Fame MMA gala youtuberów

Oczywiście, że się nie znam na freakach, bo mnie nie obchodzą youtuberzy, tiktokerzy i inne gówna, tylko MMA. Każdy z tych parchów zostałby zamordowany i zwinięty w precla przez zawodnika MMA - nie ważne ilu grubasów i paralityków zjebańczyk pobił i jak się pręży przed kamerą, to wciąż jest tylko żałosnym pozerem, który nikogo nie pokonał, a się wozi, jak rezus na resorach.
89F9B9F0-DC45-4E92-BFDF-D3A4EE8D60F2.jpeg

Bez obrazy ale rozwala mnie jak ktoś wypowiada się na dany temat bez podstawowej wiedzy xD
 
Ja pisalem o Kubańczyku w kontekście K-1 tylko.
Ok, to i tak spekulacje, może po prostu co innego mamy na myśli. Wiadomo, że poziom zawodników też bywa różny i samo miano zawodnika nie dodaje punktów do pancerza, ale niech gość chociaż zawalczy z kimś równym sobie, a z nie cholesterolem i anorektykiem... Szczycenie się czymś takim jest po prostu żałosne.
View attachment 24631
Bez obrazy ale rozwala mnie jak ktoś wypowiada się na dany temat bez podstawowej wiedzy xD
UnkDReJ.jpg
 
Ok, to i tak spekulacje, może po prostu co innego mamy na myśli. Wiadomo, że poziom zawodników też bywa różny i samo miano zawodnika nie dodaje punktów do pancerza, ale niech gość chociaż zawalczy z kimś równym sobie, a z nie cholesterolem i anorektykiem... Szczycenie się czymś takim jest po prostu żałosne.

View attachment 24632
Wale konia jak są dymy między laseczkamj
:pudzianfap:
 
Tego pana brakuje na jakiejś gali, chyba największy patostrimer.
Najebal się w szpitalu i kłócił się z lekarzem xD
Patrzcie przyjaciele koneserzy dymów
 
Tego pana brakuje na jakiejś gali, chyba największy patostrimer.
Najebal się w szpitalu i kłócił się z lekarzem xD
Patrzcie przyjaciele koneserzy dymów


To nie jest ten gościu co było o nim głośno na całą Polskę bo pobił gościa butelka na relacji live ?
 
Mogliby tego "halo policja" gangstera z Berlina mającego wielu braci Sentina ogarnąć chłop pierdoli takie głupoty że głowa mała
Ciekawe czy ma konflikt z kimś sławnym
Duży potencjał na dymy :frankapprove:
 
To jak chwalicie się swoimi uniwersami to ja się pochwalę swoim nowo odkrytym. Lepsze niż jto Kurzątkowskiego. Obecnie mój ulubiony kanał na YT w Polsce.



 
To jak chwalicie się swoimi uniwersami to ja się pochwalę swoim nowo odkrytym. Lepsze niż jto Kurzątkowskiego. Obecnie mój ulubiony kanał na YT w Polsce.





:stevecarell:



PS: Ktoś tu o Kubańczyku pisał, nikogo nie bronię ale akurat gość ma przeszłość w amatorskim K1.
 
Back
Top