Fame MMA gala youtuberów

mi chodzi o porównanie Załęckiego do trybsona bo ten drugi mimo kilku lat treningu jest na poziomie amatora i juz przestal myslec o zawodowym mma a ty zrobiles z niego lepszego goscia niz ojciec denisa, ktory by skonczyl trybsona tak samo jak alana


A ty prowadzisz biografie ojca Denisa w SW, że uważasz za ultra zniewagę , że porównałem go Trybsona?!

:wow:
 
Pisałem, że Murańscy się szybko znudzą i już jest jazda na starego dziada? :lol: Zero zaskoczenia. Nikt nie będzie za nim płakał. Gość raczej nikogo już nie oszuka z tą klatką rzymską, a banowanie filmów na YT z jego powodu to nieformalny wyrok śmierci w branży. Kurła, żeby dać się ograć Stonodze :crazy:
 
Jacek Murański wyjdzie do klatki maksymalnie 1-2 razy więc to nigdy nie miała być jego era na 15 lat. Tu bardziej trzeba wyśmiać kadrę freak mma, że mają tak małą charyzmę że ciągnie to facet 50 plus.
 
Jacek Murański wyjdzie do klatki maksymalnie 1-2 razy więc to nigdy nie miała być jego era na 15 lat. Tu bardziej trzeba wyśmiać kadrę freak mma, że mają tak małą charyzmę że ciągnie to facet 50 plus.
Wyśmiać to trzeba Ciebie,że będąc facetem 50 plus wypisujesz takie pierdy kreując siebie na jakiegoś znawcę,a jesteś starym odklejeńcem co znowu leków zapomniał wziąć.
Daj już spokój Rafał, rodzina wystarczająco ciężko z Tobą ma.
 
@adamsik

Ostatnia szansa. Wybór należy do Ciebie. Ładny ton to przeżyjesz. Wybieraj.

A to nie można grać na gitarze na YT?!

Żona nie wstydzi się mnie. Masz tu dowód.

 
Last edited:
Jacek Murański wyjdzie do klatki maksymalnie 1-2 razy więc to nigdy nie miała być jego era na 15 lat. Tu bardziej trzeba wyśmiać kadrę freak mma, że mają tak małą charyzmę że ciągnie to facet 50 plus.

Bo jest zabetonowane dojście do koryta o czym pisałem już dawno temu. Ponadto jak pisałem w zeszłym roku, że Murański za góra dwa lata się znudzi to też się smiałeś, że główny bohater Jerry Springer Show się nie znudzi przez lata. A tu dupa. Blokują dziada na YT co jest największą porażką dla tych influencerów. A ton twoich wypowiedzi sugeruje, że oczekujesz nowych 10 nazwisk co 2-3 miesiące. Nie ma szans. Lista uczestników Warsaw Show czy innych reality show chyba się już skończyła. Teraz idą w politykę. Założę się, że będą szukali Kapeli bis. W dalszym ciągu czekam na walkę transwestyty z ex-księdzem, ale jak Pink MMA padło po jednej gali to obawiam się, że transwestyci w rodzimym freak mma nie mają siły przebicia :lol:
 
@adamsik

Ostatnia szansa. Wybór należy do Ciebie. Ładny ton to przeżyjesz. Wybieraj.

A to nie można grać na gitarze na YT?!
Dobra odklejeńcu, wybór należy do Ciebie i to ostatnia szansa. Testament spisałeś czy nawet ta gitara w kontener poleci?

A to nie można nazywać rzeczy po imieniu i spróbować Ci wyjaśnić (wiem,że nie dotrze) jakim półgłowkiem jesteś?
Ja rozumiem,że człowiek się uczy całe życie, a i tak umiera głupi. Ale Ty byłeś,jesteś i będziesz debilem mimo (podobno) prawie 60 na karku.
 
Spróbować Ci wyjaśnić (wiem,że nie dotrze) jakim półgłowkiem jesteś?


No dawaj. Zobaczę co tam jest i się żegnamy.


Pewnie jak zwykle idzie tylko o to że jestem szczęśliwym zadeklarowanym coming outowcem freakowym, a Wy nie macie jaj i siedzicie w tych swoich kryptach incognito.


Dawaj , dawaj, Smaruj te zarzuty. Znam na pamięć.
 
Żona nie wstydzi się mnie. Masz tu dowód.


To obejrzyj ten film jeszcze raz i zobacz jaką minę ma przez większość trwania tego 'dzieła'. Jak to nie jest zażenowanie i wołanie o pomoc to inaczej nie da się wyjaśnić mimy w stylu jakby ktoś tam gówno pod twarz podsunął:joe:
 
No dawaj. Zobaczę co tam jest i się żegnamy.


Pewnie jak zwykle idzie tylko o to że jestem szczęśliwym zadeklarowanym coming outowcem freakowym, a Wy nie macie jaj i siedzicie w tych swoich kryptach incognito.


Dawaj , dawaj, Smaruj te zarzuty. Znam na pamięć.
Demencja starcza albo zwykłe niedojebanie mógowe. Bujaj garba bo wszyscy mają wyjebane na Twoje 'coming outy' i trollowanie.
 
