Fame MMA gala youtuberów

Nie wiem, Akop ledwo dał radę z podstarzałym kulturystą. Ferrari mógłby go trafić jakimś szalonym atakiem dzika.
Jak możemy się śmiać z kleszcza to by Ferare ogarnął.
Gość tylko dymy robi na konfie jak tego i tamtego nie rozjebie. Jaki to nie jest kozak, a w walkach gówno pokazał.
Same festynowce i bicie zamachowych na pałe.
 
Jak możemy się śmiać z kleszcza to by Ferare ogarnął.
Gość tylko dymy robi na konfie jak tego i tamtego nie rozjebie. Jaki to nie jest kozak, a w walkach gówno pokazał.
Same festynowce i bicie zamachowych na pałe.


Z braku laku zobaczyłbym to , jako że Ferrara otwarcie drwi z Akopa to konfy byłyby zajebiste.

I szczerze też skłaniałbym się do Akopka
 
Last edited:
Ferrara kpi z Szostaka




Ciekawe kto by wygrał w starciu Akop vs Ferrara. Podobno Ferrara jest otwarty na ten bój.

Przecież Ferrari nie ma żadnych szans. Gdyby jego ostatnią walka była na takich samych zasadach co z Wiewiórem to ten Haribo by go ogarnął. Tylko parter go wtedy uratował.
 
Niezła fala na tym yt i tt ,,Czy Fejm upada?''

Stracili marketingowo w ciul.


Ten dzieciak nie wie o czym gada, bekę miałem jak usłyszałem ze fame mma ma problemy xD
Rozpara widać ze jest mega poukładany i umie liczyć dlatego pewnie podziękował isamu bo im się nie zwracał.
Hype mma pewnie miał słaba oglądalność i stwierdzili ze wola odpuścić projekt bo szkoda zachodu i czasu.
High leauge póki co bierze odpady z fame ale maja zaplecze finansowe wiec jeżeli obie organizacje będą chciały jednego zawodnika to nie zdziwię się jak HL nawet przepłaci dla zasady
 
Ten dzieciak nie wie o czym gada, bekę miałem jak usłyszałem ze fame mma ma problemy xD
Rozpara widać ze jest mega poukładany i umie liczyć dlatego pewnie podziękował isamu bo im się nie zwracał.
Hype mma pewnie miał słaba oglądalność i stwierdzili ze wola odpuścić projekt bo szkoda zachodu i czasu.
High leauge póki co bierze odpady z fame ale maja zaplecze finansowe wiec jeżeli obie organizacje będą chciały jednego zawodnika to nie zdziwię się jak HL nawet przepłaci dla zasady
Ale widzisz tak działa fala. Widać tendencje w stylu ,, czy Fejm upada? " On w tym filmie nawet mówi że nie zdziwi się jak padną do 2 lat. Takie działania jednak zawsze szkodzą marce. Widać że w necie HL jest obecnie na fali wznoszącej a Fejm jako ten co ma mega tarapaty.

Dlatego wiedziałem że wojna HL-Fame to z punktu marketingowego będzie piękne do śledzenia.

Jak karta 11 będzie kiepska trend u Kowalskich tylko się pogłębi.
 
Ale widzisz tak działa fala. Widać tendencje w stylu ,, czy Fejm upada? " On w tym filmie nawet mówi że nie zdziwi się jak padną do 2 lat. Takie działania jednak zawsze szkodzą marce. Widać że w necie HL jest obecnie na fali wznoszącej a Fejm jako ten co ma mega tarapaty.

Dlatego wiedziałem że wojna HL-Fame to z punktu marketingowego będzie piękne do śledzenia.

Jak karta 11 będzie kiepska trend u Kowalskich tylko się pogłębi.
Jakie tarapaty xD poprostu zrobili sobie wakacje :)
Rozpara jest tam mózgiem tej organizacji i ma wszystko pod kontrola.
Zobaczysz ze karta jedenastki zmiecie konkurencje
 
Dokładnie, Fame już sobie markę na rynku wyrobiło i nie muszą się rzucać z kontrą na każdy ruch HL. Poczekają co ten cały HL zrobi na pierwszej gali, a potem ewentualnie przebiją pulę jak będzie potrzeba. Jak było wyżej, HL biorąc odpady z Fame niczego na tym rynku nie wygra, a jak Brodnicka wtopi z Bogusz to i medialny master plan weźmie w łeb.
 
Brodnicka to Szpilka w spódnicy. Kontrowersje i sztucznie nadmuchany wizerunek (plus golizna na ważeniu) mają przyciągnąć widzów. Tylko tyle i aż tyle.

Brodnicka ma fajne papiery to fakt. Moim zdaniem może być najciekawszą kobitka pod kątem walk i konf w świecie freaków.
 
Brodnicka ma fajne papiery to fakt. Moim zdaniem może być najciekawszą kobitka pod kątem walk i konf w świecie freaków.

Fani boksu mają jej serdecznie dość. To, że ciągnęła się tak długo wynika tylko z dramatycznie słabego poziomu boksu kobiet na świecie. Pierwsza walka z poważną rywalką i wpierdol do jednej bramki. Niech spierdala gdziekolwiek. Podejrzewam, że nawet u freaków szybko się znudzi, ale zawsze może pokazywać cyce na ważeniu :lol:
 
Ewka na live mówiła że chce dawać ciekawe konfy bo brzydzi się nudą i ma dawać rozrywkę. Jak tak będzie to szybko się nie znudzi. Dla takich właśnie postaci są freaki a nie zamulenców.

No bo ona zamulała tylko w ringu :lol: Robienie szopki przed walką to jej specjalizacja.
 
Tej Lil masti nie trawie, znowu będzie pierdolic te swoje filozofię życiowe na konferencji

Dlatego Ewcia zrobi jej KO i będziemy mieć ją z głowy, też nie trawie tej blondyny. :cool:

Mam nadzieję że Ewka już tam na srodową konfe ma jakieś dobre punch line
 
Kurwa panowie ten kanał na yt EBE EBE to prowadzi mój ulubiony zawodnik Fame i przyszły mistrz UFC Krycha :damjan:
 
Last edited by a moderator:
Fame 12 raczej jeszcze w tym roku bo wywiad jest z Rentel co walczyła z Linkiewicz dla fightsportu i mówi że ostre treningi bo ma walczyć na F12.
 
Back
Top