Fame MMA gala youtuberów

Wrzosek o zarobkach:

Fan zapytał byłego mistrza o to, czy zdążył już zarobić więcej, niż w federacji KSW. Wrzosek potwierdził oraz dodał, że wystarczyły mu zaledwie 3 występy we freakach, aby na jego konto wpłynęły większe pieniądze, niż po 8 starciach w KSW, z czego trzy z nich miały status mistrzowski i aż czterokrotnie był nagradzany bonusem.

– Z przykrością muszę stwierdzić, że we freak figtach… W 3 walkach we freak fightach zarobiłem więcej niż przez całą karierę w KSW.
 
No Askren czy Woodley też za freakfight z youtuberem zarobili więcej niż przez całą swoją karierę w ufc więc żadna niespodzianka że na polskim rynku, spaczonym tym gownem, jest tak samo.
 
Wrzosek o zarobkach:

Fan zapytał byłego mistrza o to, czy zdążył już zarobić więcej, niż w federacji KSW. Wrzosek potwierdził oraz dodał, że wystarczyły mu zaledwie 3 występy we freakach, aby na jego konto wpłynęły większe pieniądze, niż po 8 starciach w KSW, z czego trzy z nich miały status mistrzowski i aż czterokrotnie był nagradzany bonusem.

– Z przykrością muszę stwierdzić, że we freak figtach… W 3 walkach we freak fightach zarobiłem więcej niż przez całą karierę w KSW.
chyba na kanale KSW musiałyby lecieć cage czy rundki Don Mirosław vs Jocz itp. aby wyniki podskoczyły :korwinlaugh: Chociaż sam się złapałem, że zbytnio nie oglądam wywiadów zawodowych zawodników MMA. Odpowiedzi Pudziana mogę przewidzieć, Różala nie ale mi się nie chce go słuchać...

W tym wszystkim mnie jednak ciekawi kto tak po 10 latach naprawdę wyjdzie na plus z tych freak fightów: coś mi sie wydaje, że głównie właściciele Fame.


Ci zawodnicy minus 22 lata to: łatwo pięniądze przyszyły, łatwo poszły i na końcu nie starczy nawet na mieszkanie przy granicy z Kaliningradem...

Trenerzy też nie poważnie podchodzą do zawodników: nie wiem jaką etykę zawodową ma Anzor aby trenować amatora do walki no limit...
Już nie mówiąc o zawodnikach wprost mówiących, że nie trenują jak na Prime czy Nitro żartujący ze swoich przygotowań.
Cie zawodnicy nie zbytnio rozumieją jak MMA jest niebezpieczne nawet po tej złamanej nodze Magicala...
Taka sama naiwność jak przy PunchDown.

Nie ma co im zazdrościć kasy, bo upadek sezonowych gwiazd będzie bolesny.
 
Anzor i etyka zawodowa? To jest czeczen te śmierdziele zrobią wszystko byleby nie pracować uczciwie, a nawet jak pracują uczciwie to przeważnie w tle są jakieś machloje.
 
Anzor i etyka zawodowa? To jest czeczen te śmierdziele zrobią wszystko byleby nie pracować uczciwie, a nawet jak pracują uczciwie to przeważnie w tle są jakieś machloje.
Anzora powinno się wysłać do psychiatryka (i to nie jest hejt drodzy zawodnicy MMA, którzy czytacie tematy aby się później użalać w wywiadach - i nie. Nikt wam nie zazdrości dostawania po twarzy za wcale nie duże pieniądze...), był ciekawym zawodnikiem ale ma bandycką mentalność. Masa frajerskich zagrywek od KSW do Fame...
BTW doleciał ten Anzor do USA czy nadal ma problemy z papierami, bo Błachowicz ostatnio o tym mówił?
Przyznać się kto wysyłał donosy do ambasady USA:korwinlaugh:
Amerykańskie ambasady zakończyły karierę wielu ludzi z Kaukazu, przecież oni sprawdzają nawet posty na fejsie i insta...
 
chyba na kanale KSW musiałyby lecieć cage czy rundki Don Mirosław vs Jocz itp. aby wyniki podskoczyły :korwinlaugh: Chociaż sam się złapałem, że zbytnio nie oglądam wywiadów zawodowych zawodników MMA.
Chuja, z 10k ludzi by obejrzało Jocza z Mirasem, przecież świeżaki od frików nawet nie wiedzą o co chodzi ;) to nie dałoby nic, nic by nie dało.
 
i w sumie tu też można wstawić


Od siebie mogę tylko dodać, że dla fanu robiłem dla studiach dodatkowo moduł nauczycielski i powiem tak: delikatnie mówiąc współczuje nauczycielom szkoły do której chodzi dziecko Nitra...
 
Już tak na chłodno. Ciekawe czy to koniec Murana w FM. Podobno Prime porzuciło Kamerzystę za zbyt czarny PR, więc jestem ciekaw czy wezmą Jace w takim razie.

Tyle nudnych żelasów charyzmy 108 latka w FM, a Ci Jacka wywalają :facepalm::facepalm::facepalm:


Niedługo raczej porzucę całkowicie konfy FMa i zostanę tylko przy galach.
 
O nawet nie wiedziałem o tych rundkach,trzeba obejrzeć. Bomba dobre bice ma.


Ciekawe jak będzie wyglądać konfa Bu vs Denis, bo np widać ,,bojaźń psychiczną" Murana do Bu.

Ciekawe czy Denis będzie miał to samo.
 
Last edited:
Podobno kanał Nitrozyniaka usunięty z YouTube. Piękne info
1670368521303.png


Jeszcze mu onlyfans został i vimeo :korwinlaugh:
 
Back
Top