Fame MMA gala youtuberów

To jest śmieszne, bo Stanowski jest taką patologią dziennikarstwa sportowego w Polsce. Gość wybił się jako ghost-writer biografii starego alkoholika Wojciecha Kowalczyka i jedzie na tej reputacji od 15 lat. Można powiedzieć, że swój poznał swego :lol:
Wojtek Kowalczyk to najlepszy ekspert w Polsce, a dzięki temu, że działa w internecie nie musi się cenzurować jak inni. On i Weszło.fm to najlepszy deal dziennikarski jaki znam.
 
Wojtek Kowalczyk to najlepszy ekspert w Polsce, a dzięki temu, że działa w internecie nie musi się cenzurować jak inni. On i Weszło.fm to najlepszy deal dziennikarski jaki znam.

A co Kowalczykowi zostało? Czytałeś tę jego biografię? On się uważa za lepszego piłkarza od Bońka (Deynę zostawił w spokoju, tylko dlatego, że nawet na Legii nie ma do niego podjazdu). To przepity, spasiony wrak człowieka, który jako piłkarz był de facto skończony przed 30-tką. I mało mnie obchodzi jego rechotanie na Weszło.
 
Norman vs Popek to najlepsze starcie jakie może dać Fame. Znany w światowym środowisku MMA zawodnik kontra kolos raper, który też cośtam powalczył. Współczesny Dawid vs Goliat. To da świetne zasięgi.
 
Szkoda że Popek to taki mega zamulacz , bo Parke to poezja na konfach.

Ten Fejm jest tak przymulony że nawet nie widzę kandydata dla Parke dobrego na konfy :/ Ech.....
 
Bardzo dużo w necie mówi się o Tańcula vs Malczynski.

To ma walczyć ten młodszy czy starszy ?
Tańcula musiał zrezygnować ze sterydów, więc pewnie zszedł nieco z wagi, ale nie do 70 kg raczej. Najpewniej chodzi o starszego że stypiarskiego rodzeństwa.
 
Pewnie starszy bo to jego kat wagowa, takie zestawienie ma sens.
Szkoda ze będzie stypa na konfach

Oj będzie ciężkie stypiarstwo :)

Już to kiedyś pisałem , wiecie kto powinien mieć wroga za przeciwnika na Fame ? Szeliga.

Dla mnie w tym cukierkowym uniwersum Fejmu on jest największym sebixem. Polecam Wam jego różne reakcje na Murańskich, dobrze się gotował. Szeliga ma duży potencjał.
 
Oj będzie ciężkie stypiarstwo :)

Już to kiedyś pisałem , wiecie kto powinien mieć wroga za przeciwnika na Fame ? Szeliga.

Dla mnie w tym cukierkowym uniwersum Fejmu on jest największym sebixem. Polecam Wam jego różne reakcje na Murańskich, dobrze się gotował.
Prokurator Szeliga vs Artur Waluś Walczak. To by było dobre zestawuenie
 
Oj będzie ciężkie stypiarstwo :)

Już to kiedyś pisałem , wiecie kto powinien mieć wroga za przeciwnika na Fame ? Szeliga.

Dla mnie w tym cukierkowym uniwersum Fejmu on jest największym sebixem. Polecam Wam jego różne reakcje na Murańskich, dobrze się gotował. Szeliga ma duży potencjał.
Szeli jest spoko
 
@jeffrey_ Spokojnie, jeszcze się Murański znudzi. Za jakiś rok już wszyscy będą olewać tego dziada.
czasem odpalilem z nim jakis material to mowil w kazdym wywiadzie to samo nie rozumiem fenomenu, pewnie sie znudzi tymbardziej ze jego wyjscie do walki sie bedzie przeciagac w nieskonczonosc.
Jaramy się Marcinkiem po prawie 12 latach od walki z Pudzianem, to Muran 3 miesięczny jest nadal ciekawym zjawiskiem ;)
ozdobka to byla ciekawsza postac niz cala rodzina muranskich
 
Ozdoba to był jednostrzałowiec wykonujący mało poważany w męskim świecie zawód :lol: W tamtych czasach był dziwadłem, które mogło przyciągnąć uwagę, ale teraz spektrum freaków się rozszerzyło (choć jedna połowa to i tak chuderlaki albo wypicowane lalusie wyłącznie mocne w gębie a druga to podstarzałe mięśniaki z kondycją na dwie minuty). Wystarczyłby jeden taki Tyson z Gromdy i by wyjaśnił wszystkich w pięć minut.
 
To nie tyle fenomen Muranów , co mimo 5 main streamowych federacji jeszcze jest duuuuza bieda w dymogenne ikony tego uniwersum.

Tak po prawdzie po Kasjo i bardziej starszym Muranie ciężko o nr 3 , dałbym go Ferrari jeszcze , ale nr 4 to już naprawdę ciężka sprawa.

Dlatego Murany mają taki hype. Wystarczył 1 męski sebix po 50 w świecie tych cukierkowych youtuberów by mieć nr 2 bez walki ;)


To tylko pokazuje jak jest biedny casting na dobrych sebixów w fedkach , że jest hype na Murana.
 
Back
Top