Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram
I inni

Dobra nadszedł ten moment. Odchodzę z forum. To co sobie wypracowałem, założyłem na nim, uważam że osiągnąłem. Uważam że w jakiś sposób spełniłem swoją rolę i nie ma co się wiecznie powtarzać w danych działach. Każdy kto miał mnie poznać poznał.
Był to fajny czas budowania tego działu do ładnej potęgi.
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciśnij tam dalej z newsami

:beczka:


Bez godziny zero , nie ma legendy. :kis:


Proszę administrację o usunięcie mojego konta.
Również i redaktorom dziękuję czasami za fajne dyskusję o FM.



Czyli teraz będziesz już pisał tylko ,ze swojego drugiego konta czyli dawid ozdoba, tak? :D
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram
I inni

Dobra nadszedł ten moment. Odchodzę z forum. To co sobie wypracowałem, założyłem na nim, uważam że osiągnąłem. Uważam że w jakiś sposób spełniłem swoją rolę i nie ma co się wiecznie powtarzać w danych działach. Każdy kto miał mnie poznać poznał.
Był to fajny czas budowania tego działu do ładnej potęgi.
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciśnij tam dalej z newsami

:beczka:


Bez godziny zero , nie ma legendy. :kis:


Proszę administrację o usunięcie mojego konta.
Również i redaktorom dziękuję czasami za fajne dyskusję o FM.



Nie no kurwa, nie wycieraj dupy takim klasykiem jak gladiator. Po co to przedstawienie? Wydupcaj po prostu
 
Stary i głupi. Essa to słowo z 1983 roku....Jeśli dalej nie wiesz skąd to ci powiem, z filmu "Sexmisja". Ale dla ciebie Boxdel to giga influencer :juanlaugh:


Wiesz że te słowo mogło powstać nawet w 1753,ale zostało rozpromowane przez Boxdela w 22 i dlatego jest teraz słowem roku. :facepalm::coffeepc:
 
On nie może być człowiekiem, to musi być jakaś nie wiem inna ćwierćinteligentna forma życia, bo trzeba nie używać mózgu by takie wnioski wysrywać.
 
Bez jaj z tym Boxdelem. To jest słowo chyba funkcjonuje od początku internetu. Tu Wini wyjaśnił genezę.



Jeśli mam być szczery to nie wiem kim jest Wini. Za to wiem że Boxdel jak miał shoty z FM to ciągle gadał ,,essa , ale mam esse." I ciągle przypominam że Essa może mieć 800 lat. Ważne jest kto ją promował w 2022 roku.

Słowo Dzban które niedawno też wygrało też pewnie ma z 1500 lat i co z tego.
 
Last edited:
Az na chwile go "odignorowałem" żeby zobaczyć w całości co wypisuje..


To jest niewiarygodne.To jest chyba jakiś masohizm co chwile kompromitować się było nie było przed dość liczną liczbą forumowiczów hahahahahahaha
 
Jeśli mam być szczery to nie wiem kim jest Wini. Za to wiem że Boxdel jak miał shoty z FM to ciągle gadał ,,essa , ale mam esse." I ciągle przypominam że Essa może mieć 800 lat. Ważne jest kto ją promował w 2022 roku.

Słowo Dzban które niedawno też wygrało też pewnie ma z 1500 lat i co z tego.
O kurwa jego mać... Admini chyba lubią patrzeć jak my po nim jedziemy bo inaczej nie wytłumaczę tego. Przecież to się mija z rozumem...
 
Jaki kurła Wini? Co to są za ludzie? Nie warto słuchać ludzi, którzy nie pamiętają, że kiedyś istniał świat bez youtuba :evil:



Czyli Seksmisja u 12-15 Latków stworzyła ten trend, nie Boxdel robiący 500 tysięcy -1 mln na swoim kanale ,,Aferki"


:frankapprove::frankapprove:
 
Back
Top