Fame MMA gala youtuberów

Czy Kubanczyk łatwo robi Pająka to bym ostro polemizował.

Pamiętaj że rywale Kubanczyka to tylko Boxdel,LPRO i bezjajeczny Malczynski.


Szczerze nie zdziwilbym się jakby Kwieciński, Pająk , Gamou i Tyburscy zrobili go na luzie.
Tyburski to problem dla każdego w stójce, widziałbym go nawet z Soldicem.
Szkoda jedynie ze parter ma taki chujowy
 
Kubanczyk to niech w koncu dostanie kogos z wyżej wymienionych i się chłopa oceni bo taka rozpiskę rywali to mógłby mieć Olejnik.
 
A do czego się odniosłem w cytacie? Do robienia całej gali pod pizdeusza Życińskiego.


A pod kogo łysy ma robić galę jak Fejm jest w ciul biedny w zadymiarzy. Tylko ja jestem ciekaw ile osób obchodzi ten Kasjo w boksie i ile cm ma kolejny przyszły rywal :)


Jak Rozpara myśli o ringu bokserskim dla Dona to serio sprawa jest poważna :)

Dla mnie to już wiele razy pisałem że jak nie będzie walki typu Kasjo-Szpilka to mnie szczerze walki bokserskie nie obchodzą. Już trochę przysypiałem od 3 rundy przy Parke-Kasjo.

Lipa że akurat największą gwiazdka Fame to boks bo mi dziś boks ostro powiewa i szczerze Kasjo vs Tba powiewa mi 100 razy mniej niż walki typu Wiewiór vs Polak czy Ferrari vs Filipek w MMA. Dla mnie freak boks jest nudny i jeszcze te olbrzymie rękawice Fejmu XD
 
Tyburski to problem dla każdego w stójce, widziałbym go nawet z Soldicem.
Szkoda jedynie ze parter ma taki chujowy


Pika pika będziesz zadowolony

Najlepsze jest to, ze te laski sa z programu projekt lady na tvn , gdzie wybierasz damę :juanlaugh::putinlaugh::jarolaugh:

Ta Maluba i Jaroszewska , tez nie lepsze. Fajny ten program tvnu , fajny :mjsmile:

 
Last edited:
Ale możliwe, że teraz już nie będzie takim koniem pociągowym jak po Najmanie i przed Normanem. Pamiętaj, że miał zniknąć z neta + Boxdel też odjebal na koniec gali.


Kasjo będzie to ciągnął konfami bo w większości boks nikogo kto ogląda
Fame miedzy innymi ja.Dlatego wyżej cenię sobie Ferrarke czy Polaka, bo dają to czego chce i do tego w ich walkach sporo się dzieje. Szczerze przez ten boks Don się u mnie nie lapie do top 15 fejmu jeśli chodzi o ciekawość walk.

Zamiast lizać się z tym Don Kasjo na miejscu Rozpary znalazłbym lepszą wersję Kasjo tylko która ma jaja i walczy w Mma.

Gromda czy The War pokazuje że jest to mega łatwe. Nie wiem na co czekają.
 
Last edited:
Ale możliwe, że teraz już nie będzie takim koniem pociągowym jak po Najmanie i przed Normanem. Pamiętaj, że miał zniknąć z neta + Boxdel też odjebal na koniec gali.

Patrząc na to jak wchodzą mu w dupę, to nie sądzę, pewnie przez jego gimba fanbase, do pewnego czasu chwaliłem organizatorów FMMA za profesjonalną postawę wobec widzów i zawodników, odkąd jednak wychodzą kolejne kompromitacje z tym pizdeuszem to bardziej jestem skłonny uwierzyć w to co mówili byli współpracownicy/zawodnicy na ich temat. (czyt. LilMasti,Ozdoba czy Pawłowski). Słoma z butów wystaje wieśniakom na czele z frajerem Boxdelem, wprawdzie jeszcze nie w takim stopniu jak bucom z KRS1, ale wystarczająco, żeby trafili na czarną listę organizacji, których PPV nie kupuję.
 
