Fame MMA gala youtuberów

Siwy25_1

Jungle Fight
Light Heavyweight
Nie wiem, Akop ledwo dał radę z podstarzałym kulturystą. Ferrari mógłby go trafić jakimś szalonym atakiem dzika.
Jak możemy się śmiać z kleszcza to by Ferare ogarnął.
Gość tylko dymy robi na konfie jak tego i tamtego nie rozjebie. Jaki to nie jest kozak, a w walkach gówno pokazał.
Same festynowce i bicie zamachowych na pałe.

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Jak możemy się śmiać z kleszcza to by Ferare ogarnął.
Gość tylko dymy robi na konfie jak tego i tamtego nie rozjebie. Jaki to nie jest kozak, a w walkach gówno pokazał.
Same festynowce i bicie zamachowych na pałe.

Z braku laku zobaczyłbym to , jako że Ferrara otwarcie drwi z Akopa to konfy byłyby zajebiste.

I szczerze też skłaniałbym się do Akopka

Last edited:

messifc

WSOF
Welterweight
Ferrara kpi z Szostaka

Ciekawe kto by wygrał w starciu Akop vs Ferrara. Podobno Ferrara jest otwarty na ten bój.
Przecież Ferrari nie ma żadnych szans. Gdyby jego ostatnią walka była na takich samych zasadach co z Wiewiórem to ten Haribo by go ogarnął. Tylko parter go wtedy uratował.

99picks

KSW
Heavyweight
Żółta Kartka
Niezła fala na tym yt i tt ,,Czy Fejm upada?''

Stracili marketingowo w ciul.

Ten dzieciak nie wie o czym gada, bekę miałem jak usłyszałem ze fame mma ma problemy xD
Rozpara widać ze jest mega poukładany i umie liczyć dlatego pewnie podziękował isamu bo im się nie zwracał.
Hype mma pewnie miał słaba oglądalność i stwierdzili ze wola odpuścić projekt bo szkoda zachodu i czasu.
High leauge póki co bierze odpady z fame ale maja zaplecze finansowe wiec jeżeli obie organizacje będą chciały jednego zawodnika to nie zdziwię się jak HL nawet przepłaci dla zasady

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Ten dzieciak nie wie o czym gada, bekę miałem jak usłyszałem ze fame mma ma problemy xD
Rozpara widać ze jest mega poukładany i umie liczyć dlatego pewnie podziękował isamu bo im się nie zwracał.
Hype mma pewnie miał słaba oglądalność i stwierdzili ze wola odpuścić projekt bo szkoda zachodu i czasu.
High leauge póki co bierze odpady z fame ale maja zaplecze finansowe wiec jeżeli obie organizacje będą chciały jednego zawodnika to nie zdziwię się jak HL nawet przepłaci dla zasady
Ale widzisz tak działa fala. Widać tendencje w stylu ,, czy Fejm upada? " On w tym filmie nawet mówi że nie zdziwi się jak padną do 2 lat. Takie działania jednak zawsze szkodzą marce. Widać że w necie HL jest obecnie na fali wznoszącej a Fejm jako ten co ma mega tarapaty.

Dlatego wiedziałem że wojna HL-Fame to z punktu marketingowego będzie piękne do śledzenia.

Jak karta 11 będzie kiepska trend u Kowalskich tylko się pogłębi.

99picks

KSW
Heavyweight
Żółta Kartka
Ale widzisz tak działa fala. Widać tendencje w stylu ,, czy Fejm upada? " On w tym filmie nawet mówi że nie zdziwi się jak padną do 2 lat. Takie działania jednak zawsze szkodzą marce. Widać że w necie HL jest obecnie na fali wznoszącej a Fejm jako ten co ma mega tarapaty.

Dlatego wiedziałem że wojna HL-Fame to z punktu marketingowego będzie piękne do śledzenia.

Jak karta 11 będzie kiepska trend u Kowalskich tylko się pogłębi.
Jakie tarapaty xD poprostu zrobili sobie wakacje :)
Rozpara jest tam mózgiem tej organizacji i ma wszystko pod kontrola.
Zobaczysz ze karta jedenastki zmiecie konkurencje

Vassago

BAMMA
Heavyweight
Dokładnie, Fame już sobie markę na rynku wyrobiło i nie muszą się rzucać z kontrą na każdy ruch HL. Poczekają co ten cały HL zrobi na pierwszej gali, a potem ewentualnie przebiją pulę jak będzie potrzeba. Jak było wyżej, HL biorąc odpady z Fame niczego na tym rynku nie wygra, a jak Brodnicka wtopi z Bogusz to i medialny master plan weźmie w łeb.

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Brodnicka to Szpilka w spódnicy. Kontrowersje i sztucznie nadmuchany wizerunek (plus golizna na ważeniu) mają przyciągnąć widzów. Tylko tyle i aż tyle.

Brodnicka ma fajne papiery to fakt. Moim zdaniem może być najciekawszą kobitka pod kątem walk i konf w świecie freaków.

Vassago

BAMMA
Heavyweight
Brodnicka ma fajne papiery to fakt. Moim zdaniem może być najciekawszą kobitka pod kątem walk i konf w świecie freaków.

Fani boksu mają jej serdecznie dość. To, że ciągnęła się tak długo wynika tylko z dramatycznie słabego poziomu boksu kobiet na świecie. Pierwsza walka z poważną rywalką i wpierdol do jednej bramki. Niech spierdala gdziekolwiek. Podejrzewam, że nawet u freaków szybko się znudzi, ale zawsze może pokazywać cyce na ważeniu :lol:

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Podejrzewam, że nawet u freaków szybko się znudzi, ale zawsze może pokazywać cyce na ważeniu :lol:

Ewka na live mówiła że chce dawać ciekawe konfy bo brzydzi się nudą i ma dawać rozrywkę. Jak tak będzie to szybko się nie znudzi. Dla takich właśnie postaci są freaki a nie zamulenców.

Vassago

BAMMA
Heavyweight
Ewka na live mówiła że chce dawać ciekawe konfy bo brzydzi się nudą i ma dawać rozrywkę. Jak tak będzie to szybko się nie znudzi. Dla takich właśnie postaci są freaki a nie zamulenców.

No bo ona zamulała tylko w ringu :lol: Robienie szopki przed walką to jej specjalizacja.

99picks

KSW
Heavyweight
Żółta Kartka
Tej Lil masti nie trawie, znowu będzie pierdolic te swoje filozofię życiowe na konferencji

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Tej Lil masti nie trawie, znowu będzie pierdolic te swoje filozofię życiowe na konferencji

Dlatego Ewcia zrobi jej KO i będziemy mieć ją z głowy, też nie trawie tej blondyny. :cool:

Mam nadzieję że Ewka już tam na srodową konfe ma jakieś dobre punch line

ziomeq

ONE FC
Light Heavyweight
Kurwa panowie ten kanał na yt EBE EBE to prowadzi mój ulubiony zawodnik Fame i przyszły mistrz UFC Krycha :damjan:

Last edited:

ZELAZNAREKA

EFC Africa
Featherweight
Fame 12 raczej jeszcze w tym roku bo wywiad jest z Rentel co walczyła z Linkiewicz dla fightsportu i mówi że ostre treningi bo ma walczyć na F12.