Fame MMA gala youtuberów

Na razie chyba ciężko o taką walkę będzie, bo Zadora miał mieć operację kręgosłupa.


No chyba nie, bo Muran dość mocno podkreśla dojście do tej walki.

Ciekawe czy Muran obali Zadorę, bo nie oszukujemy się, ale to będzie grane już w pierwszych sekundach walki.


Do tego F17 jest w lutym. Szmat czasu.
 
Smutna rocznica w której kolejny raz można było się przekonać, że nie tylko zawodnicy MMA są specyficzni, ale tez trenerzy

Herczuk powinien udać się po tym do psychiatry i łykać jakieś leki uspokajające dla dobra społeczeństwa...
 
Koniec rumakowania Nitra




Chyba w komentarzach był filmik jak Nitro zarzuca Boxdelowi brak odwagi: mówi to człowiek unikający ciosów kładzeniem się na ziemie i paleniem fajek przed walką :korwinlaugh:



 
Last edited:
Koniec rumakowania Nitra




Chyba w komentarzach był filmik jak Nitro zarzuca Boxdelowi brak odwagi: mówi to człowiek unikający ciosów kładzeniem się na ziemie i paleniem fajek przed walką :korwinlaugh:




co palenie ma z odwagą do walki?
Z resztą sie zgadzam, tyle że boxdel z tego co wiem to ciągnął mu druta a kiedy zaczęły się problemy to się odłączył od niego
 
co palenie ma z odwagą do walki?
Z resztą sie zgadzam, tyle że boxdel z tego co wiem to ciągnął mu druta a kiedy zaczęły się problemy to się odłączył od niego
też nie do końca rozumiem to połączenie, ale może chodzi o to, że ktoś jara szlugi przez cały okres przygotowawczy po to, by potem mieć wymówkę, że to przez szlugi
 
co palenie ma z odwagą do walki?
Z resztą sie zgadzam, tyle że boxdel z tego co wiem to ciągnął mu druta a kiedy zaczęły się problemy to się odłączył od niego
Boxdel jest od szukana zawodników. Walka na Fame to byłe zwykłe win win zarówno dla Fame jak i NItra, tylko po tych dwóch walkach było roszczarowanie.
Nie tylko chodzi o poziom walki, ale też cały całokształt.
Taki kozak za komputera a na konferencjach cichutko...
Wardęga pokazał, że potrafi konfrontować się słownie, a Nitro no....
... trochę zapachniało to takim Gonciarzem.



też nie do końca rozumiem to połączenie, ale może chodzi o to, że ktoś jara szlugi przez cały okres przygotowawczy po to, by potem mieć wymówkę, że to przez szlugi
dokładnie.
Na początku "będę się przykładał, walki to poświęcenie"
Później
"No bo kondycji w pierwszej walce nie miałem"
"Hej no paliłem, no nie zawsze przychodziłem na treningi"

Już nie mówiąc o tym, że Fame poszedł mu na rękę walką z Unboxalem. Plus ta walka mogła się skończyć naprawdę ciężkim KO jeśli rywal miałby odrobinę więcej siły. Tam wchodziły tak czyste ciosy na szczękę...
 
Znając życie to te dwa pajace się dogadały na tą dramę
też możliwe, dlatego nie ma co bronić jakoś mocniej któreś ze stron. Ale fakt faktem argumenty Nitro są tak dziecinne, plus cwaniak usunął wszystkie swoje zapisy streamów z kanały: coś mi się wydaje, że we Wrocławiu będą problemy z papierem toaletowym :suchykarol:
Zasługuje trochę na wyśmianie ten koleś, bo byli na Fame ludzie bez umiejętności większych, ale Nitro to już zaangażowanie ala Najman...
 
też możliwe, dlatego nie ma co bronić jakoś mocniej któreś ze stron. Ale fakt faktem argumenty Nitro są tak dziecinne, plus cwaniak usunął wszystkie swoje zapisy streamów z kanały: coś mi się wydaje, że we Wrocławiu będą problemy z papierem toaletowym :suchykarol:
Zasługuje trochę na wyśmianie ten koleś, bo byli na Fame ludzie bez umiejętności większych, ale Nitro to już zaangażowanie ala Najman...
No ja pamiętam jak lata temu się przeglądało yt, więc natrafiłem na tego cipciaka co tak obrażał wtedy telefonami ludzi - od razu postawiłem diagnozę, że to taki wojownik z telefonu, jak się okazało po latach na fame to diagnoza była trafna. Najgorsze, że to trafiało do młodych ludzi...Miało to na prawdę dużo wyświetleń a jak dodamy jeszcze działania na różnych szczeblach by ludzie byli coraz głupsi to potem mamy efekty pod postacią tej młodzieży. Teraz dzieciaki na prawdę myślą, że dużo mogą jednak często potem przychodzi weryfikacja w świecie realnym bo nie wygląda to jak w internecie. W latach 90 to jakby co jeden taki wyskakiwał to by skończyło się na oiomie albo pod trawnikiem. Z tym, że cały czas to mówię/piszę - ostatecznie to od nas zależy jak to wszystko będzie wyglądało. Mamy to na co się zgadzamy, jak pokazał pewien czas to ludzie bezrefleksyjnie biorą wiele rzeczy (nawet igrają z własnym zdrowiem).
 
