Fame MMA gala youtuberów

Podobno to ma być Mike Tyson.
Nie zdziwiłbym się, Tyson lata do Polski bo sponsoruje go Black energy drink i tutaj faktycznie mógłby jebnac rekord ppv.
Wiec nawet jeżeli trollowales tym postem to tak naprawdę jak chwile pomyślisz to ma sens.
 
Słyszałem plotki , że rywal Kasja niby na ma być z zagranicy, ale kto nie mam pojęcia. Jestem ciekaw czy jeśli to prawda to jakieś serio gorące nazwisko czy np amerykański uczestnik Warsaw shore czy innej pierdoły, ale chyba ktoś poważny bo Kostyra pisze o rozbiciu banku w zainteresowaniu ludzi, może Gola który miał fotę z Arianne Grandę , dostał telefon od niej do Biebera :lol:

Profilowo Kasjo byłby zadowolony, rywal skrojony pod niego :korwinlaugh: Z Loganem i Tysonem mógłby nie wyjść do ringu :lol:
 
Last edited:
Słyszałem plotki , że rywal Kasja niby na ma być z zagranicy, ale kto nie mam pojęcia. Jestem ciekaw czy jeśli to prawda to jakieś serio gorące nazwisko czy np amerykański uczestnik Warsaw shore czy innej pierdoły, ale chyba ktoś poważny bo Kostyra pisze o rozbiciu banku w zainteresowaniu ludzi, może Gola który miał fotę z Arianne Grandę , dostał telefon od niej do Biebera :lol:

Profilowo Kasjo byłby zadowolony, rywal skrojony pod niego :korwinlaugh: Z Loganem i Tysonem mógłby nie wyjść do ringu :lol:
Mike Tyson jedynie ma sens bo jest znany w Polsce i nawet Janusze to będą chcieli obejrzeć
 
Artem lobov
W większym obszarze oprócz fanów MMA #nikogo

Chodzą plotki, też że na Fame może być piosenkarz Sobel, gość który dziś robi z łatwością na YT 20-50 mln pod kawałkami,bardzo mocny gracz medialnie. Tylko Mata z muzyki dziś mógłby go przebić.

 
Last edited:
W większym obszarze oprócz fanów MMA #nikogo

Chodzą plotki, też że na Fame może być piosenkarz Sobel, gość który dziś robi z łatwością na YT 20-50 mln pod kawałkami,bardzo mocny gracz medialnie. Tylko Mata z muzyki dziś mógłby go przebić.


bez sensu, dawać Tysona do fame.
Kasjo na konfach będzie pewnie wyjątkowo milutki do legendy boksu
 
Wogole spekulowanie, że to może być Tyson jest śmieszne. Może i Fame jest mocne w Polsce natomiast to nie ten rozmiar kapelusza. Tyson może zawalczyć gdzie chce, praktycznie każdy promotor się na to skusi bo to czysty pieniądz. Myslę, że te 5 milionów dolarów to minimum żeby odłożyć blanta. Ile trzeba by było sprzedać PPV po 30 na sama gazę Bestii.
 
Ja w Tysona szczerze kompletnie nie wierzę , ale wyobrażacie sobie ile Fame na całym świecie zyskałby rozgłosu gdyby była imba Tyson vs Kasjo na konfach. Shoty zrobiłyby z tego miliony , bo Tyson to jedna z największych ikon rozpoznawalności na świecie. Moim zdaniem spokojnie top 10 żyjących najbardziej znanych ludzi całego świata.
 
Last edited:
Chłopaki jak myślicie kto najwięcej dorobił się finansowo na erze freaków od Fame 1 , biorę tu pod uwagę status i ilość walk. Ja obstawiam taki top

Linkiewicz, Kasjo, Dubiel , Ferrari i Polak. Moim zdaniem to na luzie ścisła topka.

Jeśli Muran będzie robił 10 walk rocznie to zaraz tam wbije :)
 
To jest śmieszne, bo Stanowski jest taką patologią dziennikarstwa sportowego w Polsce. Gość wybił się jako ghost-writer biografii starego alkoholika Wojciecha Kowalczyka i jedzie na tej reputacji od 15 lat. Można powiedzieć, że swój poznał swego :lol:
 
Tyson za waleczkę pokazowa w stanach zarabia tyle ile wynosi przychód Fame za jedną galę. Fajna wizja, ale nie róbmy sobie jaj.
 
Back
Top