Fame MMA gala youtuberów

Ale mnie stary Muran w ogóle nie interesuje (młody zresztą też nie). A sam mówiłeś, że Fame zeszło na psy, więc umieszczenie starego dziada w co-Main Event wpisuje się w narrację?
 
A sam mówiłeś, że Fame zeszło na psy, więc umieszczenie starego dziada w co-Main Event wpisuje się w narrację?


Przypominam że gdy pisałem że Jaca to jedna z największych gwiazd Fejm to były smieszki, że żel nad dymem.

I co ? CO-ME 16.

Tak się czyta ten biznes.

Lalka zrobiłaby to samo tylko ją psychicznie zniszczyli w necie na F2F gimpera , szeji i pierwszej konfie. Przez co nawet jak zawalczy jeszcze to może być inną Laluną.
Jaca jest gdzie jest bo jest mocny psychicznie i cały czas mimo pocisków jest taki sam.

Fame sam sobie zabił drugiego takiego potwora medialnego.

Na drugiej konferencji to już nie była ta Lalka.
 
Last edited:
Jest tyle gal, to biorą już wszystkich praktycznie i przez to interesują 2-3 walki z całej karty.



Ja ze sportu dziś oglądam tylko Premier League, 3 procent La Liga , numerowane UFC i LM. Reszta mi nie pasi, więc dla mnie freak mma to żaden problem znudzenia.
Niestety tym czym się mega jaram czyli 2 ognie nigdy nie stało się sportem mainstreamowym, a dla mnie to byłoby coś pięknego.

 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wg Jaculi cios to bzdura. Ciekawe który kłamie.



Buki przemówiły.


1664276804924.png
 
Last edited:
Dopiero teraz szukam shotów z żelkowego 3 panelu i jestem w pozytywnym szoku co do tego Bandury.
Ten chłop żyje a nie jest 100 latkiem. Dobrze.


 
Last edited:
Myślałem że może się mylę ale serio Alan potwierdził że jego rekord to 1-6 gdzie ta jedynka to za Prime z 2 żelkami jednocześnie. Serio jeśli on nie pokona Bandury , to zaczne powątpiewać czy on zrobi Ferrare czy Polaka.
 



Zawodowy adwokat przyznaje się do oglądania Fame mma. To jeden z tych wielu mitów o FM, że tylko patola to ogląda
 
Last edited:
Prosto i ładnie przestawił fenomen Murana: myślałem, że po tym jak Wardega zmasakrował Abstra to już się nie podniosą, a tutaj widać, że Pasut ładnie wykorzystuje przewagę IQ nad innymi :roberteyeblinking:
Tak: bo jak ktoś się idzie napierdalać słownie to nie może być pełnym histerii lwem tylko w ataku


 
Mnie tam te wszystkie "konflikty" mało obchodzą. Wrzosek sapie do każdego, bo zwąchał piniondz i teraz będzie szukał łatwej wypłaty ile wlezie. Honor "sportowca" już dawno nieaktualny, bo za coś trzeba żyć :lol:
 
Prosto i ładnie przestawił fenomen Murana: myślałem, że po tym jak Wardega zmasakrował Abstra to już się nie podniosą, a tutaj widać, że Pasut ładnie wykorzystuje przewagę IQ nad innymi :roberteyeblinking:
Tak: bo jak ktoś się idzie napierdalać słownie to nie może być pełnym histerii lwem tylko w ataku




Kurwa i kurwa, i kurwa.

Zajebiste zdolności kognitywne i poznawcze ma Pasut.
 
Back
Top