Fame MMA gala youtuberów

język trzeba dostosować czasami do większości grupy docelowej, ale to prawda, że nikt tym Muranom nie potrafił konkretniej odpowiadać. Nitro kozak wyjaśniasz przy pierwszej konfrontacji zaczął się przecież na tym Cage prawie jąkać :korwinlaugh:
Nie da się rozmawiać na poziomie z kimś, kto jest przekonany o swojej supremacji nad rozmówcą, ma go za nic, uważa siebie samego za najmądrzejszego. Mówisz to kogoś, a on nawet tego nie rejestruje, bo jest tak skupiony na tym, co mówi on sam. Ty w pewnym momencie odpuszczasz, bo dochodzisz do wniosku, że nie będziesz się kopać z koniem, on zaś widzi w tym swoje zwycięstwo, pokonał Cię. Chuj tam, że nie zrobił tego merytorycznie, a jedynie Cię zakrzyczał, wygrana to wygrana.

Miałem kiedyś takiego ziomka, samozwańczy król dissów i zamykania wszystkim mordy. Dziękuję życiu, że już sie z tym kolezka nie widuje.
 
No to było oczywiste, sam się z tego śmiałem, ale było to trochę osób które naprawdę wierzyły w te brednie
 
No to było oczywiste, sam się z tego śmiałem, ale było to trochę osób które naprawdę wierzyły w te brednie


Najwięksi jak kiedykolwiek wzięli za walkę 300 k to będzie dobrze.


Sam Borek nawet brednie opowiada. W KS mówił że walka Szpilka vs Denis pewnie kosztowała 1 mln złotych :lol::lol::lol:

Jakby takie Lexy,Fagatki walczyły za 1 mln złotych to freak mma w Polsce na luzie kupiłoby 98 procent kadry UFC.

Już nie wspominając gdzie byłby dochód za gale.


Ferrari już wiele razy mówił że bierze 150-180 k za walkę.

Rozpara z 3,4 edycję temu miał wywiad w którym powiedział że Fejm jeszcze nigdy nikomu nie dał 500 k za jedną walkę





@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ostatnio znów Kasta zastanawiał się co będzie gdy nastąpi zgon na Fame czy HL. I tak sobie zdałem sprawę że te freak fighty to bezpieczne są,przecież to opanowało już Rosję , Azję lata temu , teraz Czechy, a w Polsce już spokojnie było około 30 gal freakowych.

Szczerze sam myślałem że w Polsce to nie pyknie, bo może na Fame 3 ktoś się zawinie i trzeba zwijać żagle szybciutko.

Jest dobrze.

Turski oglądający konferencje dla niskich instynktów , a żyje walką Tromba vs Dubiel, a krytykuje Lew vs Filipek. Ten facet ma swój specyficzny świat.


I pewnie Ci co nie umieją w konfy to wg niego Prime MMA, żeby było jeszcze śmieszniej.



Mistrz gry kolejny który zaczął bać się zgonu na freak MMA.

Swoją drogą nie zgadzam się, że F15 była lepsza od F16. F15 to była istna tragedia z chudymi żelkami i tylko Muranami. Tu szczerze czekam na walkę Filipka i Rudego, Alana, ale wszystkie poboczne walki oprócz Hejter vs Ferrari z chęcią zobaczę, choćby dlatego że te chłopaki mają masę mięśniową , gdzie F15 to były jakieś wychudzone 10 latki.

Nie wiem co ten mistrz gry widział w tym F15 ale każdy ma swoje zdanie.
 
Ufff

Jeden z najgorszych stypiarzy jakich widziałem na konfach freak MMA.

Błoński frajer już gada o banowaniu Prime. Jezu, ale te żelki boli dymogenna federacja.

 
Co Muran niszczy frajera Wardege, który ,,zabił" starą Lalune. Kochany Jaca

Gdzie te niszczenie Wardęgi? Nie widzę nic oprócz fantastyki, wierszyków i obiecanek bez pokrycia. Merytorycznie z osobą ogarniętą Muran nic nie ma do powiedzenia. Na dzieciaków wystarczy darcia ryja i gróźby. Ps. Pasut go wbił w ziemię, zostały tylko dobre miny choć żyłka na skroniach pokazywała coś innego. Dobrze że żyłka w dupie nie pękła.
 
Nie da się rozmawiać na poziomie z kimś, kto jest przekonany o swojej supremacji nad rozmówcą, ma go za nic, uważa siebie samego za najmądrzejszego. Mówisz to kogoś, a on nawet tego nie rejestruje, bo jest tak skupiony na tym, co mówi on sam. Ty w pewnym momencie odpuszczasz, bo dochodzisz do wniosku, że nie będziesz się kopać z koniem, on zaś widzi w tym swoje zwycięstwo, pokonał Cię. Chuj tam, że nie zrobił tego merytorycznie, a jedynie Cię zakrzyczał, wygrana to wygrana.

