Fame MMA gala youtuberów

Zaskakujące trochę , żę Kanał Sporotwy zajmuje się FAME MMA z drugiej strony skoro w Hejt PArku jest Tede czy KNT to znaczy, że kanał sportowy jest otwarty na wszystko,
Może to i lepiej aniżeli napinać się jak IN THE CAGE, który wg mnie trochę się cofa.
Już ponad miesiąc temu na kanale sportowym były osoby z fame mma, chociaż to był akurat taki odcinek specjalny.
 
Właśnie skończyłem całą konfe Najman -Muran i pod koniec Najman chyba z 5 razy mówi że od razu idzie w parter z Muranem.

Czyli nic nowego.
 
Najman się boi z stójki z Muranem. Nie pójdzie na to :lol:
Wiem, chociaż jest szansa ze Muran ogarnie jakieś zapasy defensywne.
Można się z nich śmiać ale tacy głupi oni nie są, jestem pewny ze Jacek z trenerem analizują ostatnie walki Najmana.
 
Jakiego przebiegu rewanżu się spodziewasz? Ja myślę, że będą szachy na początku. Muran będzie szukał jakiegoś pojedynczego uderzenia, a ze strony Tanculi spodziewam się obaleń.


No tancula może się bać stójki mistrza Murana. ;)

Sam jestem ciekaw przebiegu tego starcia i jeszcze paru na tej gali.
 
Wrzosek ma więcej poweru niż 80 procent zawodników Fame , może tu dla mnie siedzieć.

Ciekawe czy łysi zezwolą na takie pojedynki np jak Wrzosek vs Adrian Polak bo Wrzosek chce takiego pojedynku.
 
Wrzosek ma więcej poweru niż 80 procent zawodników Fame , może tu dla mnie siedzieć.

Ciekawe czy łysi zezwolą na takie pojedynki np jak Wrzosek vs Adrian Polak bo Wrzosek chce takiego pojedynku.
Bez sensu taki pojedynek, totalna różnica klas.
 
Alan vs Ferrari też jest bez sensu. Chodzi o to by zobaczyć jak 1 rozwala drugiego. 99picks po to są freak fighty.
Właśnie nie jest bez sensu, stary przeceniasz Alana. Ferrari by go ubił jak kotleta.
Wrzosek to zawodowiec pełna gęba, bił się nawet w TUF i był mistrzem ksw.
Alan to zwykła popierdółka a nie zawodowiec.
 
Nie tyle co przeceniam Alana co Ferrari jest dobry na Hariby czy Filipki.

Alan go robi na luzie. Moim zdaniem niezła rzeź byłaby w octagonie.


Przypominam że w stójce zdeklasował go Wiewiór.

Ogólnie do dziś mam wrażenie że gdyby Ferrari nie przewrócił Haribo to on przegrałby w stójce z Haribo/lol/
 
Last edited:
Back
Top