Fame MMA gala youtuberów

o kurwa ale gość odleciał hahahaha:juanlaugh::jarolaugh:
Zależy jakich zawodowców, bo niektórzy są żałośnie słabi i taki Kubańczyk dałby sobie z nimi radę po przygotowaniach. To ja wygłoszę też jakąś kontrowersyjną tezę - Marcin Dubiel wykazuje się w walkach większym charakterem od 90% zawodowców.
 
Zależy jakich zawodowców, bo niektórzy są żałośnie słabi i taki Kubańczyk dałby sobie z nimi radę po przygotowaniach. To ja wygłoszę też jakąś kontrowersyjną tezę - Marcin Dubiel wykazuje się w walkach większym charakterem od 90% zawodowców.
To, że Dubiel pokonał tamtego młodego na Fame MMA było wielkim zaskoczeniem. Dubiel to szczuplak bez mięśni, a Cezary Nykiel na filmiku warszawskich kokosów dźwigał prawie 100 kg przy 70 kg wagi.
 
Kiedy widzisz rozkwit gal freak fight w Polsce w 2021 roku



To nie jest śmieszne
Proszę się nie śmiać z najlepszego piłkarza w historii :nono: grającego przez wiele lat w najlepszym klubie w historii
 
To nie jest śmieszne
Proszę się nie śmiać z najlepszego piłkarza w historii :nono: grającego przez wiele lat w najlepszym klubie w historii
Najlepszego piłkarza, który dzięki chorobie brał legalnie sterydy. W innej dyscyplinie zostałby zdyskwalifikowany za doping.
 
Najlepszego piłkarza, który dzięki chorobie brał legalnie sterydy. W innej dyscyplinie zostałby zdyskwalifikowany za doping.
Brał żeby nie być mini karłem jak był dzieckiem nie ma w tym nic złego
Forma leczenia choroby
 
Brał żeby nie być mini karłem jak był dzieckiem nie ma w tym nic złego
Forma leczenia choroby
Nie byłby karłem. Byłby tylko 10 cm niższy niż teraz jest. 155 cm wzrostu to normalny wzrost, a nie karłowatość i są piłkarze(szczególnie w Azji), którym taki wzrost nie przeszkadza.

Porównując to do MMA to tak jakby Mighty Mouse brał sterydy żeby urosnąć mimo, że już ma normalny wzrost i zdrową wagę.
 
Nie byłby karłem. Byłby tylko 10 cm niższy niż teraz jest. 155 cm wzrostu to normalny wzrost, a nie karłowatość i są piłkarze(szczególnie w Azji), którym taki wzrost nie przeszkadza.
Nie obchodzą mnie twoje argumenty Messi najlepszy
1323595126_by_viscaelbarcelona_600.jpg

Porównując to do MMA to tak jakby Mighty Mouse brał sterydy żeby urosnąć mimo, że już ma normalny wzrost i zdrową wagę.
Leo w MMA robi go w drugiej rundzie
 
:putinlaugh: CR7 jest w TOP5
Twój najlepszy piłkarz nie mógł z wolnego strzelić gola przez dwa lata
Real klub państwowy :DC:

Frank Lampard był moim najlepszym piłkarzem.

Ciekawe ile lessi nastukał bramek z główki jak już go z królem Ronaldo chcesz porównywać.
 
Ciekawe ile lessi nastukał bramek z główki jak już go z królem Ronaldo chcesz porównywać.
Leo nie chce mieć CTE dlatego prawie nie strzela z główki
Ronaldo niech lepiej przestanie wojować z pisem i tym podatkiem cukrowym bo kaczka go dopadnie
 
Mógłby przejść do UFC
15 mln ppv
Dana powinien nad tym pomyśleć
Albo z don kasjo co nie? Wtedy to ze 30 mln PPV pójdzie, Ronaldo będzie sędziował to jeszcze z 10wpadnie.
Przecież fame z palcem w dupie stać na takiego Messiego, no i życzenie króla byłoby spełnione bo on z lamusami się nie będzie bił
 
Ale Wardega jest zajebisty

Czaicie, że ten koleś teraz spokojnie może zażądać z miliona zł za ugodę ::snoopd::
Intryga jak u Janusza Tracza
 
Messi moze i nie strzela za duzo z glowki w porownaniu z ronaldo, ale to on strzelil ta pamietna w finale z manchesterem przeciwko topowym ferdinandem i vidicem. Do dzisiaj sa w szoku jak ten "maluch" to zrobil
 
Back
Top