Fame MMA gala youtuberów

Tak mówili, że sam boks w rękawicach do MMA.

Okej. Ja widziałem ich rozmowę tylko na tym shocie co tu wrzucałem. Bandura fajnie kozaczy.

Jak będą Cage to odpalam Alan vs Bandura i Polak vs Rudy , Murano vs Pasut/tylko przez Jace/

Ferrari vs Hejter będzie nudne, bo Hejter to stypiarz, ale może być bardzo dużo ciekawych pytań do Ferrary więc będzie trzeba zobaczyć. Reszta nie moja bajka.
 
Okej. Ja widziałem ich rozmowę tylko na tym shocie co tu wrzucałem. Bandura fajnie kozaczy.

Jak będą Cage to odpalam Alan vs Bandura i Polak vs Rudy , Murano vs Pasut/tylko przez Jace/

Ferrari vs Hejter będzie nudne, bo Hejter to stypiarz, ale może być bardzo dużo ciekawych pytań do Ferrary więc będzie trzeba zobaczyć. Reszta nie moja bajka.
Bandura to pierwszy gość z Twitcha który nie zachowuje się jak pi*da
 
Dawny wpis uczciwego Wardegi

1664724499092.png
 
Rudego chce nożem ciąć. Polak to jebana kurwa, ktoś mu zrobi krzywdę wreszcie.


Akurat to takie gadanie pod wpływem chwili. Nawet Bagietka nie był na tyle głupi by ładować soccer kicki w głowę Robaliniego.


Tak w ogóle to chyba kamerzysta tego filmu jest operator Adriana Polaka.
 
Polak nie przeszkadza bo trzyma z żelkami dlatego 12-14 Julki i Oskarki mają na niego wylane tak samo jak Wardegi, Wargi czy Takefuny.


Tak działa ten rynek.

Na krzyżu jest tylko Muran i laluna.Paradoksalnie największe gwiazdy Fejmu.
 
Jest mój zadymiarz, który za słowo bokser potrafi rozwalać stoły :lol:, a nie sorry to nie on, to jego chudszy brat. Ten spokojniejszy.

Szkoda że nie Seba.

 
Last edited:
A Popuś chyba z Wawy bo ma trenować w Zakopanem i Kielcach, a podobno na codzien mieszka w Łomiankach, więc coś tu śmierdzi.
Popek trzyma z Mario z Gromdy i pewnie tam pojedzie potrenować do niego w góry, tutaj bym nie szukał sensacji.
 
Dziwię się, że wszyscy wspominają Dawida w kontekście FAME MMA, a nie jedynej czerwonej kartki w historii polskiego MMA jaką dostał na MMA ATTACK za uciekanie przed Burneiką. :siara:
 
Back
Top