Fame MMA gala youtuberów

Walka wieczoru na fame na narodowym
received_3214104458838520.jpeg
 
Ciekawe czy oprócz Lwa vs Filipek i występu Jacy, jest tu jeszcze coś dla mnie.

Ciekawe czy jest pojedynek Tancula vs Wiewiór i dobry byłby panel razem z Pasut vs Muran, choćby dlatego że Tańcula nazwał go sprzedajną k....ą.

Ciekawe co żelek by gadał.
 
Alan vs Krycha ufc?

To chyba chcą żeby anal w końcu coś wygrał :beczka:

Powinni zrobić jaca vs pizda nitro to nawet bym nie wykupił ppv:beczka:
 
Ferrari vs Hejter, niezłe wtyki ma ten Hejter, on chyba oprócz Rafonixa nikogo nie pokonał.

Szczerze dla mnie ta walka to czysty bezsens.
Tym bardziej, że on ma duże papiery padania po 1 ciosie.
 
Szczerze konfowo wiadomo stypa, ale to co ostatnio fejm robi to galowo jakoś to wygląda. Nie są to żelki najwyższego poziomu wychudzenia, jedynie wywaliłbym z tej rozpiski Hejtera bo jest na 1 cios dla Ferrary.

3 panel to zapewne Muran,Alan i Dubiel, więc pyknięcie tej gali w 1 godzinę nie będzie takie złe, moglo być dużo gorzej.
 
Jest Jacula.


Jezu niech Jacek da mu potężny ciężki nokaut. Tylko 10 sekund i mam ochotę wyłączyć.


Ku...a czy ten Majewski był jakimś prezydentem w Nigerii , że tak żyją tym gościem. Kto to k...a jest.
 
Last edited:
Anzor: oj aby ci skarbówka z dupy jesień średniowiecza zrobiła. Kadyrow ucieszy się na tak bojowego chłopaka deportowanego z Polski za problemy psychiczne...


Wiadomo kto będzie głównym trenerem Błachowicza? Oj żeby tylko nie on, bo za tą akcje na Fame Dana White porozdawałby bany(fanem White nie jestem ale dużo wariatów utrzymał na smyczy)...
 
Bawił się xD



Widziałem 2 panele. Polak ,Rudy,Lew,Filipek. Reszta stypowisko. Ogólnie to nie rozumiem fenomenu Hejtera, nie idzie o konfy , ale on nawet w octagonie wygląda jakby 1 minutę temu ktoś wybudził go z 8 godzinowego snu. Dla mnie szczerze do wywalenia z Fejmu, a tu jeszcze Ferrari. Ostre plecy ma.
 
Rudy może sprawi że nawet żelki będą ciekawe. Jakby tak skończył Adriana a potem jego kumpel.


Ogólnie na tym stypowisku jakim jest Fame. Rudy u mnie potężnie plusuje na konfach. Tam jest taka bieda, że może jest w top 3 dziś.






 
Last edited:
Szczerze ten Pasut dla mnie to jest jeden z najgorszych freak zawodników od kiedy to śledzę, ale szczerze nie rozumiem kompletnie Tańculi , że ktoś jest ku...ą że bierze walkę z Jackiem Murańskim.


 
Ale szczerze w tej rozmowie wyszło że Reporterek nie jest taki święty. Gdy Pasut odmawia podania ręki ten mówi ,,weź wypi...aj , ciągnij mi h...a"

Szczerze myślałem , że on jest bardziej inteligentny, a to było mega słabiutkie.


Przypominam że to częsty gość Radia Zet.
 
Back
Top