Fame MMA gala youtuberów

Jackass było lepsze :) siedziało się do pozna żeby na MTV zobaczyć odcinek hehhe ale to czasy prawie 20 lat wstecz i mało osób to pamięta
 
Nikola w fame ? xD
BB7374A9-C952-4942-AB06-2FF6EA43FF33.jpeg
 
Mogliby mu dać na przetarcie kizo, ogólnie jak dla mnie to kazdy ciezki powinien z kizo walczyć na start i przy porażce niech wypierdala. Szczerze to kiedyś myślałem że kizo to kozak a po walkach z mielonka i arabem w boksie widać że to pozer
Nie, nie żadnego stypokizo.. gość jest nudny jak flaki z olejem.
W klatce tez słabiutko.
 
Nie, nie żadnego stypokizo.. gość jest nudny jak flaki z olejem.
W klatce tez słabiutko.
No jest stypiarz i slabiak. A jaki jest twój ranking zadymiarzy ciężkich ? Murany, szeliga, bestia? Bestia ostatnio się uspokoił i szuka sportowych pojedynków. Chciałabym zobaczyć Radzikowskiego jak go trochę nakręca bo ma chłop potencjal
 
No jest stypiarz i slabiak. A jaki jest twój ranking zadymiarzy ciężkich ? Murany, szeliga, bestia? Bestia ostatnio się uspokoił i szuka sportowych pojedynków. Chciałabym zobaczyć Radzikowskiego jak go trochę nakręca bo ma chłop potencjal

Murany,Szeli, Krycha, Ferrari, Kasjo, Wrzosek Hah
 
Szeliga , Tyburscy , Kwieciński. Moje serce krwawi jak są marnotrawieni konfowo.

Uważam że ta 3 jest sto bardziej prawdziwa w dymach niż Kasjo i Ferrari. Ale to muszą mieć dobrych sebixów na rywali.


Dlatego taki np Majewski z Wotore byłby jak złoto, bo to przydupas Kasjo i Keny i Alany będą mieć z nim spine, a gość jest dobry w te klocki.

Na f2f Krycha vs Sasza jechał pięknie z Krychą.
 
Last edited:
Wiewiór mówił w wywiadzie u siwego z fightsportu, że daje sobie radę w parterze z purpurowymi i brązowymi pasami w klubie i że nie odstaje od zawodowców w swoim klubie w tej płaszczyźnie, a przypomnę, że trenuje on m. in. z Damianem Janikowskim, Łukaszem Charzewskim, Michałem Golasińskim, Kacprem Koziorzębskim, Kamilem Dołgowskim, Maciejem Kalicińskim itd. Ciekawe co na to Polaczek.
 
Mogliby mu dać na przetarcie kizo, ogólnie jak dla mnie to kazdy ciezki powinien z kizo walczyć na start i przy porażce niech wypierdala. Szczerze to kiedyś myślałem że kizo to kozak a po walkach z mielonka i arabem w boksie widać że to pozer

Widać, że jesteś dzieciak :D

Kiedyś takich "kozaków" to się prało pod klubami dla zabawy. Im większy tym lepiej.

Po kizo od razu widać, że to grzeczny bananek z dobrego domu, co się boi dostać w mordę, a nie żaden ulicznik.

Ale wy życia nie znacie :D
 
Moje wymarzone konflikty Fame:
Don Kasjo vs Murańscy
Alan vs Denis
Don Kasjo vs Ferrari
Don Kasjo vs Kamiszka
Ferrari vs Nikola
Don Kasjo vs Akop
 
Wiewiór mówił w wywiadzie u siwego z fightsportu, że daje sobie radę w parterze z purpurowymi i brązowymi pasami w klubie i że nie odstaje od zawodowców w swoim klubie w tej płaszczyźnie, a przypomnę, że trenuje on m. in. z Damianem Janikowskim, Łukaszem Charzewskim, Michałem Golasińskim, Kacprem Koziorzębskim, Kamilem Dołgowskim, Maciejem Kalicińskim itd. Ciekawe co na to Polaczek.
Jak połowa z wymienionych to białe pasy :gsp:
 




Legendarny Ajtuj Szminka który nawet dostał kiedyś od Szpilki plaskacza za te troll konto na gali bokserskiej , pierwszy raz kupuje PPV na Fame MMA przez Jace Murańskiego.

 
Jak wymyślą coś fajnego to znów będą wpisy od Niemiec , Hiszpanie , Anglię po USA.

Dziennikarze pomyślą sobie ,, cholera co tam się dzieje?! W tej Polsce"
:lol::lol::lol:


A Najman pewnie już gdzieś tam w piwnicy obmyśla walkę Synthol vs 10 niskoroslych.

I tak oto staliśmy się potęgą światową.
 
Last edited:
Widać, że jesteś dzieciak :D

Kiedyś takich "kozaków" to się prało pod klubami dla zabawy. Im większy tym lepiej.

Po kizo od razu widać, że to grzeczny bananek z dobrego domu, co się boi dostać w mordę, a nie żaden ulicznik.

Ale wy życia nie znacie :D
Człowieku chuja o mnie wiesz,. Dzieciakiem bylem w latach 90 znawco zycia
 
Back
Top