Fame MMA gala youtuberów

Jezu to jest taki gamoń
FB_IMG_1627507580906.jpg
 
Chłopaki też macie takie wrażenie że z obecnej kadry Fejmu gdyby zabrać pod kątem walk i konf Polaka,Ferrari, Wiewióra i może Kubanczyka, to można zamykać Fame?

Moim zdaniem imo ta pierwsza 3 dziś ciągnie ten wózek.
 
Jak ona żadnego ciosu nie zadała, chyba że w mate żeby odklepac


Ta ja wiem że ona ma 63 lata a tamta chyba 27 ale moim zdaniem nic nie pokazała. Znam wiele kobietek 60 plus które dałyby 100 razy więcej w takiej walce, a nawet jakby się ostro wkurzyły o zajęte miejsce w tramwaju lub obrazę księdza to taką Jaroszewską robią na luzie :lol: Kisio wyszła po 3 tysiaki tylko. Zawiodła mnie ostro:cool:
 
Ta ja wiem że ona ma 63 lata a tamta chyba 27 ale moim zdaniem nic nie pokazała. Znam wiele kobietek 60 plus które dałyby 100 razy więcej w takiej walce, a nawet jakby się ostro wkurzyły o zajęte miejsce w tramwaju lub obrazę księdza to taką Jaroszewską robią na luzie :lol: Kisio wyszła po 3 tysiaki tylko. Zawiodła mnie ostro:cool:
Mordo, otwieraj Dziad Fighting Championship. Zrobisz freakową konkurencję dla Geriatora.
 
Cała walka Kisio



Ale gówno, z resztą można było się spodziewać. Jedynie ring girls niezłe, a z tą zwyciężczynią to mógłbym wyjść do klatki z zapisem kontraktowym, że nie mogę uderzać i kopać, ale ona tak. :lizoremotmaly2:
 
rafonix i kizo to najwieksze lamusy kompletnie bez serca do walki jakie walczyly na fame pomijajac tych ograniczonych ruchowo ktorzy nie potrafiliby wykonac przewrotu w przod
 
Back
Top