Fame MMA gala youtuberów

Wrzosek ma więcej poweru niż 80 procent zawodników Fame , może tu dla mnie siedzieć.

Ciekawe czy łysi zezwolą na takie pojedynki np jak Wrzosek vs Adrian Polak bo Wrzosek chce takiego pojedynku.
Polak na Cage wygadał, że że Don Kasjo regularnie trenuje. Te jego alko czy imprezka to jest raz na tydzień/dwa, bo wie, że nie musi zbijać wagi aż tak i trzymać michy.
 
Często tu czytam że Kasjo faworytem. Ale Wrzosek wczoraj powiedział ważna rzecz. Będzie w cholerę obijał wątrobę Donka. Jako że Kasjo nie jest zawodowcem , mięśnie słabe , dieta ciulowa i pewnie treningów z obijania brzucha przez trenera mało. Powiem tyle Kasjo jest w ostrej dupie.
 
Często tu czytam że Kasjo faworytem. Ale Wrzosek wczoraj powiedział ważna rzecz. Będzie w cholerę obijał wątrobę Donka. Jako że Kasjo nie jest zawodowcem , mięśnie słabe , dieta ciulowa i pewnie treningów z obijania brzucha przez trenera mało. Powiem tyle Kasjo jest w ostrej dupie.
Kasjo szczeke ma dobra ale na wątróbkę nie ma twardych.
Wrzosek spoko boksuje, dawał rade z Normanem i Borysem.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda miałeś racje xD
3BB486C0-6751-4B90-9DCE-D65433160FF2.png
 
Ciekawe czy łysi zezwolą na takie pojedynki np jak Wrzosek vs Adrian Polak bo Wrzosek chce takiego pojedynku.
W jakiej formule miałoby się to niby odbyć według ciebie?

Chyba nie w MMA?

Dzieciaki, które w życiu nie stoczyły jednego sparingu nie mają pojęcia jaka jest przepaść umiejętności między zawodowcem a kimś kto nawet trenuje, ale amatorsko.
 
Mam jeden problem z walka Muran-Tańcula.

Puściłem sobie kilka wywiadów z Jacą i on dosłownie mówi ,, wychodzę z jedną ręką na Tańcule "


I teraz moje pytanie jeśli to prawda a nie bujda , to jaki lekarz zezwoli mu na wyjście do klatki ?
 
Kaniowski robi analizę pierwszej legendarnej walki Jacy.

Jak nie wierzę w legendę Jacy to myślę, że bez bomby waciak tańcula nie ubije go w stójce tylko gleba parę młotków i koniec historii. Potem młody wraca na białym koniu robić dymy że mu starego zbił i w następnej walce go najebie.
I cyk karuzela się kręci, a hajs leci,.
 
w tej walce tancula z muranskim beda jaja, cos czuje i cos sie stanie, co nawet filozofom sie nie snilo, tak samo jak w ostatniej walce Tanculi
 
to sie skonczy jakims skandalem jak tancula bedzie wygrywal typu wsadzanie palcow w oczy, low blow albo cos w tym stylu
 
I o to wchodzi ekspert marketingu sportowego i Wam tłumaczy.

Nie będzie żadnego skandalu w tej walce. Na stole jest gruuuba kasa dla Muranów w tej zabawie przez kilkanaście lat szczególnie młodego.Skandal nie jest im potrzebny bo utną sobie dojście do jaj złotej kury jakim jest Fame MMA.

Do tego Muran strasznie jechał Najmana i Herczyka za walkę i akcje po walce z Kasjo.

Myślę że wszystko Wam ładnie wytłumaczyłem.
 
Muran nie ma nic do stracenia w tej walce. Walczy z gościem 20 lat młodszym, z 1 ręką i wziął walkę na 5 dni przed. Wiadomo, że trochę czaru i legendy jego pryśnie, ale popatrzcie na Najmanie ile lat jest w stanie budzić emocje.
 
Ten sam, który dopuścił do walki niepełnosprawnego ruchowo, ciężko chorego Bombardiera, albo Żeromskisa do Grzebyka, który na ważeniu ledwo kontaktował gdzie się znajduje i słaniał się na nogach jakby był pijany.
to ze ktos wazy 150 kilo to jest oczywiste ze nie bedzie sie ruszl jak gosc co wazy 60 kilo tylko cymbal mogl porownac typa 52 letniego ze polamana reka do sytlaci z senegalczykiem wlasnie w ten sposob patologia fame pluje na takich jak ty i coraz bardzie sie z tym nie kryja
 
to ze ktos wazy 150 kilo to jest oczywiste ze nie bedzie sie ruszl jak gosc co wazy 60 kilo tylko cymbal mogl porownac typa 52 letniego ze polamana reka do sytlaci z senegalczykiem wlasnie w ten sposob patologia fame pluje na takich jak ty i coraz bardzie sie z tym nie kryja
Ale Jacuś to jest legenda. Wybitny spec od kravmagi w dobrej formie. A bumbardier to niepełnosprawny murzyn, który pewnie jeszcze miał do tego przebite blachy.
 
Tak się zastanawiam. Czy Fame będzie potrzebny Kasjo po porażkach z Wrzoskiem i Parke w nudnym boksie.

Czy to już powoli koniec ery Wąsacza.

Tym bardziej że jeśli on nie dostanie dobrych sebixów w tych boksach to kogo to będzie zbytnio ciekawić nawet konfowo.

@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Kto dla Was w obrębie walk MMA jest gwiazdą nr 3 w freak fightach po Ferrarim i starszym Muranie?
 
Last edited:
Tak się zastanawiam. Czy Fame będzie potrzebny Kasjo po porażkach z Wrzoskiem i Parke w nudnym boksie.

Czy to już powoli koniec ery Wąsacza.

Tym bardziej że jeśli on nie dostanie dobrych sebixów w tych boksach to kogo to będzie zbytnio ciekawić nawet konfowo.

@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Kto dla Was w obrębie walk MMA jest gwiazdą nr 3 w freak fightach po Ferrarim i starszym Muranie?

jak przegra z Wrzoskiem to tylko walka z Ferrarim.
 
Back
Top