Fame MMA gala youtuberów

ty to po chuj tu siedzisz jak nie lubisz fame mma itp
:korwinwhat:
zeby tacy jak ty nie byli rucha.... przez rozpare zeby ci uswiadomic ze plują na ciebie rozumiesz ...zebys nie skonczył w smietniku jak dawid ozdoba legenda i inni jemu podobni dla nich juz niema ratunku oni resztki swojego mózgu mają wyprane przez fake mma ty sie mozesz jeszcze uratowac...;)
 
Dlaczego hejterzy Fame gadaja mi ciagle o cip i fiu, gdy nas obchodzi octagon. Co za ironia.... :/

Ostatnio gadalem z userem Ewo to facet ciagle tylko linkiewcz-autobus i tak do usranrej. :/
 
zeby tacy jak ty nie byli rucha.... przez rozpare zeby ci uswiadomic ze plują na ciebie rozumiesz ...zebys nie skonczył w smietniku jak dawid ozdoba legenda i inni jemu podobni dla nich juz niema ratunku oni resztki swojego mózgu mają wyprane przez fake mma ty sie mozesz jeszcze uratowac...;)
Oglądam Fame od pierwszej gali, przepraszam KOCHAM FREAKI:heart:
Idź na wykop, zawsze murem za obrońcami freaków
Gdyby nie rozpara nie byłbyś teraz internetowym hejterem tracącym czas
 
Last edited by a moderator:
@ZELAZNAREKA009 @99picks Jak oceniacie zestawieni na FEN? Do tego jako main event rewanż Trybson vs Borowski :conorsalute:

Ogladalem hotel paradise wiec mnie ciekawi to zestawienie.
Artur byl takim cwaniaczkiem w hotel paradise, wolałbym go osobiście zobaczyć z Bartkiem bo odbił mu laske na początku sezonu i zestawienie miałoby większy sens :p
Ale Kamil z drugiej strony byl tam samcem alfa, wyrwał najlepsza dupe Julie i woził się po hotelu na kiwce
Wykupie ppv by to obejrzeć, Jóźwiak w końcu zaczął myśleć.
 
@ZELAZNAREKA009 @99picks Jak oceniacie zestawieni na FEN? Do tego jako main event rewanż Trybson vs Borowski :conorsalute:



Tak oceniam , ze tu nieraz pisałem , ze jak tv ogladam czasami po 8 wieczorem dla fakty po faktach i w weekend canal plus dla topowej piłki i polsat premium dla LM i polsat sport dla walki wieczoru UFC o 6 rano , to jest jedyne oglądanie u mnie tv raczej juz do kresu , wiec morał z tego taki , ze nie wiem kim są ci ludzie. Jeśli mam być szczery to ja nawet nie wiem kim jest Borkowski który walczy z Trybsonem.:cool::damjan: Gdyby nie PN , to w tv spędzałbym maks 2 procent zycia.
 
Last edited:
Te elite fighters serio nie ma hamulców. Podoba mi sie to::snoopd::

Zebranie elity:cool::lol:


Nie no kurwa kryminaliści w MMA, kryminaliści we freakach...


To jest mocne:


Ale ta sztabka złota: a to czasem NBP nie ma monopolu na emisję sztabek złota? Coś mi się zdaje, że to nie jest najwyższej jakości złoto
 




Zadora przygotowuje Tancule




Elita śledzi hastag famemma na wykopie , do tego zalozyli konto tam i napisali , ze będą dymy. Ten wpis sugeruje , ze chca amatorskich freaków a nie trenujących. :cool: K.....a ta federacja to mokry sen :lol:
1616919422271.png
 
  • Like
Reactions: J.K
Turski niezle się odpalił na freak Fenu , uczestników z Hotelu Paradise :putinlaugh:


Jebac tego turskiego, gosc totalnie nie ma wiedzy a się wypowiada.
Kamil trenuje dłużej niż miesiąc bo już w zeszłym roku widzialem instastory z jego treningu mma.
Artur z kolei chyba cały czas trenuje boks, w hotelu paradise widzialem jego walkę z cieniem i ładnie bił.
 
Ale trzeba powiedziec , ze celebryty ładnie wyczuli mamonę. Z siłki to mam wrażenie , ze juz każdy się pcha.

Płaci HL, Elite fighters, Fen, Fejm z tego sie zrobił fajny zarobek na kontrakcie, jestem pewny ze za minimum 30-50 k.


Gdzie znajdziecie tak łatwa kasę?
 
Elite fighters na wykopie


,,Słuchajcie...
Nie planujemy się szybko zawinąć mimo tego jak „konkurencja” próbuje z Nami walczyć... Robią różne numery o których, niedługo będziemy mogli powiedzieć ale mniejsza o to...
Jesteśmy FREAK’ową federacją i będziemy ciągle kręcić się wśród freaków Jeśli chcemy zrobić zestawieniem grubego z chudym to to zrobimy, chcemy dać walkę o pas to czemu mamy tego nie zrobić?
Jesteśmy federacja także dla Was! Tutaj nie będzie czegoś takiego, że zawodnik by się dostać na walkę zawalczy z każdym a potem będzie się kłócić o 2 kg i mówić, że nie wychodzi''

:applause::applause::applause::applause::applause::antonio::antonio::antonio:

0 problemów o kg , k....a kocham Elite fighters
 
Last edited:
Elite fighters na wykopie


,,Słuchajcie...
Nie planujemy się szybko zawinąć mimo tego jak „konkurencja” próbuje z Nami walczyć... Robią różne numery o których, niedługo będziemy mogli powiedzieć ale mniejsza o to...
Jesteśmy FREAK’ową federacją i będziemy ciągle kręcić się wśród freaków Jeśli chcemy zrobić zestawieniem grubego z chudym to to zrobimy, chcemy dać walkę o pas to czemu mamy tego nie zrobić?
Jesteśmy federacja także dla Was! Tutaj nie będzie czegoś takiego, że zawodnik by się dostać na walkę zawalczy z każdym a potem będzie się kłócić o 2 kg i mówić, że nie wychodzi''

:applause::applause::applause::applause::applause::antonio::antonio::antonio:
Za elite fighters stoi Pan Misiek wiec są nietykalni, nawet duży łysy z fame z kolegami im nic nie zrobi.
comment_16169228085qWtuyHThJya9mw5u6T0Fj,w400.jpg
 
A czemu nie Fejm?:putinlaugh: przeciez HL to Fame 2.0 z jednym dymogennym Kasjo.


Trailer F10 zaraz wbije 900 tysiecy od piatku godziny 18 00. WOW WOW WOW.

RIP SERWERY FEJMU
Czym ty gościu sie podniecasz ? robiłeś pześwietlenie głowy? jak nie to zrób jak najszybciej ...D
 
Back
Top