Fame MMA gala youtuberów

Niech się buja i idzie doić dalej hajs z tej swojej lalki, z tym ego gdyby dostał na dziurę to by z rok dochodził do siebie psychicznie, nie dziwne, że się wycofał :)
 



Pierwszy post na Instagramie Fame po ogłoszeniu Fame 1

1663749222109.png
 
Last edited:


Redaktor boxing pl chce walk freakowych w boksie by ratować boks.


Sorry facet ale nawet boks freakowy #nikogo.

Tu nie ma ratunku.


 
Last edited:
Drugi z duetu Bungee w Fame, jeśli dadzą ich na jednym panelu na konferencji to może być świetnie. On również prowadził lożę szyderców w linku, który wrzuciłem wcześniej.
 
K..a moje top 3 wk...a wraca.

Fame to już tylko zelkoland trzeba się z tym pogodzić i czekać na 1,2 debaty. Z tego już nic wielkiego nie będzie.

Niestety sp......lili rynek freaków. To już świat konfowy dla maks 10 latków.


1663863216383.png
 
Bo chodzi tylko o pieniądze, a nie żadne tam konfy. To szybko staje się nudne. Ileż można oglądać takie same wysrywy i sztuczne spiny? Naprawdę Jerry Springer już nie budzi poważnych emocji, bo takie ustawki były kontrowersyjne 30 lat temu, a nie teraz. Fame już się zorientowało, że nie muszą podbijać medialności tymi konfafmi bo forsa i tak leci, więc po co się wysilać? Na rynku jest miejsce dla nich i HL, a reszta to plankton. Skoro za Prime odpowiada Jóźwiak, który na freakach się nie zna to wiadomo, że im nie zagrozi.
 
Budka, auto. Ciekawe co będzie dalej :lol:



A to nawet ciekawe
Bo chodzi tylko o pieniądze, a nie żadne tam konfy. To szybko staje się nudne. Ileż można oglądać takie same wysrywy i sztuczne spiny? Naprawdę Jerry Springer już nie budzi poważnych emocji, bo takie ustawki były kontrowersyjne 30 lat temu, a nie teraz. Fame już się zorientowało, że nie muszą podbijać medialności tymi konfafmi bo forsa i tak leci, więc po co się wysilać? Na rynku jest miejsce dla nich i HL, a reszta to plankton. Skoro za Prime odpowiada Jóźwiak, który na freakach się nie zna to wiadomo, że im nie zagrozi.

Nic się nie znudziło. Lalka czy Murany robiły miliony po Fame czy na konfach po prostu Fame wybrał żelki z YT i tu już nie ma co się łudzić na mocne karty. Era F15 to już będzie codzienność.
 
No i z czym masz problem? Do takich właśnie osób jest kierowany ten produkt.
Tylko Tobie się coś pomyliło i chcesz to podciągnąć pod swoje spaczone gusta xD


Freak MMA jest ogromne. Niestety Polska zrobiła z tego YouTube 2.0

Ja wolę i nie tylko ja, bardziej dorosły, content. Dlatego nie zgodzę się, że to jest kierowane do takich osób. Tylko bossy Fejmu sobie to wymyśliły, że tak to widzą. Proszę nie utożsamiać mi freak MMA z takim youtubowym g...m.

To jest plamienie dobrego imienia freak fightów. Na szczęście HL i Prime jeszcze umieją wyjść poza YT, bo Fejm już utonął w tym zelkowym g...ie po uszy.

Plotki o Jacy mogą być prawdą.
1663884520272.png
 
Last edited:
Freak MMA jest ogromne. Niestety Polska zrobiła z tego YouTube 2.0

Ja wolę i nie tylko ja, bardziej dorosły, content. Dlatego nie zgodzę się, że to jest kierowane do takich osób. Tylko bossy Fejmu sobie to wymyśliły, że tak to widzą. Proszę nie utożsamiać mi freak MMA z takim youtubowym g...m.

To jest plamienie dobrego imienia freak fightów. Na szczęście HL i Prime jeszcze umieją wyjść poza YT, bo Fejm już utonął w tym zelkowym g...ie po uszy.
Ale zdajesz sobie sprawę, że to są tylko i wyłącznie TWOJE predykcja i chęci?
Właściciele Fame mieli gotowy biznesplan nie uwzględniając tego, mieli jasno wytyczony plan odnośnie zarabiania pieniędzy i grupy docelowej swojego produktu.
Nie obchodzi ich zdanie 70 latka grającego w wolnych chwilach na gitarze do żonki która akurat otwiera konserwę ze szprotami
 
Back
Top