Fame MMA gala youtuberów

Tyburski rozbił Tańcule kolanami również i Krycha znokautował Rubego kolanem. Tylko walka Mauran vs Tańcula na FAME 10 odbyła się z możliwością uderzania łokciem.
Dokładnie, więc to, że na fame mma panują tak samo restrykcyjne zasady jak na almmie jest kompletnie nie trafione.
 
Ja bym zobaczył
Tyburskiego z Kubanczykiem
Tyburskiego z Soldiciem
Kubańczyka z Soldiciem
Tyburskiego z Kasjo w mma
Kasjo ze Szpilka w boksie w małych rekawicach
Lil Masti vs Kowalkiewicz (easy win dla Masti)
Lil Masti vs Tatiana Suarez( tu byłoby ciężej)
Arab vs Wiewior(tu byłaby ciekawa kulanka)
Muranski vs młody okninski
Alan vs Cezary oleksiejczuk


Ale ty cumshoticks99 jesteś przyjebany. Soldicia z Tyburskim :waldeklaugh:
 
Adrian Polak zdradził dla serwisu MMA bądź na bieżąco że ma dogadywaną walkę 1 vs 2 . Jednym z przeciwników będzie słynny Olejnik.
 
Wyobraźcie sobie takie jednoczesne soczyste 2 high kicki z lewa i prawa w walce 1 vs 2. Ale by to podbiło neta.

Olejnik/Tba wierzę w Was.




 
Last edited:
Adrian Polak zdradził dla serwisu MMA bądź na bieżąco że ma dogadywaną walkę 1 vs 2 . Jednym z przeciwników będzie słynny Olejnik.
Moim zdaniem nie powinno być parteru w takich walkach tylko sama stójka, no chyba że rywale będą po kolei wychodzić do oktagonu.
 
Last edited:
Bracia Diaz typują F12



Walki 2 na 1 nie mają żadnego sensu. To już zostało zweryfikowane negatywnie. Nie wiem po co chcą sprzedać taki niewypał?

Przecież walk 2 vs 1 w Polsce chyba nie było do tej pory ani jednej

Ej czy mi się wydaje czy było tylko walka 3 vs 1 na EF i 1vs 1 vs1 na HL
 
Na HL było 2 na 1. Taki ekspert od freaków i już zapomniał? :confused: To 1 vs 1 vs 1 to była ściema bo było 2 na 1 do czego sami się przyznali. Można sobie darować. To nie porwie tłumów.
Nie do końca, tam było każdy vs każdy tyle ze goście się zgadali przed walka dlatego wyglądało to jak 2 na 1.
Strikte walki 2 na 1 nie było.
 
Ale już wiadomo, że to nie ma sensu. Efekt świeżości też odpada. Jedyne co mogą spróbować to dwóch karłów na jednego normalnego. Tyle, że po walce Kruszwila z Mini Majkiem jakoś wszyscy freakowcy odpuścili temat. Chyba nawet oni zdają sobie sprawę, że to przegięcie. Pomału kończą się szokujące pomysły na te walki i trzeba się opierać na reputacji uczestników.
 
Przecież Najman dostanie jednego czystego strzała i będzie po walce.
Jak w każdej w której ktoś go naruszył ciosem sędzia przerwie. Nawet z Kasią było to samo tyle, że zdążył kopnąć bo lepiej przegrać przez dyskwalifikację i dalej żyć w świetle jupiterów że nigdy nie przegrał przez KO.
Tyle lat i ludzie się dalej łapią na sportowy talent i intergalaktyczny pas WKU. To jest gość chodząca żenada.

Liczę że Jaca będzie tym, który w końcu zdąży dojebać tej pseudo gwieździe sportów walki.
Nikt nie dojebie El najmano. On zawsze coś zrobi żeby zaskoczyć wszystkich. Np. Nie wsadził nikomu palcy w oko, nie kopnął w jaja nie ugryzyl. Gość jest na tyle kumaty a idiotów na tyle duzo ze zawsze znajdzie publikę . Idiotów jest 1000 x wincyj niż fanów mma
 
Fame powinno iść za ciosem podpisać umowę z Materlą, Kołeckim oraz Koike., Rębeckim oraz Skibińskim i innymi na rynku.
Stworzyć turniej bez podziału na kategorie wagowe THE BEST OF THE BEST.
 
Fame powinno iść za ciosem podpisać umowę z Materlą, Kołeckim oraz Koike., Rębeckim oraz Skibińskim i innymi na rynku.
Stworzyć turniej bez podziału na kategorie wagowe THE BEST OF THE BEST.
Na chuj tam koike xD
Materla z Koleckim to stypa w chuj, to zestawienie ratuje jedynie to ze Materla ma szklana szczeke i padnie po pierwszym ciosie.
Skibinski tez nie porywa, stypiarz z zapaśniczym stylem.
Fame powinno zatrudniać zadymiarzy ze stójka weselniaka a nie sportowców.
Od sportu to mamy ufc itp a w fame ma być show.
Mam nadzieje ze Mankowski tam więcej nie zawalczy, konferencje z nim były mega nudne a walkę tez dał chujowa.
 
Może po prostu jedna gala niefreakowa np w kownecji Filmu Najlepsi z Najlepszych bez podziału na kategorie wagowe.
Turniej o 500 k. Albo przewrotna nazwa zawodnicy o potencjale UFC a tam plejada tych co wspomniałem.
I jeden super fight AKop vs Najman longiem.
 
Może po prostu jedna gala niefreakowa np w kownecji Filmu Najlepsi z Najlepszych bez podziału na kategorie wagowe.
Turniej o 500 k. Albo przewrotna nazwa zawodnicy o potencjale UFC a tam plejada tych co wspomniałem.
I jeden super fight AKop vs Najman longiem.
:brainoverload:


Bez sensu, jak chcesz gale niefreakowa to Obejrz sobie ufc/ksw itp :D
 
Zaskakujące trochę , żę Kanał Sporotwy zajmuje się FAME MMA z drugiej strony skoro w Hejt PArku jest Tede czy KNT to znaczy, że kanał sportowy jest otwarty na wszystko,
Może to i lepiej aniżeli napinać się jak IN THE CAGE, który wg mnie trochę się cofa.
 
Back
Top