Fame MMA gala youtuberów

Malczynski chyba powiedział 3 zdania , gorzej olany niz Haribo :mjsmile:



Gola ,,ale czemu , ale czemu wziąłeś ta walkę '' X 25 RAZY do Haribo

To po h.j mu ja klepnęliście pacany:pytalsiektos::pytalsiektos::pytalsiektos:
 
Lubie po prostu posmiac sie z takich naiwnych i głupich ludzi jak wy...

Ty się naucz pisać po polsku najpierw, troglodyto. :facepalm:

Co, może zaraz wpierdolem przez monitor zaraz znowu zagrozisz? :putinlaugh:
 
No.. słabo jest póki co heh

Ta konfa dzis to porazka, juz widze ze Kasjo i Parke będą zamulać. 2 nawet nie ruszam na live.

Elite fighters wbijaj na rynek.


To najslabszy Kasjo jakiego widziałem na konfie Fejm mma, chyba troche mokre gacie.
 
Last edited:
Nie jestem samcem alfa ,z takimi kozakmi wirtualnymi inaczej sie nie da jeśteś zwykłą MAmeją i ćip... męską i tyle w temacie
WOW! To teraz przecinki odkryłeś? Poczekaj jeszcze jak dowiesz się o tym, do czego kropka na twojej klawiaturze jest. :rofl:
 
WOW! To teraz przecinki odkryłeś? Poczekaj jeszcze jak dowiesz się o tym, do czego kropka na twojej klawiaturze jest. :rofl:
Ale z czego ty sie cieszysz? nie prosciej napisac ze jesteś zakompleksionym gosciem co w internecie leczy swoje ego?
 
Nie wiem, nie śledziłem jeszcze wtedy MMA


Ty masz około 30 tysiecy postów i nie sledziles wtedy MMA.

Voranek przeciez ja wiem , ze na tej stronie o UFC u niektórych nie można powiedziec złego słowa. Pewnie o autobusie , tez nie słyszałeś...

Fejm to tylko patola, w MMA prawdziwym ZERO patoli, nigdy. Zyjcie w tej bajce. :cool:dla 7-latków.

Juz nie bede pisał o wyczynach JJa z avatara.

Ten swiat nie ma idioli to tylko ludzie z dzi...mi, koksem i alko , a juz w ogóle sporty walki.
 
Last edited:
Ale z czego ty sie cieszysz? nie prosciej napisac ze jesteś zakompleksionym gosciem co w internecie leczy swoje ego?

Tak, leczę swoje ego, przez czytanie i pisanie do takiego analfabety i troglodyty jak ty. :beczka:
 
Back
Top