Fame MMA gala youtuberów

Ileż zawdzięcza Polak Fame MMA, które w kontraktach na walki zakazuje jego przeciwnikom mówić o profesji jego matki xD przecież w innych organizacjach już by został z tego powodu rozjechany.


Polak to przeżywa tego liścia od Rudego na F2F jakby mu gacie ściągnął. On nie dostawał przypadkiem od Ferrari już liści na ważeniach?

Ale dobrze niech się bulgocze w tym kotle. Dla mnie tylko tym lepiej. :cool:
 
Polak to przeżywa tego liścia od Rudego na F2F jakby mu gacie ściągnął. On nie dostawał przypadkiem od Ferrari już liści na ważeniach?
Ogólnie to rozumiem nieco dyshonor, ale tu mamy konfrontację dwóch podejść. Rudy fan WWE dymi i robi szum, a Polak myśli, że to ja serio i podburzony islamskim podejściem do świata swoich trenerów broni za wszelką cenę honoru.
 
Ogólnie to rozumiem nieco dyshonor, ale tu mamy konfrontację dwóch podejść. Rudy fan WWE dymi i robi szum, a Polak myśli, że to ja serio i podburzony islamskim podejściem do świata swoich trenerów broni za wszelką cenę honoru.


Rudy w tym stypowisku Fame robi dobrą robotę. W moich drabinkach mocarnie podskoczył.

Znak jakości Jerrego.

1665438495830.png
 
Last edited:
Przeglądam tt po Cagu i ludzie piszą , że Jaroniewska powiedziała że nagrywanie na tik toku to bardzo ciężka praca.

Ja pitolę i taki skarb jakim była Lalka wymieniono na takiego bałwana.

:facepalm::facepalm::facepalm:


Rentel uwal ją!!!
 
Last edited:
@Janusz Sram
Dobrze mówiłem z tym liściem.




Ciekawe ile konfowo taki Ferrari zarabiałby w UFC. Niesamowite, że zawodowe ziomki nie potrafią robić takiej właśnie otoczki.

 
Last edited:
Towarzysze:
robimy trol akcje z pytaniem do niektórych zawodników MMA czy się cieszą, że w latach 90 podczas swojej prawilnej roboty nie trafili na tego Pana, bo już dzisiaj leżeliby pod ziemią?
Kto wie ten wie :korwinlaugh:
 
Radio Eska zaczęło promocje F16




Kuźwa Cage Polak, Jaroniewska, Bóg Estetyki zrobi zaraz 900 tysięcy odsłon.

Nawet ja jako fan freak MMA. Cały czas mnie szokuje że nawet taki Cage idzie na 1 mln w parę dni.

To jest niesamowite.
 
Last edited:
Fame chyba poluje na Bagietkę.





No to chyba już wiem co uważa Partum jeśli idzie o popularność Freak MMA vs ekstraklasa.

 
Jeszcze jedna.


Córka Tajnera to laska Wacha? O w mordę.

Najpierw czerwony z ich Troje teraz Wach. Lubi znanych.


Ciekawe czy Wach dogaduje się Tajnerem i teściową młodszą od niego :lol:
 
Back
Top