Miałem kiedyś takiego ziomka, samozwańczy król dissów i zamykania wszystkim mordy. Dziękuję życiu, że już sie z tym kolezka nie widuje.
i tak i nie. Popatrz na tą Staśko. Nie odsłuchałem tych rundek ale pewnie dzwoniący mieli chujowe pytania, a takie osoby można łatwo zagiąć. Murana można zagiąć zarzutami, że to on się promuje patriotyzmem a nie promuje patriotyzm i katolicyzm, a Staśko że jest seksistką, rasistką oraz hipokrytką.
Prosty przykład: mówi, że seksbiznes to praca jak każda inna.
OK czyli proste pytanie czy wierzy w to co mówi: mogę podejść do ciebie na ulicy i powiedzieć jako kurwa dużo kasy byś w burdelu zarobiła? Momentalnie by się zrobiła czerwona...
Później dowalić pytaniami, że dlaczego promuje oszustki i że to praca jak każda inna: przecież wszyscy wiedzą oprócz seksoholików, że burdele zbierają haki na klientów od czasów Trzeciej Rzeszy, gdzie agentki wywiadu pracowały w burdelach aby zbierać podsłuchy na wrogów Hitlera,
plus każdy chyba już słyszał jak w klubach go-go striptizerki nie pracują tylko rozbierając się tylko naciągając klientów na różne myczki z kartami kredytowymi oraz drinkami o jakieś dziwnej mocy?
Dlaczego nie mówi o tym jak seksbiznes napędza handel ludźmi i o jego ciemnej stronie?
Już nie mówiąc o jej zbiórce na kurwy na początku pandemii: tak bo to są kuźwa biedne kobiety...

Ale pewnie połowa dzwoniacych to: o głupia Maja. Nawet Nitro miał problemy...

Oczywiście nie mówię, o kłóceniu się dla sportu, a raczej o tym, że w Polsce jest niski poziom retoryki. Nawet proste dyskusje na tym forum zamieniają się w wyzwiska...
Już nie mówiąc o sondach ulicznych: wystarczy pytanie dlaczego? Nagle się pojawia taka żyła na szyi :korwinlaugh:
Stanowski nie jest genialnym dziennikarzem wręcz średnim (wręcz tabloidowym), ale nagle stał się popularny bo wyróżnia się od wielu zamulających dziennikarzy...
Teraz porównaj to z takim Borkiem: JAK MNIE KURWA MOŻE KTOŚ OCENIAĆ? mOJĄ PRACĘ?

Emocje nad rozumem...
 
To sztuka tak zmarnować Hype na Tańucla/Szalony w tak krótkim czasie. Bardzo niepoki mnie też Alan, który bełkocze , jaką się i wydać mocne zmęczenie po nim.
 
To sztuka tak zmarnować Hype na Tańucla/Szalony w tak krótkim czasie. Bardzo niepoki mnie też Alan, który bełkocze , jaką się i wydać mocne zmęczenie po nim.


Tańcula będzie z Wiewiórem, a plotki mówią że Reporter z Jacą w lutym.


Szczerze jak patrzę na sylwetkę Reportera to on jest interesujący na Jace i tyle. Tu nie będzie nic lepszego , to będzie taki gorszy Najman 2.0 więc reporter to jest tylko 1 walkę z Jackiem i tyle.
 
Ulotki od ochrony dla ludzi podczas Fame 15.

1664477381789.png
 
A po panelu Rudy vs Polak nie masz już siwych włosów?

Wypowiedzi, wpisy i streamy jego przyjaciela nitro to natomiast humor najwyższych lotów i prawdziwa sztuka. Chłop jeszcze wychodził do Kosa - Detergent :D Za co zbierał jeszcze propsy od człowieka wargi, oni tam są wszyscy pyerdolnięci :D Pływają w tym samym szambie i się licytują kto się zanurzył po pępek, a kto po szyję.
 
Wypowiedzi, wpisy i streamy jego przyjaciela nitro to natomiast humor najwyższych lotów i prawdziwa sztuka. Chłop jeszcze wychodził do Kosa - Detergent :D Za co zbierał jeszcze propsy od człowieka wargi, oni tam są wszyscy pyerdolnięci :D Pływają w tym samym szambie i się licytują kto się zanurzył po pępek, a kto po szyję.


Jak czytam te wpisy o Prime. To mam wrażenie że HL i Fame to robią konfy na poziomie UJota.


I ten Alberto walący z kopów Maciasa :jjsmile: , ale znajdź jakąś krytyke na tt, a Prime jest walony za wszystko.
 
Last edited:
Back
Top