Fame MMA gala youtuberów

Na tego kogo ma dostać może wyjść bez treningów.


Elite fighters podpisało właśnie blondynę co ma 100 k na insta. To juz 3 osoba która ma minimum 100 k na insta. Nie można lekceważyć Elitki.





3 mocne freakowe federacje , czemu nie. Biorę.:bayan:

Liczą się lajki pod zdjęciami, a nie followy :/
 
Liczą się lajki pod zdjęciami, a nie followy :/


Nie jest zle, ja myslalem ze ta Elita w ogóle nie bedzie istniec Fejmowo, miec 100 k followów na insta nie chodzi piechota , te 12 letnie julki czy jasie jednak je obserwuja= ppv za idolke.

A my starsi czekamy na obite nosy , oczodoły , złamane zebra i ciężkie KOsy :corn::mamed:
 
ktos wie kto to ten cezary nykiel? czemu jest takim duzym faworytem u buka


bo Dubiel to zwykły youtuberek , a ten Czaro jakis masywny na tym trailerze, pewnie siłka była grana itp.

Masz , ten w niebieskim to ten Czaro. Widac po barkach , ze siłka była raczej grana u niego.
 
Last edited:
To będzie piekne
:antonio:
1616791741180.png
 
K........A dajcie juz konfe elite fighters , bo nie wytrzymam :corn: :corn: :corn:

Jeszcze jakby wróg ozdoby był to byłoby piękne.

Liczę na ostre dymienie.

Tam jest taki rozstrzał osobowości , ze to cos pięknego, chyba na razie 0 youtuberskich żelków z różowymi włosami.
 
Last edited:
K........A dajcie juz konfe elite fighters , bo nie wytrzymam :corn: :corn: :corn:

Jeszcze jakby wróg ozdoby był to byłoby piękne.

Liczę na ostre dymienie.

Tam jest taki rozstrzał osobowości , ze to cos pięknego, chyba na razie 0 youtuberskich żelków z różowymi włosami.

Ojej ależ tam osobowości xddd. Dawać jeszcze Bystrzaka z menelandią xd
 
Uczestnik Hotelu Paradise zawodnikiem.....FENU.

Chyba sporo osób to oglada wiec Jozwiak chyba zadowolony , bo na tt często widzę to w trendach, ale jak ktos leje na tv/jak ja/ , to średni ten freak. Gosciu z twarzy cholernie podobny do piłkarza Krychowiaka i tak mógłby go Jozwiak sprzedawać :lol:
 
Co ty taki ciety na HL, przeciez Fejm nie jest lepszy , na 10 oprocz Kasjo-Parke i Tancula-Muranski beda mega nudy na konfie.
Lubie konfy , ale finalnie obchodzi mnie octagon i ostra amatorska nawalanka. Czy to Hl czy Fame mam wywalone.

Jak juz walic to w 2 organizacje, bo obecne konfy Fejmu to nic wielkiego. I jeszcze te mini klotnie o 1 kg wagi, brrrrr.

Hl niczym sie nie rozni od Fejmu. Gdyby nie Donek ta federacja to 99 procent to ciche stypiarze.
 
Last edited:
Na roksach jest news ze obecnie najwieksza gwiazda Ufc mowi, ze zgwalci swojego rywala w ringu. Nie musze pisac co robil Conor czy JJ.
Ciekawe czy obroncy przed patologia na tej stronie wlasnie rzucaja ogladanie Ufc za promowanie patoli. A nie czekaj....

:)
 
Co ty taki ciety na HL, przeciez Fejm nie jest lepszy , na 10 oprocz Kasjo-Parke i Tancula-Muranski beda mega nudy na konfie.
Lubie konfy , ale finalnie obchodzi mnie octagon i ostra amatorska nawalanka. Czy to Hl czy Fame mam wywalone.

Jak juz walic to w 2 organizacje, bo obecne konfy Fejmu to nic wielkiego. I jeszcze te mini klotnie o 1 kg wagi, brrrrr.

