Fame MMA gala youtuberów

Mordo, śmieszny jesteś, ogarniasz w MMA, ale od Janka wara.
Poprostu nie lubię jak zawodowcy atakują Freakow. A to ze Janek jest stypiarzem to raczej fakt, sam wiesz ze gość jest mega spokojny. Wiec nie traktuj tego jako atak na niego bo wcale go nie atakowalem :)
:beer:
 
Mordo, śmieszny jesteś, ogarniasz w MMA, ale od Janka wara.
Każdy ma prawo komentować kogo chce i jak chce.

Jak masz coś do powiedzenia to wytocz kontrargumenty a nigdy nie próbuj uciszać wygłaszania opinii przez innych.

Dla mnie Janek to też rudy nudziarz, bez charyzmy i mogę to mówić/pisać gdzie mi się podoba, bo mam do tego konstytucyjne prawo.
 
Każdy ma prawo komentować kogo chce i jak chce.

Jak masz coś do powiedzenia to wytocz kontrargumenty a nigdy nie próbuj uciszać wygłaszania opinii przez innych.

Dla mnie Janek to też rudy nudziarz, bez charyzmy i mogę to mówić/pisać gdzie mi się podoba, bo mam do tego konstytucyjne prawo.
Nawet wojewódzki mu powiedział ze był za grzeczny dla rywala xD
No bez jaj, śpiewa typowi 100 lat i kupuje piwka w prezencie.. gdzie tu bojowe nastawienie ? Janek przespał ta walkę i tyle.
 
Nawet wojewódzki mu powiedział ze był za grzeczny dla rywala xD
No bez jaj, śpiewa typowi 100 lat i kupuje piwka w prezencie.. gdzie tu bojowe nastawienie ? Janek przespał ta walkę i tyle.
Fakt, mógł Gloverowi tą butelką piwa zajebac w głowę. Czy to by było wystarczająco bojowo?
 
Jaca Muran mówi że jego kontuzja to - naderwanie torebki stawu łokciowego.


No ciekawe czy lekarz pozwoli wyjść mu do walki.



Muran chciał tylko stójke , gole łapy i uderzenia głową. Szkoda że nie przeszło :(
 
Last edited:
Blachowicz to stypiarz i po ostatniej walce to niech lepiej skupi się na trenowaniu a nie zaczepianiu freakow.


Pamiętam erę wywiadów na rocksach na żywo z pytaniami i Błachu bardzo często wspominał że marzy mu się być milionerem , który będzie miał pałace i nawet wypasione luksusowe łódki jak Connor.

Do tej pory w takim razie nie rozumiem czemu wszedł do tej organizacji jako nudziarz. Uciekło mu spokojnie od 10 do 100 mln dolarów lekko.
 
Moim zdaniem to najnormalniejszy freak zwierzę -czlowiek bo bardzo życiowy. Grubo to bym leciał jakbym pytał lew vs Parke.

Człowiek vs pies to kilkaset ,,walk" rocznie w samej Polsce.
Lubię freak fighty ale to już przesada trochę, uważam ze zwierzęta nie powinny brać udziału w takich rzeczach. Już cyrki mnie irytują co dopiero waki zwierząt z ludźmi.
 
Lubię freak fighty ale to już przesada trochę, uważam ze zwierzęta nie powinny brać udziału w takich rzeczach. Już cyrki mnie irytują co dopiero waki zwierząt z ludźmi.


Nie no umówmy się do takich walk nigdy nie dojdzie. Pytałem retorycznie.
A czy Parke by wygrał @99picks ja mam od urodzenia owczarki niemieckie. Ciężkie bestie. Jak zajdziesz im za skórę.


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Za grubo ? 52 latek z poważną kontuzją ręki będzie się bić za parę dni w klatce rzymskiej ;)
 


Sorry ale lecisz w ignora. Ostatnio tylko marudzisz na freaki, wychwalasz wrestling i inne pierdoły. Ja w życiu unikam narzekaczy. Do tego pełno twoich komentarzy że freaki to gówno i tylko głupi Polacy mogą to oglądać.

Żegnaj


Swoją drogą od dawna się zastanawiam po co ty tu siedzisz.
 
Ja teraz sobie policzyłem i mam 59 osób w ignorze xD

U mnie aż tyle nie. U mnie chyba 10 osób.

Nie lubię takich jednostek jak ten Jeffrey co wyzywa freaki a siedzi tu 24 h na dobę. To tak jakbym ja w wątku tenisa co 3 post pisał że to g.o.

To jest fascynujący przypadek do badania.
 
Back
Top