierze kick-boxerow z wagi 85kg i oni wygrywają. Pewnie walki poza turniejowe to jakieś 10 do 30 tysięcy, a turniejowe to rzeczywiście może być 2 tysiące za walkę. Liczby wziąłem totalnie z dupy.
mało. Nawet Borek się kiedyś z tego tłumaczył.

Jakieś dzieciaki i idioci dzwonią do Stasko, niektóre się nagrywają Ivona i to nie jest ustawka. Natomiast jej reakcja na to jest już teatralna. Zamiast zmienić numer ta udaje że boi się wyjść z domu.
obejrzyj sobie końcówke: Gimber ją ładnie wyjaśnia co robi się jak wycieknie numer i dlaczego ona sama to nakreca bo jej się opłaca

Ale oczywiscie uważam, że dopóki nie zobaczę pisma z wyrokiem to nie uwierze :P
BTW Wardega mówił wczoraj na live, że robi o niej filmik.
Boże że ja oglądam takie streamy...
 
mało. Nawet Borek się kiedyś z tego tłumaczył.


obejrzyj sobie końcówke: Gimber ją ładnie wyjaśnia co robi się jak wycieknie numer i dlaczego ona sama to nakreca bo jej się opłaca

Ale oczywiscie uważam, że dopóki nie zobaczę pisma z wyrokiem to nie uwierze :P
BTW Wardega mówił wczoraj na live, że robi o niej filmik.
Boże że ja oglądam takie streamy...


Widziałem - Gimper dobrze podsumował. Natomiast zauważ, że nikt nie przeczy autentyczności tych telefonów ani Gimper ani Wardęga ani żaden inny krytyk Stasko :)

Jeszcze lepszy film o Stasko nagrał Mandzio:

 
Widziałem - Gimper dobrze podsumował. Natomiast zauważ, że nikt nie przeczy autentyczności tych telefonów ani Gimper ani Wardęga ani żaden inny krytyk Stasko :)

Jeszcze lepszy film o Stasko nagrał Mandzio:


a idź mi z tym komenteri. Trzeba wrócić do śmiania się z kołczy, trolowania ich streamów, a nie jakieś Staśko... Za dużo tego.
Chociaż BTW nie zdziwiłbym się gdyby Staśko została wpisana przez listy przez jakąś partie. Niestety, ale są okręgi w Warszawie gdzie miałaby mega poparcie, a jeśli przenieść by wszystkie uczelnie poza Warszawę i zrobić miasteczko akademickie to ta małpa wygrałaby nawet w JOWach...
A już było dobrze, Nitro zbanowany, a tu patosławę Nitra przejmuje Staśko...
 
a idź mi z tym komenteri. Trzeba wrócić do śmiania się z kołczy, trolowania ich streamów, a nie jakieś Staśko... Za dużo tego.
Chociaż BTW nie zdziwiłbym się gdyby Staśko została wpisana przez listy przez jakąś partie. Niestety, ale są okręgi w Warszawie gdzie miałaby mega poparcie, a jeśli przenieść by wszystkie uczelnie poza Warszawę i zrobić miasteczko akademickie to ta małpa wygrałaby nawet w JOWach...
A już było dobrze, Nitro zbanowany, a tu patosławę Nitra przejmuje Staśko...

1. Wrzuć film commentary o Stasko i poproś o obejrzenie
2. Skrytykuj kogoś za wrzucenie filmu commentary o Stasko.
3. W jednym akapicie napisz że za dużo Stasko.
4. W następnym akapicie kontynuuj wątek Stasko otwierając nowe przemyślenia.

Hipokryzja level Stasko. Brawo.
 
Back
Top