Hl niczym sie nie rozni od Fejmu. Gdyby nie Donek ta federacja to 99 procent to ciche stypiarze.
Ja czekam tylko na elite fighters, to fame mma 10 obejrze tylko dla Tancula-Muranski i Kasjo- Parke. Reszta to padaka.. dubiele itp HL to druga pyta bo kontraktują lamusów z followersami jak ten czux. Elite Fighters to jedyna porzadna freakowo dymowa federacja
 
Szok ze Fame czy Hl patrzy na followy , heh :)

Elite fighters byloby przepotezna organizacja jakby poszlo w uniwersum Gromdy. Ostatnio tak sobie myslalem ze ten Kasjo nie urosl w Fejmie dlatego ze jego trash talk jest och i ach , bo to praktycxnie tylko z 2 slowa ,, de.... je...y" u niego. On urosl bo gdyby na dluzej sie zastanowic to w Fame nr 2 i 3 w dymach jest Ferrari i Krycha. To duzo mowi.....

Wystarczylby porzadny sebix z osiedla i robi 600 k na insta przy tej biedzie tam..

5 sebixow z takiej Gromdy , a Kasjo staje sie szarą myszką I jeszcze pewnie miałby majtki mokre przy nich.
 
Last edited:
Mnie to w ogole smieszy ze ktos pisze ze fejm to patola. Nie wiem czy Ci ludzie wychodza z domu, przeciez Fejm to taka patola maks plus 13. Nawet Kasjo to dla mnie nie jest prawdziwy z krwi i kosci sebIx. To nawet nie stoi blisko chlopakow z Gromdy.

To jakby gosciu po wyrokach /Gromda/spotkal 12 latka z lizakiem. /Fame/
 
Na roksach jest news ze obecnie najwieksza gwiazda Ufc mowi, ze zgwalci swojego rywala w ringu. Nie musze pisac co robil Conor czy JJ.
Ciekawe czy obroncy przed patologia na tej stronie wlasnie rzucaja ogladanie Ufc za promowanie patoli. A nie czekaj....

:)
Mała ronica ... linkiewicz to kur.... od dziecinstwa przesiąknieta patologią ,Askren to sportowiec od dziecinstwa ta mala roznica a i tak najwiekszym troglodytą jest zycinski
 
Mała ronica ... linkiewicz to kur.... od dziecinstwa przesiąknieta patologią ,Askren to sportowiec od dziecinstwa ta mala roznica a i tak najwiekszym troglodytą jest zycinski


Zes wyskoczył z najwiekszym stypiarzem UFC :lol: Sprytne.




Linkiewicz chce Lesbijke z FFF po Szpilce :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

 
Last edited:
Nie mogłbyś z łaski swojej chociaz odrobine zmniejszyć ten swój podpis na pół strony?


Czesto siedzisz na cohones? Niektórzy maja 2 gify 1 pod 2. Z reszta ja , tez tak miałem czesto :lol: Zobacz np usera MrRoshi.


Mam słabość do broni białej , tak naprawdę freaki i sporty walki to tylko alternatywa. Najchętniej oglądałbym walki Kill Billa w realu :cool:
 
Last edited:
Czesto siedzisz na cohones? Niektórzy maja 2 gify 1 pod 2. Z reszta ja , tez tak miałem czesto :lol: Zobacz np usera MrRoshi.


Mam słabość do broni białej , tak naprawdę freaki i sporty walki to tylko alternatywa. Najchętniej oglądałbym walki Kill Billa w realu :cool:

ZELAZNAREKA masz 60 lat i ty dalej bawisz sie w patologie?
 
ZELAZNAREKA masz 60 lat i ty dalej bawisz sie w patologie?

Patologia to 80 procent szarego życia stary. Daj bóg za fejmowa patologie na poziomie przedszkola a świat będzie piękniejszy :cool:

Z komedii nic mnie nie smieszy oprócz 2-3 filmów, kabaretów kompletnie nie lubie , WWE to najgorsze g....o jakie widziałem. Ostały mi sie tylko freaczki Roporek, które łączą wszystkie te 3 rzeczy DOSKONALE w całość.
 
Last edited:
Back
Top