Fame MMA gala youtuberów

A 3/4 to odpady z Fame czy od Najmana :lol: Zresztą Rataj vs Ztrolowany już było na Fame. Cios wybrał sobie dziennikarza bo to cienki bolek. Czym się tu podniecać?


Tyburski jest odpadem z Fame. I teraz będzie mieć walkę w HL z Alberto pewnie 3-4 od końca gali.
 
@Solaris


1663654998617.png
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Chodzą plotki że Szeliga może być na F16. Wiesz kto może być rywalem? Jestem ciekaw czy dożyje dnia żeby Szeliga dostał kogoś z charyzmą na konfach.
Wrzosek odpada, bo ma uraz. Więc jak miałbym typować, to chyba młody Muran mi tylko przychodzi na myśl. A Szeliga chce walczyć z Vaso Bakoceviciem.
 
Przecież Murańska nie będzie walczyć to po co ją brać na konfy? W dymach o to chodzi, żeby później weryfikować wszystko w klatce, a nie słuchać pierdolenia starej baby, która i tak nie walczy. Przecież ona nawet Godlewskiej nie odstawi i nie będzie klepać po 20 sekundach. Dodatkowo Murańscy stracili urok nowości, teraz synalek idzie na MMA Attack 4, czyli zaczyna się objazdówka za hajsem.
 
Wrzosek odpada, bo ma uraz. Więc jak miałbym typować, to chyba młody Muran mi tylko przychodzi na myśl. A Szeliga chce walczyć z Vaso Bakoceviciem.


Muran nie, bo zaraz na MMA attack ma łysego.


Vaso potrafi po polsku gadać ?
 
Przecież Murańska nie będzie walczyć to po co ją brać na konfy? W dymach o to chodzi, żeby później weryfikować wszystko w klatce, a nie słuchać pierdolenia starej baby, która i tak nie walczy. Przecież ona nawet Godlewskiej nie odstawi i nie będzie klepać po 20 sekundach. Dodatkowo Murańscy stracili urok nowości, teraz synalek idzie na MMA Attack 4, czyli zaczyna się objazdówka za hajsem.


Wg Murana ma walczyć. A Murański nie zaczął teraz objazdówki, on od kiedy jest we freakach bije się wszędzie i spokojnie potrafi robić 5-6 walk rocznie.
 
Wg Murana ma walczyć. A Murański nie zaczął teraz objazdówki, on od kiedy jest we freakach bije się wszędzie i spokojnie potrafi robić 5-6 walk rocznie.

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Ten Lombard nie będzie wiecznie na topie. Dodatkowo Krycha też na tym będzie, czyli zaczyna się szukanie kasy od fanów freaków.

PS. Muran vs Vaso to będzie boks.
 
Tak, to on. Sportowo nie mam pojęcia jak wygląda, ale na konfie może poddymić, ale to zależy od rywala


No na tym filmiku widzę w nim życie , dziś ciężko o to jak oglądam ten rynek konfowy, ale coś czuję że będzie kumpel z branży i Józia będzie.

Tęsknię za levelem Lalki. To był poziom gigant, do którego nikt się nawet nie zbliżył.
 
Tak, to on. Sportowo nie mam pojęcia jak wygląda, ale na konfie może poddymić, ale to zależy od rywala. Polecam skrót, gdy był współprowadzącym na ostatnim fame

Sportowo jak na freaków będzie mocny, zobaczymy jak z cardio u niego. Sporo lat na salach treningowych i siłowo koń, zresztą też ostatnio był u wk na wyciskaniu i pobił rekord.
 
Back
Top