Fame MMA gala youtuberów

Chłopaki może z tym freak sportem na innym poziomie niż SW nie miałem racji. Jeśli to prawda to co piszę ten ziomek bo ja ani pi ani drzwi w tym temacie.

Teraz tak sobie pomyślałem że jarałby mnie freakowy sport oprócz SW. Jazda konna, żużel lub F1 . :cool:


 
Last edited:
I jeszcze jeden. Ulubiony sport Jarka K - jazda na byku. To można by było śledzić owszem , bo to że freaczki grałyby w siate, ręczną czy tenisa to #nikigo.
 
Chłopaki może z tym freak sportem na innym poziomie niż SW nie miałem racji. Jeśli to prawda to co piszę ten ziomek bo ja ani pi ani drzwi w tym temacie.

Teraz tak sobie pomyślałem że jarałby mnie freakowy sport oprócz SW. Jazda konna, żużel lub F1 . :cool:



I jeszcze jeden. Ulubiony sport Jarka K - jazda na byku. To można by było śledzić owszem , bo to że freaczki grałyby w siate, ręczną czy tenisa to #nikigo.
Zrozum skurwysynu, że nikogo prócz takich spierdolin umysłowych nie interesują te zjeby, a sportowcy powinni paru przetrącić kręgosłupy na treningach to może by się napływ tych śmieci do sportu skończył.
 
Mogą być dobre shoty z Polakiem.

1665314051598.png
 
Prezesowi kiedyś KSW wykradało zawodników jak chciało, to próbuje się odegrać we frikach :pociesznymirek:


Nie no, liga to liga. Plus emocjonalnie przywiązanie do klubów z miast.


Ale patrz bez sentymentów. Moim zdaniem dziś więcej ludzi zna ludzi z FMa i ogląda ich walki, niż zna dajmy na to 40 chłopa z polskiej ligi.

Ja sam dekadę już ligi nie oglądam. I może z obecnych kojarzę już tylko 1 lub 2.
 
Ale patrz bez sentymentów. Moim zdaniem dziś więcej ludzi zna ludzi z FMa i ogląda ich walki, niż zna dajmy na to 40 chłopa z polskiej ligi.

Ja sam dekadę już ligi nie oglądam. I może z obecnych kojarzę już tylko 1 lub 2.
kurwa mać
Logika krs1
Adesanye czy Usmana mogą nieznać w Polsce, a na pewno gorzej znają niż takiego Pudziana, także UFC
UFC jest w dupie.gif
 

Attachments

  • ASDAQWWQ.gif
    ASDAQWWQ.gif
    1.7 MB · Views: 4
:korwinwhat:
Jak to porównałeś do tej szui?
Bo o nim przeczytał, nie wie kto to to napisał.
Szczerze, nie byłbym tego taki pewny.
Ot przykład debila. Śr. oglądalność meczu ESA w Polsce to ok. 170 tys. + od 3 do 25 tys. na stadionach. Kluby o szerokiej bazie kibiców jak Legia, Lech, Widzew, Wisła (dobra to 1 liga aktualnie), Górnik ogląda licząc stadiony + TV od 300 do 700 tys. osób. Śr. oglądalność reprezentacji Polski to ok. 5,6 mln widzów. Od tego jebanego Fame to nawet siatkówkę ogląda więcej ludzi.
 
Back
Top