Fame MMA gala youtuberów

O Boże Takefun, Warga dzwońcie na 997, a przepraszam to nie na Prime...

1664540815672.png
 
Ferrari po Łaszczyku ma kolejnego rywala ze światu boksu :lol:



Tego będzie tylko więcej, bo boks zawodowy Polski umiera w zastraszającym tempie.


Łaszczyk, też zaczął pierwszy, wyśmiewając Ferrari że jest śmieszny nazywając się gwiazdą międzynarodową.


Rutek,też już sobie zajął krzesło w Prime na wszelki wypadek.


Szczerze? Nie zaskoczy mnie jak za 2 lata będą eliminatory-walki zawodowców by dostać wakat w Prime,HL czy Fame.
 
Ferrari po Łaszczyku ma kolejnego rywala ze światu boksu :lol:

Następny sportowiec. Sportowiec nie musi nikogo wyjaśniać bo jest sportowcem. Z Najmanem też było podobnie, gdzie stękały do niego albo ogóry, albo zawodnicy z potencjałem na max polskie gale. Widzieliście Tybure, Helda, Gamera, Mameda(wersji 2009-11), Błachowicza, Piechotę itd. żeby mieli problem o Najmana?
 
Następny sportowiec. Sportowiec nie musi nikogo wyjaśniać bo jest sportowcem. Z Najmanem też było podobnie, gdzie stękały do niego albo ogóry, albo zawodnicy z potencjałem na max polskie gale. Widzieliście Tybure, Helda, Gamera, Mameda(wersji 2009-11), Błachowicza, Piechotę itd. żeby mieli problem o Najmana?


Nie, bo oni sobie dobrze żyją, ale gdyby wymienione przez Ciebie nazwiska biły się na Babilonie czy AFN to tak skakali by do Najmana.



W takiej sytuacji jest właśnie Laszczyk czy Szeremeta, bo raczej nigdy na boksie nie zarobią choćby 500 tysięcy zł.
 
Tego będzie tylko więcej, bo boks zawodowy Polski umiera w zastraszającym tempie.


Łaszczyk, też zaczął pierwszy, wyśmiewając Ferrari że jest śmieszny nazywając się gwiazdą międzynarodową.
Wiem, że trzeba podymić ale te pierdolenie o wyjasnianiu to tragedia. Kim oni są, żeby wyjaśniać celebrytów. Najlepszy polski bokser obecnie(Kownacki i może Diablo) ma w dupie ten fejm, a ci sie zachowują jak podwórkowe sebastiany.
 
Wiem, że trzeba podymić ale te pierdolenie o wyjasnianiu to tragedia. Kim oni są, żeby wyjaśniać celebrytów. Najlepszy polski bokser obecnie(Kownacki i może Diablo) ma w dupie ten fejm, a ci sie zachowują jak podwórkowe sebastiany.


Dlatego podałem Ci przykład wyżej.

A z tym Kownackim i Włodarczykiem to jeszcze bym spokojnie poczekał. :lol:

Sport jest jak szare życie jeden dorobi się na nim 200 tysięcy , drugi 8 mln.
 
A z tym Kownackim i Włodarczykiem to jeszcze bym spokojnie poczekał. :lol:
Szczerze wątpie. Kownacki ma wogóle mental z USA i dzieki temu, że ominął polskie podwórko zaszedł tak wysoko. Atakowanie kogoś, żeby wyżebrać walke to nie w jego stylu. Diablo też ma mistrzowski mental i jedyny kogo może atakować to łysy prospekt bjj wywodzący się z boksu, z którym ma od dawna spine zanim fame istniało.
Oczywiście opcja gdzie Kownacki dostaje oferte walki z frikiem i ją bierze nie zaliczam do tego co robią szczekacze uprawiających sport całe swoje życie.
 
Pytanie dlaczego dobrze żyją? Bo mają gdzieś problemy rozmaitej maści bólodupowców i dązą do własnych celów.


Ale widzisz nawet jak teraz gadamy, widzę tu wyższość MMA nad boksem. Taki Gamrot czy Janek sobie wbija do UFC , bonusy, waleczki.

Taki Szeremeta czy Laszczyk niepewny jutra , że dzwoni do Ferrari.

Dlatego śmieszy mnie ten mit wielkiego boksu z którego na tym świecie dobrze żyje z niego 1-4 osoby.

Co do Kownackiego to serio widzę go w FM. On jest już skończony w boksie, a sądzę że KSW , HL czy Fame go łyka. Tylko on dla mnie słabo wygląda fizycznie i nie wiem czy to byłby jego świat.
 
