Fame MMA gala youtuberów

Jak pisałem, gość chyba zdał sobie sprawę, że obijaniem bumów nigdzie nie zajdzie i rekordu nie sprzeda, nie w tak niskich kategoriach. Drugi Szpilka to nie jest. Właściwie nie budzi większych emocji od paru lat. Zaczepianie freaków świadczy o poważnej desperacji :lol:
 
Jak pisałem, gość chyba zdał sobie sprawę, że obijaniem bumów nigdzie nie zajdzie i rekordu nie sprzeda, nie w tak niskich kategoriach. Drugi Szpilka to nie jest. Właściwie nie budzi większych emocji od paru lat. Zaczepianie freaków świadczy o poważnej desperacji :lol:
Przecież Łaszczyk od 6 lat nikogo nie obchodzi. Borek próbował go reanimować, ale jest za chujowym promotorem by załatwić swojemu zawodnikowi walkę o coś więcej niż "międzynarodowe mistrzostwo Polski".
 
200 zł i macie puchar Fame mma.

1662657469972.png
 
Wszyscy czekamy na Majewskiego jego wyjscie do klatki jego outfit oraz fryzure ( podobno ma plan od poczatku jak bedzie uczesany i ubrany) . Wg plotek rwa kulszowa opoznia debiut a Maly Ksiaze tez ma kontuzje plecow wiec idealna walka o krola FREAKOW Majewski vs AKOP!
 
Nie mam pojęcia kto to w ogóle jest, ale my fanatycy freak MMA jesteśmy też w dużej mierze fanatykami battle debate, więc daje cynka.

 
Nie mam pojęcia kto to w ogóle jest, ale my fanatycy freak MMA jesteśmy też w dużej mierze fanatykami battle debate, więc daje cynka.
blondi kojarze z wysrywow na twitterze, glownie o ekonomicznym stanie umysłu lewicowych niedorozwojów
 
Łaszczyk to kolejny wieczny prospekt polskiej szkoły boksu, do tego ma jeden feler, mianowicie watę w łapie. Od kilku lat zajmuje się obijaniem bumów i leczeniem kontuzji. Bilans 31-0, ale ostatnio leżał z jakimś latynoskim wynalazkiem na gali w Koninie. Gdyby walczył w wyższej kategorii już dawno by się doholował do złotego strzału z takim rekordem, ale w niższych jest od groma różnej maści Meksykanów i Latynosów, których mało interesuje jakiś pasterz z Polski. Za parę miesięcy skończy 32 lata i jego sufit w boksie to walka o jakiś pasek EBU (bynajmniej nie wygrana), więc może zaczyna kalkulować, że jedyna większa kasa jaką zarobi jest w takich właśnie akcjach wokół freak MMA.
A był jakiś prospekt z Polski co nie miał waty w łapach? Ja liczyłem na Adasia ale jak zobaczyłem jaki to jest leń to wiedziałem że to :pudziaonicbyniedao:
Nawet taki talent jak riddick bowe nie mógł wiecznie jechać na talencie
Plus Adam dalej nie wie że siła ciosu bierze się z bioder i nóg a nie rączek
 
Boże 23 a ja słucham kłótni Don Mirosława z jakimś dziwnym typem :iamdone:
No cóż, freak fight zamienia się w polityczne pierdolenie? Widać kończą się pomysły na dymy?
a prowokacyjnie powiem, że nie to nie jest spadek tylko rozwój.
Boże: sam kupiłbym PPV na walkę Lis vs Ziemkiewicz/Rachoń.
Przecież polityczne gadki jeszcze w erze mediów społecznościowych to są czyste emocje, tylko z maksymalnie promilami merytoryki - idealne na freak fighty.
Kogo dali tej Staśko? Niunie z onlyfansa? Konferencja tradwife vs Staśko -to byłoby ciekawsze.

Skończyli się ludzie z tych Warsaw Shore, Hotelów i wysp, albo ich nie zauważam. Też te gwiazdki dzieci z youtube Dubiele itp. każdą grupę wiekową nie przyciągną.
Prawdziwy freak fight to byłaby walka Doda vs Edyta Górniak :tellmemore: Przecież Doda samą gadką rozwaliłaby 90% zawodników :brainoverload:

reakcja gardą xD
 
co kurwa?

Co tu kontrowersyjnego? Kwieciński od kiedy jest w uniwersum Fame,HL i Prime to pokonał chyba tylko dwóch 2 żelków w walce 1 vs 2.

Do tego został zniszczony przez chłopa 45-50 lat w K-1.

Moim zdaniem z tych bardziej fizycznych to zrobiłby tylko Polaka i Ferrari.
 
Co tu kontrowersyjnego? Kwieciński od kiedy jest w uniwersum Fame,HL i Prime to pokonał chyba tylko dwóch 2 żelków w walce 1 vs 2.

Do tego został zniszczony przez chłopa 45-50 lat w K-1.

Moim zdaniem z tych bardziej fizycznych to zrobiłby tylko Polaka i Ferrari.
mi chodzi o porównanie Załęckiego do trybsona bo ten drugi mimo kilku lat treningu jest na poziomie amatora i juz przestal myslec o zawodowym mma a ty zrobiles z niego lepszego goscia niz ojciec denisa, ktory by skonczyl trybsona tak samo jak alana
 
mi chodzi o porównanie Załęckiego do trybsona bo ten drugi mimo kilku lat treningu jest na poziomie amatora i juz przestal myslec o zawodowym mma a ty zrobiles z niego lepszego goscia niz ojciec denisa, ktory by skonczyl trybsona tak samo jak alana
musisz sie przyzwyczaic do tego, ze ten typ jest ostro odklejony
 
Back
Top