Fame MMA gala youtuberów

Patologia to 80 procent szarego życia stary. Daj bóg za fejmowa patologie na poziomie przedszkola a świat będzie piękniejszy :cool:
Oczywiscie masz racje tylko ta patologia co jest w szarym zyciu o tym nie mówi , nie odpala komputera nie pierd.... i z dumą gada jak sie kur... a w fame sa patusy co sie tym szczycą to własnie ten mały szcegół i ty juz stary facet powinienes głosic prawde i nauczac mądrosci i drogi zyciowej... pamiętaj otym bo rozpara znów cie opluje i setki dzieci którymi manipuluje..:D
 
Oczywiscie masz racje tylko ta patologia co jest w szarym zyciu o tym nie mówi , nie odpala komputera nie pierd.... i z dumą gada jak sie kur... a w fame sa patusy co sie tym szczycą to własnie ten mały szcegół i ty juz stary łacet powinienes głosic prawde i nauczac mądrosci i drogi zyciowej... pamiętaj otym bo rozpara znów cie opluje i setki dzieci którymi manipuluje..:D


Strasznie mi kogos przypominasz, dziwnym trafem on zniknął z forum. Zaczynał sie na k a kończył na i , Kamil Kosowski, to był kiedyś dobry skrzydłowy. :lol:


Roporek szczerze? Mam to w d... czy patola , czy wykorzystuje dzieci, w Afryce własnie umiera milionowe dziecko z głodu.
Chłodne życie przyjacielu, dbasz o wlasna d i rodziny. Zycie jest za krótkie na filozoficzne rozkminy. A rozpara tak wykorzystuje dzieci , ze gala kosztuje BAGATELA 2 dychy. Hehe

,,powinienes głosic prawde i nauczac mądrosci i drogi zyciowe''


Mam isc do podstawówek i głosic ,,dzieci nie kupujcie ppv na Fejm'' :lol: :lol: :lol:
 
Last edited:
Ozdoba chyba nie wystąpi na Elite, facet strasznie odleciał umysłowo. Gosc serio chyba ma problemy psychiczne.

1616851362037.png
 
Niech Ozdoba idzie w chooj. Ktokolwiek wpadł na pomysł, żeby reaktywować tego idiotę rozminął się z rzeczywistością.

Wiadomo już, kto stoi za tym Elite?
 
Strasznie mi kogos przypominasz, dziwnym trafem on zniknął z forum. Zaczynał sie na k a kończył na i , Kamil Kosowski, to był kiedyś dobry skrzydłowy. :lol:


Roporek szczerze? Mam to w d... czy patola , czy wykorzystuje dzieci, w Afryce własnie umiera milionowe dziecko z głodu.
Chłodne życie przyjacielu, dbasz o wlasna d i rodziny. Zycie jest za krótkie na filozoficzne rozkminy. A rozpara tak wykorzystuje dzieci , ze gala kosztuje BAGATELA 2 dychy. Hehe

,,powinienes głosic prawde i nauczac mądrosci i drogi zyciowe''


Mam isc do podstawówek i głosic ,,dzieci nie kupujcie ppv na Fejm'' :lol: :lol: :lol:
Tak bo ty najlepiej znasz tych złodzieji i patologie fame.. ty powinienes byc prorokiem tego tematu niedajmy prac resztek mózgu naszych kochanych dzieci ,,,licze na ciebie i twoją wiedze w tej dziedzinie fake mma
 
Niech Ozdoba idzie w chooj. Ktokolwiek wpadł na pomysł, żeby reaktywować tego idiotę rozminął się z rzeczywistością.

Wiadomo już, kto stoi za tym Elite?


Jeden z wspoludzialowcow to klubowy Dj

Rozporek mis Yogi albo Kamil Kosowski juz nie mam watpliwosci.
 
Trailer Fame 10 w 23 godziny zrobił 753 tysiące wejść.

Dla przykładu Fame 9 który wisi ponad miesiąc ma 1 mln 53 tysiące.


Widać przeogromne zainteresowanie, czyżby to Norman Parke tak na to wpłynął? :zakręcony:

1616862060007.png
 
Last edited:
Trailer Fame 10 w 23 godziny zrobił 753 tysiące wejść.

Dla przykładu Fame 9 który wisi ponad miesiąc ma 1 mln 53 tysiące.


