Fame MMA gala youtuberów

To jak chwalicie się swoimi uniwersami to ja się pochwalę swoim nowo odkrytym. Lepsze niż jto Kurzątkowskiego. Obecnie mój ulubiony kanał na YT w Polsce.




Spoko to nawet się oglada, szczególnie jak te kurczaki gotowali w garnku.
Mam nadzieje ze dostają jakieś siano za taki dokument
 
Spoko to nawet się oglada, szczególnie jak te kurczaki gotowali w garnku.
Mam nadzieje ze dostają jakieś siano za taki dokument

Ogląda się jak dobry serial na netflixie. Jest już duzo odcinków. Do tego często 30 minut.

Akcja rozgrywa się w Ełku.

Billy - ma już martwicę nóg , ale i tak chla

Stasiek śmieszek - ciągle uśmiechnięty, podrywa ta grubą łaskę co odcinek.

Gruba laska- niby gada że jest w ciąży a wali ma każdym filmie denaturat aż miło

Czarny- obecnie chłop grubej która niby zaciążył ale jak się wkurzy to i lepa idzie na nią

Ten w tatuażach - 15 lat odsiadki , pięknie ich tam rozstawia.
 
Ogląda się jak dobry serial na netflixie. Jest już duzo odcinków. Do tego często 30 minut.

Akcja rozgrywa się w Ełku.

Billy - ma już martwicę nóg , ale i tak chla

Stasiek śmieszek - ciągle uśmiechnięty, podrywa ta grubą łaskę co odcinek.

Gruba laska- niby gada że jest w ciąży a wali ma każdym filmie denaturat aż miło

Czarny- obecnie chłop grubej która niby zaciążył ale jak się wkurzy to i lepa idzie na nią

Ten w tatuażach - 15 lat odsiadki , pięknie ich tam rozstawia.
jedyny minus ze do śniadania sobie tego nie puscisz xD
 
Spoko to nawet się oglada, szczególnie jak te kurczaki gotowali w garnku.
aY3FN8SbVATdZNJUR9Nm7bfHzAKo0G8lTFsleFbH_wm.jpeg
 
Kontrowersyjny dziennikarz Superstacji gotowy na bitkę z innymi dziennikarzami. On by robił dobre dymy. Jestem za.

 
Last edited:
Mistrz gry zakłada że tą petardą Rozpary dla Kasjo jest Szpilka.






Za dobry pieniądz Szpilka to weźmie raczej, natomiast nie chce mi się wierzyć, że Kasjusz się na to pisze. Kasjusz jest waciany i mały w porównaniu do Szpilki. Może i Szpila szklany ale nadal Kasjo bardziej waciany.
 
Dawać mu Jeruszke albo Kornika.
Wątły w tej chwili nie jest dziennikarzem Superstacji tylko kolejnym żebrakiem na YT. Kiedyś był tam gwiazdą i serio był dobry, ale teraz to popłuczyny dziennikarskiej gwiazdy. Próbuje zarobić, bo każdy orze jak morze.
 
nie chce mi się wierzyć, że Kasjusz się na to pisze. Kasjusz jest waciany i mały w porównaniu do Szpilki. Może i Szpila szklany ale nadal Kasjo bardziej waciany.
Najlepsze jest to że kasjo płakał o limit wagowy z Normanem a pierwsze co to chciałby go ustalić ze Szpilką :śmiech:
 
Słabe, w snookerze i darts chlali w trakcie gry już w latach 70. i 80. a to są dyscypliny na precyzję :lol:
 
Ten sam "ring" co w hype
 
Last edited by a moderator:
Ogląda się jak dobry serial na netflixie. Jest już duzo odcinków. Do tego często 30 minut.

Akcja rozgrywa się w Ełku.

Billy - ma już martwicę nóg , ale i tak chla

Stasiek śmieszek - ciągle uśmiechnięty, podrywa ta grubą łaskę co odcinek.

Gruba laska- niby gada że jest w ciąży a wali ma każdym filmie denaturat aż miło

Czarny- obecnie chłop grubej która niby zaciążył ale jak się wkurzy to i lepa idzie na nią

Ten w tatuażach - 15 lat odsiadki , pięknie ich tam rozstawia.
Skoro w Ełku to brakuje tam gościnnie Pietraszka i jego sioatrzeńca Kacpra Miklasza hehe
 
Back
Top