Fame MMA gala youtuberów



facet prawie 50 lat...

A co ten Nitro umie? Znalazł przydupasów którzy mu nieźle płacili za siedzienie przy kompie i nagle, jednego dnia go odcięli od dochodów. Dziwisz się że prawie płakał?
myślałem podobnie. Trochę w sierpniu i we wrześniu mocniej zacząłem śledzić działalność Nitra.
Jednak widać większą bystrość niż u Rafonixa i Magicala.
Nitro dużo lepiej manipuluje razem ze swoim tym zarośnietym pajacem kumplem niż dużo zawodowych dziennikarzy czy polityków.
Ja oczywiście wyczuwam wiele bajerowania jak te teksty o wyroku za sprawę z sąsiadem czy mówienie o tym jaki jest bogaty (mam duży dom. Hej płacę 12 tys. zł za wynajem -nie mówię, że wynajem to coś złego, ale albo jedno albo drugie) -ale czy trzynastolaktowie to wyczuwają... Mam wrażenie, że nawet ci broniący Nitra są pełnoletni. Szkoda tylko tego dziecka...

Nawet Friz i ten TeamX kategorycznie sie od niego nie odcinali mimo, że mają dość młodą grupę odbiorców.

Dziad by sobie poradził w jakimś MLMie albo w jakimś Bocianie czy innym gównie.

Chłopy siedzą i pierdola do mikrofonu o filmikach innych… czemu mnie w szkole nie bili :childcry:
Rock to jest akurat jeden z najnormalniejszy z nich wszystkich: kiedyś miał fajną serie Rock obraża.
Piękny pojazd po Abstra, zwłaszcza po Masnym: ja nie powiedziałem z jakiej to jest książki, nie dlatego że jej nie znam, tylko dlatego , że nie muszę na siłę udowadniać, że jestem oczytany :korwinlaugh: :brainoverload::tellmemore:
 
Nitro to typowy siusiaczek który zgrywa wielkiego kutasa w internetach żeby na dzieciakach zarabiać hajsy, przecież tam większość to ściemniacze, płaczki na wizji jak ich ktoś przyłapie na kłamstwie i przyciśnie do muru. Te ich bajońskie sumy hahahaah
 
Z chęcią bym zobaczył ciężki nokaut na tym szalonym śmieciu
Stonoga zapoczątkował dziwny trend i jak widać ma naśladowców. W ogóle nie musisz trzymać się prawdy, możesz wytłumaczyć się "fikcją literacką". Działanie na najniższy instynktach -ten człowiek jest gorszy niż Murański...

Nitro to typowy siusiaczek który zgrywa wielkiego kutasa w internetach żeby na dzieciakach zarabiać hajsy, przecież tam większość to ściemniacze, płaczki na wizji jak ich ktoś przyłapie na kłamstwie i przyciśnie do muru. Te ich bajońskie sumy hahahaah
Problemem w obecnych czasach jest to, że cholernie ciężko jednoznacznie stwierdzić czy ktoś jest bogaty czy nie mając dostępy do jego księgowości. Jeszcze nigdy w historii udawanie osoby bogatej nie było takie łatwe... Plus osobą bogatą nie jest osoba która np. zarabia 20 tys. zł i wydaje więcej -tylko to jest pierwszy krok do zamieszkania pod mostem :zarobiony: Podejrzewam, że ci którzy zarabiają na youtube to zaliczają się do tej grupy...
Chociaż strona długi.info sporo osób demaskuje: Szalony Reporter mówił, że to nie on jest wpisany :korwinlaugh:

Fame pewnie liczył, że Nitro wykręci spore wyniki sprzedawanych PPV a tu: bycie obijanym ciosami na szczękę w pierwszej walce (Boże tam brakowało trochę techniki do poważnego KO) i a w drugiej KO od nietrafionego kolana i chwalenie się nie trenowaniem.
Kurczę kusiłoby mnie na miejscu Fame aby nakręcać Murańskiego aby gnoił tego dziada :roberteyeblinking:
 
Jestem w szoku, że jeszcze nikt nie napisał co obecnie wyprawia Władca Piekieł. Pojechał do Tajlandii na treningi razem z Natanem Marconiem, ale po jakimś czasie zaczęli robić streamy z "Tajkami". Obecnie to top1 na twitchu, gdzie w peaku mieli nawet 45!!! tysięcy widzów. Oczywiście chwilę potem odpaliła się Maja Staśko, że jak oni mogą tak traktować osoby transseksualne. Kanał Ferrariego już spadł z twitcha, bo jedna z "dziewczyn" pokazała na chwilę cycki. Nie będę wrzucał shotów bo pełno tego na yt po wpisaniu TransTV.
Wrzucam film gimpera gdzie trochę dokładniej tłumaczy całe zjawisko, polecam.



Kolejną ciekawą rzeczą jest trzeci uczestnik tych streamów. Jest to Tomasz Kucz, który jest... byłym bramkarzem młodzieżowej reprezentacji Polski i Bayeru Leverkusen. Dość szybko zakończył karierę. Siedzi teraz z partnerką na Tajlandii, wyszedł do sklepu, spotkał po drodze Amadeusza i Natana i tak z chłopakami został.
 
Ha, ha, UOKiK wchodzi na profile instagramerek i zostawia komentarze o tym, żeby przestrzegały prawa :korwinlaugh:
Tak mnie ciekawiło kto pierwszy skończy z mocniejszą karą za CBD :roberteyeblinking:
 
Mój typ to Szeliga, Ferrari , Muran 40-60 Zadora.

Szeliga bo wydaje mi się że Wrzosek za bardzo nic na niego nie ma

Ferrari , bo od razu pójdzie po obalenie Laszczyka , który moim zdaniem nie da rady podnieść się pod ciężarem Ferrari.

Muran-Zadora w klatce rzymskiej więc szansę Murana wzrastają teraz tylko pytanie czy Muran utrzyma go po obaleniu , jeśli w ogóle obali. Dlatego ta walka nie jest wcale taka 5 do 0. Tylko że Muran wydaje się drewniany zapaśniczo, choć klatka rzymska jest mega specyficzna i jakiegoś cepa też nie można wykluczyć.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Już tak dobrze nie pamiętam tej walki Szeliga vs Parkę , ale czy tam nie było tak że w 1 rundzie zbierał Szeli, ale w tej 2 rundzie gdzie weszły zasady MMA to Parke szybko obalał bo tam Szeliga poszedł jak dzik z kolanem i tak wesoło mogło nie być dla Parke.

Szkoda że były te rundy MMA, bo Irol tylko leżał. :boss:
 
Last edited:
Mój typ to Szeliga, Ferrari , Muran 40-60 Zadora.

Szeliga bo wydaje mi się że Wrzosek za bardzo nic na niego nie ma

Ferrari , bo od razu pójdzie po obalenie Laszczyka , który moim zdaniem nie da rady podnieść się pod ciężarem Ferrari.

Muran-Zadora w klatce rzymskiej więc szansę Murana wzrastają teraz tylko pytanie czy Muran utrzyma go po obaleniu , jeśli w ogóle obali. Dlatego ta walka nie jest wcale taka 5 do 0. Tylko że Muran wydaje się drewniany zapaśniczo, choć klatka rzymska jest mega specyficzna i jakiegoś cepa też nie można wykluczyć.
Co Ty za bzdury wypisujesz. To prędzej Szeliga oprócz prawego cepa nie ma nic na Wrzoska. Arab do momentu nokautu go robił, jak chciał też w k1 na małe rękawice. Wrzosek ma technikę, szybkość, kondycję i doświadczenie.
 
Back
Top