Widać przeogromne zainteresowanie, czyżby to Norman Parke tak na to wpłynął? :zakręcony:
Ludzie mają spore oczekiwania co do dziesiątej gali ;) wiec każdy jest ciekawy co wymyślą, stąd spore zainteresowanie
 
Ładnie zmontowany ze szpileczkami dla ludzi ze środowiska.

Dziś oberwali od FAME: Jóźwiak i Kawulski.




Jakie szpileczki przeciez to jest zenada...odwracanie uwagi od tego ze zrobili ludzi w chu... na ostatniej gali,a srodowisko ma racje rozpara i pionki plują na prawdziwych sportowców i mma w polsce ze ty lubisz byc ruch... to juz jesttwoj problem
 
Jakie szpileczki przeciez to jest zenada...odwracanie uwagi od tego ze zrobili ludzi w chu... na ostatniej gali,a srodowisko ma racje rozpara i pionki plują na prawdziwych sportowców i mma w polsce ze ty lubisz byc ruch... to juz jesttwoj problem
Gdyby prawdziwi sportowcy sie więcej promowali to by więcej zarabiali.
Logiczne, śmieszy mnie to zawsze jak ktoś pisze ze freak zarabia więcej od goscia który trenuje cale życie.. zarabia więcej bo organizator gali ma z niego większy hajs.
 
Gdyby prawdziwi sportowcy sie więcej promowali to by więcej zarabiali.
Logiczne, śmieszy mnie to zawsze jak ktoś pisze ze freak zarabia więcej od goscia który trenuje cale życie.. zarabia więcej bo organizator gali ma z niego większy hajs.
Oni niemają kiedy sie promowac bo cieko zapier... na treningach cały tydzien przez cały rok a u patoli trening jest na ostatnim miejscu
 
Oni niemają kiedy sie promowac bo cieko zapier... na treningach cały tydzien przez cały rok a u patoli trening jest na ostatnim miejscu
Juz nie przesadzaj
:rutekajak:
To zabrzmiało jakby spali na macie i myli sie w klubie, nie każdy tak trenuje jak Król Chimaev.
Problem jest w tym ze duzo zawodników nie ma pomysłu na siebie i nie wyróżniają się z tłumu.
Dlatego ja np preferuje ostrą promocje jak zawodnik cisnie drugiemu bo przynajmniej cos sie dzieje i mnie np zaczyna interesować.
 
Juz nie przesadzaj
:rutekajak:
To zabrzmiało jakby spali na macie i myli sie w klubie, nie każdy tak trenuje jak Król Chimaev.
Problem jest w tym ze duzo zawodników nie ma pomysłu na siebie i nie wyróżniają się z tłumu.
Dlatego ja np preferuje ostrą promocje jak zawodnik cisnie drugiemu bo przynajmniej cos sie dzieje i mnie np zaczyna interesować.
Człowieku czy chwalenie sie ze daje sie dup.. to pomysł na siebie czy oznaka skrajnej patologi,pozatym masz dzieci? jak bys mial 8letnią córke która do ciebie przychodzi i gada tato chciałabym byc taka jak marta likiewicz..co robisz kupujesz sznur czy spuszczasz wpier... dziecku? kogo to jest wina ..patologi fame i promowaniu takich słabych i patologicznych jednostek
 
Juz nie przesadzaj
:rutekajak:
To zabrzmiało jakby spali na macie i myli sie w klubie, nie każdy tak trenuje jak Król Chimaev.
Problem jest w tym ze duzo zawodników nie ma pomysłu na siebie i nie wyróżniają się z tłumu.
Dlatego ja np preferuje ostrą promocje jak zawodnik cisnie drugiemu bo przynajmniej cos sie dzieje i mnie np zaczyna interesować.
TRENUJĄ CAŁY TYDZIEN 2x2h czego nie rozumiesz hejterze?! :putinlaugh:
 
Człowieku czy chwalenie sie ze daje sie dup.. to pomysł na siebie czy oznaka skrajnej patologi,pozatym masz dzieci? jak bys mial 8letnią córke która do ciebie przychodzi i gada tato chciałabym byc taka jak marta likiewicz..co robisz kupujesz sznur czy spuszczasz wpier... dziecku? kogo to jest wina ..patologi fame i promowaniu takich słabych i patologicznych jednostek
ty to po chuj tu siedzisz jak nie lubisz fame mma itp
:korwinwhat:
 
Back
Top