Fame MMA gala youtuberów

Tu nie chodzi tylko o walkę przecież, ale o otoczkę przed.


Szczerze dla mnie walki może w ogóle nie być. Niech zrobią 2 konfy i 1 F2F i mi rybka :cool:

Tak w ogóle trochę komiczna jest ta sytuacja obecna, bo Muran nie chce parteru gdzie uważam że to jego jedyną szansą to wygrać , a Nej obawia się stójki gdzie moim zdaniem dla niego ta zasada Murana jest nawet lepsza by wygrać walke.

:lol::lol::lol:


Ciekawy jestem czy Najman serio boi się samej stójki z Muranem :lol:


I ten Jaca mówiący że w stójce chcę go porozcinać łokciami :lol:
 
Last edited:
Znaczy żebyśmy się zrozumieli gdyby Kasjo bił się w MMA, małych rękawicach czy K-1 to by mnie obchodził bo w FM to jest na luzie top 8 ludzi z charakterem , ale niestety boks mnie nie jara, więc mi wisi.
 
Fame nie ma po prostu wyboru Wojtek Gola będzie musial podjechac do malego ksiecia i poprosic go rozpatrzeczenie walki dla nich nie jest to proste zadanie zwazywszy ze Akopa prowadzi Artur O z Shockera, mozliwe ze STRIFE, PRIME, HIGH LEAUGE juz poslaly kwiaty w ilosciach niebotycznych poza tym w High Leauge jego walka z Denisem moglaby byc najwieksza uliczna walka od czasow Taxi Zlotowa vs Bonus BGC.. Nie zapomnijamy ze jest jeszcze KSW i mozliwe same rewanze ( Kolecki, Erko, Anglik od palca w oko) a takze rewanz z Slodkiewiczem ( przypomne tylko , ze niektorzy uwazaja ta walke rownie dobra jak ARES vs PAWLAK) . Fame musi sie zastanowic jak ogarnac temat,
 
on sobie żartuje z nitro tym wpisem, to zdjęcie po zdarzeniu to zdjęcie z kolizji nitro, który po tej kolizji, kolejnej już, parę dni później miał następną :D
 
on sobie żartuje z nitro tym wpisem, to zdjęcie po zdarzeniu to zdjęcie z kolizji nitro, który po tej kolizji, kolejnej już, parę dni później miał następną :D
A to tym bardziej szkoda, że uczestnikowi tej kolizji się nic poważnego nie stało
 
Murański będzie walczył na F17 w klatce rzymskiej z Zadorą.


Ciekawe czy Ferrari z Laszczykiem też na F17 byłoby fajne porównanie.
 
Nie zakonczyl jednak w wywiadzie Artura O pada stwierdzenie , ze wszystko w rekach fizjo.


Jesteś ciekawą personą na tym forum.


Tak z ciekawości co sądzisz o klanie Murańskich. Po tym 1 pytaniu będę wiedział jak widzisz świat FMa czy jesteś żelkowy czy lata 70-90.
 
Kiedy myślałeś że YT już Cię nie zaskoczy. Jakiś zagraniczny ziomek prowadzi transmisje na żywo jak szopre pracze mieszkają w domu 24 h

:korwinlaugh::lol::jarolaugh:

 
Jesteś ciekawą personą na tym forum.


Tak z ciekawości co sądzisz o klanie Murańskich. Po tym 1 pytaniu będę wiedział jak widzisz świat FMa czy jesteś żelkowy czy lata 70-90.
Z ciekawoscia sledze klan Muranskich mysle ze Pan Jacek to genialna kreacja aktorska ale uwierz mi nijak ma sie to do malego ksiecia. Jacek jest inteligenty ma wiedze a Akop to typowy typ z silowni co dostal swoje 5 minut. Zarty zerzniete z netu od linijki do tego bon motta rodem z Cohelo niezapominajac o niespojnym obrazajacym iq ludzi wpisy o tym jaki powinien byc mezczyzna na dobitke mamy MMA czyli kolejna rzecz aby udowodnic sobie samemu ze jest sie meskim .
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram
I inni

Dobra nadszedł ten moment. Odchodzę z forum. To co sobie wypracowałem, założyłem na nim, uważam że osiągnąłem. Uważam że w jakiś sposób spełniłem swoją rolę i nie ma co się wiecznie powtarzać w danych działach. Każdy kto miał mnie poznać poznał.
Był to fajny czas budowania tego działu do ładnej potęgi.
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciśnij tam dalej z newsami

:beczka:


Bez godziny zero , nie ma legendy. :kis:


Proszę administrację o usunięcie mojego konta.
Również i redaktorom dziękuję czasami za fajne dyskusję o FM.


 
No patrz, a popyt na freaki miał się nigdy nie skończyć, a tu Żelazna Ręka się szybciej skończył. Bardzo słabo, ale jakoś nie wierzę w to odejście.
 
No patrz, a popyt na freaki miał się nigdy nie skończyć, a tu Żelazna Ręka się szybciej skończył. Bardzo słabo, ale jakoś nie wierzę w to odejście.

Będziesz musiał, bo już wysłałem wiadomość by usunąć konto. Freaki jak i pamięć po mnie będzie wieczna.
 
Zobaczymy, za trzy miesiące triumfalny powrót z nowym kontem? :cool:

Walka Mamed vs Pudzian to idealny moment. Tu się wszystko zaczęło i skończy. Pudzian we mnie zaszczepił bakcyla freakowych gal. To jest moja prywatna klamra, ktorą zamykam tym pojedynkiem.


[Użytkownik w trakcie usuwania danych, możesz, nie odczytywać od niego niektórych wiadomości]
 
Last edited:
Walka Mamed vs Pudzian to idealny moment. Tu się wszystko zaczęło i skończy. Pudzian we mnie zaszczepił bakcyla freakowych gal. To jest moja prywatna klamra, ktorą zamykam tym pojedynkiem.


[Użytkownik w trakcie usuwania danych, możesz, nie odczytywać od niego niektórych wiadomości]
Nie pierdziel głupot z tym odchodzeniem. Dopełnieniem freaków będzie walka Marcinka z Muranem.
 
Back
Top