Here go again razy 8

1669391422551.png
 
No ja pamiętam jak lata temu się przeglądało yt, więc natrafiłem na tego cipciaka co tak obrażał wtedy telefonami ludzi - od razu postawiłem diagnozę, że to taki wojownik z telefonu, jak się okazało po latach na fame to diagnoza była trafna. Najgorsze, że to trafiało do młodych ludzi...Miało to na prawdę dużo wyświetleń a jak dodamy jeszcze działania na różnych szczeblach by ludzie byli coraz głupsi to potem mamy efekty pod postacią tej młodzieży. Teraz dzieciaki na prawdę myślą, że dużo mogą jednak często potem przychodzi weryfikacja w świecie realnym bo nie wygląda to jak w internecie. W latach 90 to jakby co jeden taki wyskakiwał to by skończyło się na oiomie albo pod trawnikiem. Z tym, że cały czas to mówię/piszę - ostatecznie to od nas zależy jak to wszystko będzie wyglądało. Mamy to na co się zgadzamy, jak pokazał pewien czas to ludzie bezrefleksyjnie biorą wiele rzeczy (nawet igrają z własnym zdrowiem).

Chyba nie tylko za komputera bo kiedy próbował w realu być kozakiem to skończył z wyrokiem za sprawę z sąsiadem...

Ja akurat wierze w karmę, z każdym rokiem coraz bardziej.
Jednak Nitro jest dużo bystrzejrzy od Rafonixa, Magicala i nagle zastosował taktykę: hej ale patrzcie, ten Kamerzysta jaki jest zły. To jest dopiero patologia. Coś na zasadzie: jestem złodziejem, ale patrz jak dzieci idących do szkoły nie okradam...
Plus jakieś skrzyżowanie: styl bycia, zachowywania się jakby wyciągnąć jakiegoś Murzyna z Bronxu czy Latynosa z gorszej dzielnicy -zresztą Nitro dorastał w Hiszpanii to coś tłumaczy...

Staram się nie bawić w żadne zgłoszenia. Wolność słowa jest ważny, ale po tym jak Hardcorowy Koksu zaczął pierdolić na kanale sportowym to zrobiłem małe podsumowanie tego dlaczego on jest szkodliwy i zacząłem ludziom spamować i wyszło to:


Teraz to zacząłem robić to samo z Nitrem. Powysyłałem takie maile do Uwagi, Interwencji itp.. Nawet płeć na tą okazję zmieniłem :korwinlaugh:

,,Szanowni Państwo,
Chciałabym zgłosić sprawę skandalicznego zachowania polskiego youtubera Sergiusza Górskiego, który posługuje się w internecie nickiem "TheNitroZyniak".
Pomimo jego skanadaliczngo zachowania podczas transmisji na żywo na jego kanale Youtube, gdzie
- obraża przypadkowych ludzi
-m.in. życząc im śmierci lub w bardzo wulgarny sposób obraża członków ich rodziny,
-chwali się załatwianiem narkotyków
czuje się bezkarny, ponieważ stoi za nim rzesza oddanych fanów, którzy atakuja każdego, kto tylko w jakikolwiek sposób skrytykuje jego zachowanie.
Jestem za wolnościa słowa, ale zastanówmy się czy YouTube powinnien pozwalać YouTuberom aby zarabiali po kilkaset tysięcy zł rocznie przedstawiając treści dla dorosłych niepełnoletnim, bo czy chwalenie się załatwianiem narkotyków to odpowiedni temat dla dwunastolatków będących jego widzami?
YouTuberzy mogą oznaczać swoje filmiki jako treści dla dorosłych, a on tego nie robi...
Pomimo wielu zgłoszeń na tego użytkownika, Youtube nie reaguje w sposób odpowiedni
Warto zaznaczyć, że zdecydowana większość jego odbiorców to osoby małoletnie, w wieku 12-16 lat, a jego skandaliczne zachowanie na pewno źle wpływa na ich codzienne relacje z innymi.
Sergiusz Górski też słynął z tego, że zyskiwał popularność dzięki wyzywaniu konsultantów na żywo...