To obejrzyj ten film jeszcze raz i zobacz jaką minę ma przez większość trwania tego 'dzieła'. Jak to nie jest zażenowanie i wołanie o pomoc to inaczej nie da się wyjaśnić mimy w stylu jakby ktoś tam gówno pod twarz podsunął:joe:


Tylko tyle? Słabiutko. Dobra żegnaj. Właśnie dlatego tacy jak ty idą w ignora, bo robią tylko syf , a nie dają nic fajnego od siebie.
 
Hamowałem się jak mogłem, dosyć szybko poszło ale nie dało się dłużej czytać tego odklejeńca.. więc poczytuje sobie tego ignora jako zaszczyt.
'Ładnego tonu' chyba nie było więc idąc za wątpliwą logiką odklejeńca nie przeżyję, czekam więc aż jakiś pierdziel się zamachnie na mnie gitarą :einsteinsmoke:
 
Bo jest zabetonowane dojście do koryta o czym pisałem już dawno temu. Ponadto jak pisałem w zeszłym roku, że Murański za góra dwa lata się znudzi to też się smiałeś, że główny bohater Jerry Springer Show się nie znudzi przez lata. A tu dupa. Blokują dziada na YT co jest największą porażką dla tych influencerów. A ton twoich wypowiedzi sugeruje, że oczekujesz nowych 10 nazwisk co 2-3 miesiące. Nie ma szans. Lista uczestników Warsaw Show czy innych reality show chyba się już skończyła. Teraz idą w politykę. Założę się, że będą szukali Kapeli bis. W dalszym ciągu czekam na walkę transwestyty z ex-księdzem, ale jak Pink MMA padło po jednej gali to obawiam się, że transwestyci w rodzimym freak mma nie mają siły przebicia :lol:


Muran by się nie znudził nawet w przeciągu 5 lat. Tylko problem w tym , że on do walki wyjdzie maks 1-2 razy.

Muran tak się znudził że cała karta na czasie top 10 była zawalona jego wywiadami po F15.

Ja takich Muranów mógłbym Wam stworzyć 108 , ale niestety ten biznes opiera się na nudnych żelkowych youtuberkach.

I sam jestem ciekaw czy Fame ruszy na jakieś łowy, bo tam jest obecnie taka giga bieda w postacie, że o Panie.

Maks Szeliga, Ferrari czy Alan. Tylko, że tu też wreszcie przydałoby się coś nowego , bo taki Ferrari jest tu już od Fame 2.
 
Ferrari jest ewidentnie tak ustawiony, że będzie tam przez długie lata. Stary Muran może sobie pokrzyczeć, ale koniec końców grupa trzymająca władzę i tak go odstawi na boczny tor. Dzieje się tak jak pisałem gdy okazało się, że na freak MMA będzie można zarobić i dwie-trzy główne federacje nie padną po pół roku. Kto umiał ten się ustawił, a nowi mogą co najwyżej prosić o pozwolenie wejścia. A że żelków na YT jest więcej, niż zadymiarzy? To i we freak MMA jest ich więcej? Gal freak mma jest w dalszym ciągu zbyt mało, żeby "108 Muranów" miało jak zarobić. Już nie będę mówił o żałosnych klonach, które padły po jednej gali jak Pink, czy Royal. Elite jeszcze działa czy też się zawinęli? :lol:
 
@adamsik

Ostatnia szansa. Wybór należy do Ciebie. Ładny ton to przeżyjesz. Wybieraj.

A to nie można grać na gitarze na YT?!

Żona nie wstydzi się mnie. Masz tu dowód.


jeść tego nie umie, "żona" piękna, jakby ją siłą od butelki z denaturatem odciągneli, do tego proba bycia fajnym polegajaca na ciaglym uzywaniu tekstow kogos innego/zapetlaniu jakiegos zalosnego dżingla... kurwa, to bez kitu moze byc zelazny xD
 
306896534_7979155115491027_3296227655270855637_n.jpg
 
Łaszczyk miałby do zarobienia easy money. :lol:

Obawiam się, że Łaszczyk może stwierdzić że sam boks mu wystarczy. Mimo lat istnienia mma oraz walk typu najman-saleta, diego-denis, brodnicka-masti, stare przyzwyczajenia stójkowiczów pozostają. Łaszczyk może mocno bije, ale jest mniejszy i Ferari ma szanse go uwalić na cytryne w parterze.
 
Obawiam się, że Łaszczyk może stwierdzić że sam boks mu wystarczy. Mimo lat istnienia mma oraz walk typu najman-saleta, diego-denis, brodnicka-masti, stare przyzwyczajenia stójkowiczów pozostają. Łaszczyk może mocno bije, ale jest mniejszy i Ferari ma szanse go uwalić na cytryne w parterze.


Uważam że Laszczyk powinien to brać kimkolwiek jest.

Facet tak się odbije na socjalach, że to głowa mała. Nie mówiąc już , że Kostyry i inne redakcję rzucą się jak na żer.


To jest wygrana jak w lotto.


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Łaszczyk gdzieś już odpowiedział Ferrarce na te wyzwanie?
 
Obawiam się, że Łaszczyk może stwierdzić że sam boks mu wystarczy. Mimo lat istnienia mma oraz walk typu najman-saleta, diego-denis, brodnicka-masti, stare przyzwyczajenia stójkowiczów pozostają. Łaszczyk może mocno bije, ale jest mniejszy i Ferari ma szanse go uwalić na cytryne w parterze.
A kogo te Ferrari uwalił kiedykolwiek, po za Adrianem? Skąd ta wiara w niego?
 
Back
Top