Fame MMA gala youtuberów

No bo to są sztuczne dymy, w tym kraju nie ma aż tylu głupków z prawdziwego zdarzenia, żeby ciągnąć takie dymy wielką masą. Influencerzy to generalnie mają inteligencję, znaleźli sobie sposób na zarobek minimalnym nakładem wysiłku i problemem jest duża konkurencja, a nie brak zainteresowania. Robienie z siebie idioty za pieniądze to jest wyzwanie wbrew pozorom. Oczywiście kobiety mają łatwiej, bo wystarczy pokazać cyca albo gadać o seksie i to się zawsze sprzeda, choćby panna miała wstrzyknięte pięć kilo botoksu.
 
No bo to są sztuczne dymy, w tym kraju nie ma aż tylu głupków z prawdziwego zdarzenia, żeby ciągnąć takie dymy wielką masą. Influencerzy to generalnie mają inteligencję, znaleźli sobie sposób na zarobek minimalnym nakładem wysiłku i problemem jest duża konkurencja, a nie brak zainteresowania. Robienie z siebie idioty za pieniądze to jest wyzwanie wbrew pozorom. Oczywiście kobiety mają łatwiej, bo wystarczy pokazać cyca albo gadać o seksie i to się zawsze sprzeda, choćby panna miała wstrzyknięte pięć kilo botoksu.


Mylisz się , są tylko nie wiem czemu fedki omijają prawdziwych , oryginalnych sebixów. :/
 
Mylisz się , są tylko nie wiem czemu fedki omijają prawdziwych , oryginalnych sebixów. :/

Bo może federacje uważają, że takie anycmony są za głupie, żeby na nich zarobić? Ten Roballini na Elite jest takim przykładem. Skąd tego gamonia wzięli to nie mam pojęcia. Chyba mi nie powiesz, że to jakaś gwiazda YT? :crazy:
 
Bo może federacje uważają, że takie anycmony są za głupie, żeby na nich zarobić? Ten Roballini na Elite jest takim przykładem. Skąd tego gamonia wzięli to nie mam pojęcia. Chyba mi nie powiesz, że to jakaś gwiazda YT? :crazy:


Chyba youtuber ale gdzie mu do męskiego sebixa , przecież to gość ala Magical,Rafonix.

XD
 
Mnie to nie dziwi. Ci "freakowcy" polecieli tam za kasą, udawanie wielkiego zadymiarza będzie totalnie sztuczne i to wszyscy wiedzą. U nas nie ma WWE, gdzie poziom sztuczności dymów jest de facto profesjonalny. U nas to wciąż amatorka.
 
Zgadzam się KIZO jest nudny jeśli chodzi o MMA. Ktoś mądrze powiedział , że im bardziej wyszkleni sąfreakow zawodnicy tym gale robiąsięnudniejsze.
 



U mnie tak.

Zobaczyć taka waleczkę Ferrari vs Parke czy Omiela vs Piechowiak :)
Deal in.:cool:

A że do 1 bramki ? Co mnie to :lol:
 
Last edited:
Kubanczyk wyjaśniłby dużo zawodowców
waldeklaugh.gif
 
Ferrari vs Lawler
:antonio:
Kubanczyk wyjaśniłby dużo zawodowców
Lawler to już dziadek nie ma podjazdu do Amadiego
Cejudo vs Mini Majk
O'Malley vs Kruszwil
Holloway vs Hassan
Gaethje vs Isamu
Khabib vs Krycha UFC
Kubańczyk vs Poirier (konkurs frajerskich łydkików)
Ferrari vs mistrz WW
Thompson vs Malczyński - przegrany stypiarz ma zakaz walk w MMA
Costa vs Lupa
Teixeira vs Arab
Blaydes vs Popek
Mayweather vs Kasjo
 
Na razie pobił jakichś grubasów i niepełnosprawnego, więc ta teza ma taką samą siłę, jak jego przeciwnicy.
comment_1612646901en7GAs6WiMJCywoodDEcsk,w400.jpg
comment_1585429586jsx7kTkaiLfewdgMjGLX2c.jpg



No, normalnie wyczyściłby roster UFC, wielki talent mefedroniarz z tikami od dziur w mózgu i król K-1 :facepalm:
Pokonał Marcina malczynskiego to o nim już zapomniałeś ?
 
Chłopie widać ze się nie znasz na freakach xD
Marcin to starszy brat Dawida (gościa z tego zdjęcia )
Oczywiście, że się nie znam na freakach, bo mnie nie obchodzą youtuberzy, tiktokerzy i inne gówna, tylko MMA. Każdy z tych parchów zostałby zamordowany i zwinięty w precla przez zawodnika MMA - nie ważne ilu grubasów i paralityków zjebańczyk pobił i jak się pręży przed kamerą, to wciąż jest tylko żałosnym pozerem, który nikogo nie pokonał, a się wozi, jak rezus na resorach.
 
Oczywiście, że się nie znam na freakach, bo mnie nie obchodzą youtuberzy, tiktokerzy i inne gówna, tylko MMA. Każdy z tych parchów zostałby zamordowany i zwinięty w precla przez zawodnika MMA - nie ważne ilu grubasów i paralityków zjebańczyk pobił i jak się pręży przed kamerą, to wciąż jest tylko żałosnym pozerem, który nikogo nie pokonał, a się wozi, jak rezus na resorach.
Tak samo Askren miał zabic Paula, Parke Kasjo, a Brodnicka ma zabic Lil Masti :putinlaugh: :rutekajak:
 
Tak samo Askren miał zabic Paula, Parke Kasjo, a Brodnicka ma zabic Lil Masti :putinlaugh: :rutekajak:
Mówimy o boksie, czy o MMA?

W MMA Askren dusi Paula w minutę maksymalnie.

Parke wygrał.

Ponton zostanie sprowadzona w 30 sekundzie, garda, dosiad, młotki na rękawice i koniec.
 
Back
Top