Szczerze wątpie. Kownacki ma wogóle mental z USA i dzieki temu, że ominął polskie podwórko zaszedł tak wysoko. Atakowanie kogoś, żeby wyżebrać walke to nie w jego stylu. Diablo też ma mistrzowski mental i jedyny kogo może atakować to łysy prospekt bjj wywodzący się z boksu, z którym ma od dawna spine zanim fame istniało.
Oczywiście opcja gdzie Kownacki dostaje oferte walki z frikiem i ją bierze nie zaliczam do tego co robią szczekacze uprawiających sport całe swoje życie.
Kownaś jednak sporo się dorobił na boksie
Jak nie powpierdalał na tych krypto to będzie miał spokojne życie
 
Ja tam ogólnie nic nie mam do tego by sportowcy wbijali do FM, wolę sto razy bardziej ich niż żelki z Yt. Tylko mam jeden mały warunek- dymienie :cool:


Widziałem już tego Łaszczyka i konfy z Ferrarim mogą być dobre.
 
Nawet jakby teraz zbankrutował to śmiem twierdzić, że jedynie grzecznie by zaproponował np. rewanż szpilce w mma, a nie pierdolił np. że szeliga to huj do szczania
Też myślę że byłby pojedynek po latach ze Szpilmanem

Adaś to nie Pacman pod względem ataku ale na tych fejmiarzy to zrobiłby jedną ręką
 
  • Like
Reactions: AKK
Co ja tu kurwa czytam, jak trzeba być silnie upośledzonym umysłowo żeby nie wiedzieć, że byle średni bokser zgarnie doczłapując się do walk gdzieś indziej niż polski pierdolnik robiony przez Knockout, Tymex lub Polsat więcej niż niektórzy za walkę wieczoru w UFC. Taki Rafcio Jackiewicz bez kredytów zbudował dwa przedszkola, a obecnie został z niczym bo z nim żona nie wytrzymała bo się Rafcio odkleił za mocno, a to żaden wielki bokser. Dragon Sosnowski czy Striczu Sulęcki też dzięki boksowi się dobrze ustawili. Boks to jeden z najbardziej dochodowych sportów świata i głównie w Polsce gdzie promotorami są pseudobiznesmeni i pseudogangsterzy może wyjść po walce zapłakany wręcz Żeromiński i powiedzieć, że on kończy z boksem bo kasa chujowa i jeszcze nie ma czasu po pracy.
 
Co ja tu kurwa czytam, jak trzeba być silnie upośledzonym umysłowo żeby nie wiedzieć, że byle średni bokser zgarnie doczłapując się do walk gdzieś indziej niż polski pierdolnik robiony przez Knockout, Tymex lub Polsat więcej niż niektórzy za walkę wieczoru w UFC. Taki Rafcio Jackiewicz bez kredytów zbudował dwa przedszkola, a obecnie został z niczym bo z nim żona nie wytrzymała bo się Rafcio odkleił za mocno, a to żaden wielki bokser. Dragon Sosnowski czy Striczu Sulęcki też dzięki boksowi się dobrze ustawili. Boks to jeden z najbardziej dochodowych sportów świata i głównie w Polsce gdzie promotorami są pseudobiznesmeni i pseudogangsterzy może wyjść po walce zapłakany wręcz Żeromiński i powiedzieć, że on kończy z boksem bo kasa chujowa i jeszcze nie ma czasu po pracy.

59d66-16210936068805.jpeg
 
Co ja tu kurwa czytam, jak trzeba być silnie upośledzonym umysłowo żeby nie wiedzieć, że byle średni bokser zgarnie doczłapując się do walk gdzieś indziej niż polski pierdolnik robiony przez Knockout, Tymex lub Polsat więcej niż niektórzy za walkę wieczoru w UFC. Taki Rafcio Jackiewicz bez kredytów zbudował dwa przedszkola, a obecnie został z niczym bo z nim żona nie wytrzymała bo się Rafcio odkleił za mocno, a to żaden wielki bokser. Dragon Sosnowski czy Striczu Sulęcki też dzięki boksowi się dobrze ustawili. Boks to jeden z najbardziej dochodowych sportów świata i głównie w Polsce gdzie promotorami są pseudobiznesmeni i pseudogangsterzy może wyjść po walce zapłakany wręcz Żeromiński i powiedzieć, że on kończy z boksem bo kasa chujowa i jeszcze nie ma czasu po pracy.
dokładnie
Jakbym zaczynał w Polsce boks(mając 15-16 lat, bo znam młodego takiego co chce) to radzę wypierdalać do Anglii, najlepiej do USA ale tam drogo(i tak mu powiedziałem)
Floyd to już jest ewenement
Żeby takie coś powtórzyć to musiałby Mike Tyson dzisiaj być w wadzę ciężkiej i gadać takie gówno jak Conor do Kebsa
 
Ale nie twierdzę że Adaś kasy nie zarobił na krypto
Pamietam zdjecie spodenek Adasia z logiem BTC i opis "short BTC" a potem byl ostry zjazd ceny w dół. Wogóle ciekawe mamy porównanie. Adaś - krypto, Szpula - jednoręki bandyta. Tutaj jest jeszcze większa przepaść, niż w ich walce.
 
Back
Top