Patrząc na to jak wchodzą mu w dupę, to nie sądzę, pewnie przez jego gimba fanbase, do pewnego czasu chwaliłem organizatorów FMMA za profesjonalną postawę wobec widzów i zawodników, odkąd jednak wychodzą kolejne kompromitacje z tym pizdeuszem to bardziej jestem skłonny uwierzyć w to co mówili byli współpracownicy/zawodnicy na ich temat. (czyt. LilMasti,Ozdoba czy Pawłowski). Słoma z butów wystaje wieśniakom na czele z frajerem Boxdelem, wprawdzie jeszcze nie w takim stopniu jak bucom z KRS1, ale wystarczająco, żeby trafili na czarną listę organizacji, których PPV nie kupuję.
Isamu pisał, że 1 z włodarzy ostro odleciał. Spekulują, że chodzi o Pasternaka.



 
Patrząc na to jak wchodzą mu w dupę, to nie sądzę, pewnie przez jego gimba fanbase, do pewnego czasu chwaliłem organizatorów FMMA za profesjonalną postawę wobec widzów i zawodników, odkąd jednak wychodzą kolejne kompromitacje z tym pizdeuszem to bardziej jestem skłonny uwierzyć w to co mówili byli współpracownicy/zawodnicy na ich temat. (czyt. LilMasti,Ozdoba czy Pawłowski). Słoma z butów wystaje wieśniakom na czele z frajerem Boxdelem, wprawdzie jeszcze nie w takim stopniu jak bucom z KRS1, ale wystarczająco, żeby trafili na czarną listę organizacji, których PPV nie kupuję.


No właśnie nie wiem po co mu tak strasznie wchodzą. On jest łatwy do zastąpienia plus jeszcze lepsza wersja miałaby jaja i walczyłaby w MMA.


Jeden telefon do Tysona lub Synthola ,jeden telefon.

I zapominamy o Kasi po 5 minutach
 
No właśnie nie wiem po co mu tak strasznie wchodzą. On jest łatwy do zastąpienia plus jeszcze lepsza wersja miałaby jaja i walczyłaby w MMA.


Jeden telefon do Tysona lub Synthola ,jeden telefon.

I zapominamy o Kasi po 5 minutach
Akurat wymieniłeś dwóch gości, co będą siedzieć w puszce najbliższe lata :lol:
 
Od tamtego czasu nie wyszedł już.



To było 2 zatrzymanie jak go Boras wypuścił , tak ? Czyli potem 2 raz go wzięli XD.


Wiecie kto mi pasuje na tą bombę Rozpary w boksie dla Kasja

Akop Szostak. Gabaryty dla Kasi piękne.

:DC:
 
Last edited:
Jakiś serwis, co widzę zasady tzn. regulamin tam to trzeba trochę tam wcześniej potypować i mieć dobre staty.
I co w związku z tym jak by nawet ?
Pochwal się swoim yeldem ?
Prowadzisz taki ?
Mam prawie 3x lepszy YIELD jak ten Pudzian, a już dawno jestem poza obiegiem, bo czasu na to nie mam.
 
Najman właśnie ogłosił oficjalnie na insta VIP mma , że Najman vs Jóźwiak walka wieczoru mma VIP 3.


Coś pięknego, szczerze nawet nigdy nie śniłem o takim freaku.


:burnit::burnit::burnit:




Gość , który rok temu mówił że freaki to ostra patologia wychodzi lać się z Najmanem na VIP MMA. Nie będzie lepszego plot twistu w historii uniwersum freaków. :)
 
Last edited:
Na netach chodzi plota, że niejaki Wojciech Sobierajski , dawny rywal Kasja w amatorstwie który pokonał Kasja na amatorstwie i niedawno był w Polsatowskim Ninja Warrior ma być jego kolejnym rywalem na Fame mma.
 
Back
Top