Fame MMA gala youtuberów

A ty prowadzisz biografie ojca Denisa w SW, że uważasz za ultra zniewagę , że porównałem go Trybsona?!

:wow:
nie trzeba prowadzić biografii żeby wywnioskować kto jest od kogo lepszy, na zdrowy rozum da się to zauważyć choć w twoim przypadku to określenie jest nietrafne
 
Muran by się nie znudził nawet w przeciągu 5 lat. Tylko problem w tym , że on do walki wyjdzie maks 1-2 razy.

Muran tak się znudził że cała karta na czasie top 10 była zawalona jego wywiadami po F15.

Ja takich Muranów mógłbym Wam stworzyć 108 , ale niestety ten biznes opiera się na nudnych żelkowych youtuberkach.

I sam jestem ciekaw czy Fame ruszy na jakieś łowy, bo tam jest obecnie taka giga bieda w postacie, że o Panie.

Maks Szeliga, Ferrari czy Alan. Tylko, że tu też wreszcie przydałoby się coś nowego , bo taki Ferrari jest tu już od Fame 2.
musisz zrozumieć, że gdyby na całej karcie walk były goście pokroju Murana nie miało by to sensu, nie każdego jara upośledzony mitoman i jego synalek, który w dorosłym wieku dalej robi co mu ojciec każe. Już ostatnie konfy pokazały, że oni naprawdę nie mają nic do powiedzania oprócz recytowania jakiś fejkowych listów. Dlatego żeby to wszystko zagrało biznesowo muszą być ludzie z różnych community
 
FB_IMG_1663187903769.jpg
 
A kogo te Ferrari uwalił kiedykolwiek, po za Adrianem? Skąd ta wiara w niego?
W momencie klinczu sedzia go nie rozrywa tylko kontynuujemy walkę(statystycznie w parterze). Niby to jest oczywiste jak budowa cepa, ale od 15 lat nawet na tym forum ludzie o tym zapominają.
 
nie trzeba prowadzić biografii żeby wywnioskować kto jest od kogo lepszy, na zdrowy rozum da się to zauważyć choć w twoim przypadku to określenie jest nietrafne


Czy ty rozumiesz że Trybson jest młodszy od ojca Denisa, więc w czym ta kontrowersja o ,,zmiażdżeniu Alana"
 
Dlaczego obecnie w oglądaniu Fejm tak strasznie przegrywa z HL i Prime. Odpowiedź jest prosta. Freak MMA najlepiej ogląda się wtedy gdy biją się ludzie masywni, fizyczni, którzy potrafią znokautować.

Fejm poszedł na ostro w żelki na YT i dlatego obecnie ich galę mega nudzą, bo tam nikt tego nie potrafi.

Dziś HL i Prime pod tym kątem ich miażdżą.
 
Dlaczego obecnie w oglądaniu Fejm tak strasznie przegrywa z HL i Prime. Odpowiedź jest prosta. Freak MMA najlepiej ogląda się wtedy gdy biją się ludzie masywni, fizyczni, którzy potrafią znokautować.

Fejm poszedł na ostro w żelki na YT i dlatego obecnie ich galę mega nudzą, bo tam nikt tego nie potrafi.

Dziś HL i Prime pod tym kątem ich miażdżą.

ale Prime 3 #Nikogo.
 
kompletnie nic ciekawego xDDDDDDDDDD

Same Murany z Tancula plują na cały Prime.


Każdy ma swoje zdanie dla mnie Prime rozpiskowo niszczy Fame15. Tylko ja powtarzam, że oceniam galę pod kątem fajtowym a nie zasiegowym.


I dla mnie walka Tarzan vs Kajman jest 500 razy ciekawsza niż Gimper vs Tromba.

PS- co było ciekawymi walkami na F15?

Ja gdyby nie Murany. To może do dziś bym jej nie odpalił.

Prime odpalę dla walki Cichego, rewanżowego starcia Rataj vs Zrolowany, Kajman vs Tarzan. I już mam więcej punktów niż na F15.
 
Last edited:
Ja w ogóle lubię walki Zrolowanego to dziś spokojnie mój top 6 ulubiony freak. Tam praktycznie nigdy nie ma nudy.

A czy ma zasięgi na poziomie 2 tysięcy czy 50 mln mnie to g...o obchodzi.
 
Tarzan vs Kajman
Maluba vs Kotelecka
Rataj vs Ztrolowany
Cichy vs Cios


i już miażdżą F15 dla mnie na luzie.

A 3/4 to odpady z Fame czy od Najmana :lol: Zresztą Rataj vs Ztrolowany już było na Fame. Cios wybrał sobie dziennikarza bo to cienki bolek. Czym się tu podniecać?
 
Back
Top