Proszę o bliższe zapoznanie się z twórczością tego youtubera oraz w miarę możliwości podjęcie interwencji. Mam nadzieję, że Państwa pomoc w tej sprawie pomoże usunąć tak szkodliwą osobę z internetu. Dla dobra dzieci, które go oglądają i się na nim wzroują, a także dla reszty użytkowników interntu, których Sergiusz Górski obraża, czując się bezkarny.
Pozdrawiam
Źródło:
od 0:19
życzenie śmierci matki
od 00:47
obrażanie żony, ,,łeb ci rozpierdole"
od 1:30
obrażanie dziecka
od 2:00
insuowanie youtuberowi seksu z własnym synem
od 2:20
,,gdyby jutra miało nie być to bym kogoś zgwałcił, zawsze chciałem wiedzieć jak to jest"
od 3:00
wyzywanie widzów udając seks
od 3:50
wyzywanie dzieciaków na video czacie
od 5:00
patoyoutber sprzedaje ubrania dla dzieci aby poprawić swój wizerunek wykorzystuje do filmików swojego syna...
o 6:00
kłotnia ze swoją dziewczyną
od 7
rozpierdole cie samochodem, przejadę cię autem
od 8:00
video czat z dziewczynką: halo pudliszki, pulpet wam spierdolił
od 9:00
wyzywanie własnej dziewczyny przy dziecku
od 9
telefoniczne obrażanie przypadkowych ludzi
od 10:50
chwalenie się załatwianiem narkotyków
od 11:30
wyzywanie konsultanta UPC
Plus wyrok za awanturę z sąsiadem:
Ile ten człowiek zarabia
od 14:40

Czy to jest dobre aby na demoralizacji nieletnich zarabiać tyle kasy?"
 
Ciekawe czy Nitro będzie usuwał materiał, tak jak usuwał ten z wykopu
nie no, prawo cytatu jeszcze istnieje. Poprzedni materiał to były same urywki bez komentarza.
Nawet Kanał Sportowy sobie odpuścił walkę z nimi odnośnie materiału z Hardcorowym Koksem.
Bardziej bałbym się masowych zgłoszeń armii Nitra...
Miesiąc roboty, się ekipa przygotowała na niego
 
@ZELAZNAREKA Otwieraj szampana.

Zdecydowaliśmy, że nie będziemy współpracować z Sylwestrem Wardęgą przy okazji najbliższej gali FAME 17. Nie otrzymał od nas propozycji prowadzenia programów poprzedzających wydarzenie. Nie wykluczamy jednak możliwości współpracy w przyszłości. Rozmowy na ten temat będziemy prowadzić w przyszłym roku. - powiedział nam Krzysztof Rozpara. Już niebawem na portalu sport.se.pl pojawi się obszerna rozmowa z włodarzem federacji FAME MMA.

 
Jak to historia zatoczyła koło. Fame zaczynał jako gala ze skrajną patologią, potem trochę wuszli na prosto promując żelki z YouTube przeplatane półsportem a teraz znów są postrzegani jako promocja skrajnej patologii. Ciekawe czy tego rzyczyli sobie organizatorzy.
 
Jak to historia zatoczyła koło. Fame zaczynał jako gala ze skrajną patologią, potem trochę wuszli na prosto promując żelki z YouTube przeplatane półsportem a teraz znów są postrzegani jako promocja skrajnej patologii. Ciekawe czy tego rzyczyli sobie organizatorzy.
Mówiąc skrajna patologia masz na myśli promocję nitro czy udział Jacka Murańskiego, który jako pierwszy człowiek był w stanie mu się wprost przeciwstawić i sprawił, że nitro się dosłownie spłakał na wizji.
Przecież dowcipy Jacka nt. Takefiuta i mleko to były niegroźne szpilki, a mleko traktował to jakby ktoś mu groził.
 
Mówiąc skrajna patologia masz na myśli promocję nitro czy udział Jacka Murańskiego, który jako pierwszy człowiek był w stanie mu się wprost przeciwstawić i sprawił, że nitro się dosłownie spłakał na wizji.
Przecież dowcipy Jacka nt. Takefiuta i mleko to były niegroźne szpilki, a mleko traktował to jakby ktoś mu groził.
Jednego i drugiego + młodego murańskiego. I resztę cymbałów wyzywających się od frajerów i 60-tek nie znających pojęcia tego słowa. Elo
 
Jednego i drugiego + młodego murańskiego. I resztę cymbałów wyzywających się od frajerów i 60-tek
W Fejm nie ma żadnej skrajnej patolii. Jeśli Ferrari czy inne Adriany Polaki to skrajna Patola. To ten świat byłby giga bezpiecznym mi miejscem :)
 
W Fejm nie ma żadnej skrajnej patolii. Jeśli Ferrari czy inne Adriany Polaki to skrajna Patola. To ten świat byłby giga bezpiecznym mi miejscem :)
Czyli uważasz że murańscy czy magicale to nie jest skrajna patola? Co w takim razie nią jest twoim zdaniem?
 
Czyli uważasz że murańscy czy magicale to nie jest skrajna patola? Co w takim razie nią jest twoim zdaniem?
Murańscy Patola? Raczej nie. Jak na internet to po prostu pozytywnie zakręcone świry. Zauważ, że obaj panowie z rodu Muranakich nikogo nie wyzywali, nikomu nie zaszkodzili. Nawet ta słynna afera z nitro opiera się na tym, że internetowy kozaczek spłakał się o to, że ktoś mu się w końcu umiał postawić.
 
Back
Top