Fame MMA gala youtuberów

Trailer F10 osiągnie 1 milion do 1 rano, został wrzucony w piatek o 18 00.


Zawsze wiedziałem, ze freaki + mma to mega żyła złota
:applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause:


Szpilka w Fejmie rozbije bank.:bleed:


Konfa fejmu 10 ma już na oficjalnym kanale 1 mln 137 tysiecy. O ja pier........:brainoverload::brainoverload::brainoverload:
 
Last edited:
WHAT? Jak nie zauwazy, jak Fury to jest mega dymogenny koleś. MMA nie doszło do zadnej sciany userze. Dymogenni zawsze Ci sprzedadza milionowe ppv. Do sciany to doszedł ale boks jeśli już co najwyżej.

Sam jestem tego przykładem bo oprocz Joshua- Fury rzuciłem boks.

Tylko, że Fury jest taki z natury. I tu ma przewagę. Bo zawsze można się dymów nauczyć i tak spróbować jechać. Fury nie musi się niczego uczyć pod zapotrzebowania medialne obecnych czasów.

To i tak będzie klasyczne starcie buntownika/idola ludu ze sztucznie zbudowanym korpo Adonisem. Takich starć patrycjatu z plebsem na przestrzeni wieków było już multum.
 
Ogólnie to ja chciałbym wszystkich zaprosić na instagrama przez którego dowiecie się więcej o gali Malika Montany - High League. Nazwa owego instagrama to "high_league.news". Widziałem że nasze posty się już tutaj przemijały, miłego dnia!
 
Ja zawsze uwazam ze dymy muszą być obowiązkowe, @ZELAZNAREKA009 podałeś świetny przykład z Masternakiem.
Gosc ma skille lepsze od Szpilki a jednak nie osiągnął tyle co on bo jest poprostu nudny.
Jebac szacunek do rywala, ma być obrażanie, plucie, rzucanie przedmiotami i agresja fizyczna.
Większość zawodników sie sama nie promuje, nie robią dymów a później wielki płacz ze zarabiają mniej od freaków.
Tutaj mamy przykład zjebanej promocji swojej osoby


,,jesteśmy zawodnikami czy ludźmi od tworzenia kabaretów" xD
No i ja mam wyjebane w takiego grzecznego zawodnika bo niczym się nie wyróżnia.
Gosc przegrał ostatnia walke i gdybym nie wrzucil tego wywiadu to pewnie byście nawet nie kojarzyli tego decowskiego bo jest zwykłym niczym się nie wyróżniającym nudziarzem.
Z drugiej strony na pewno większość tu już będzie kojarzyć sytuację z ważenia armi fight night gdzie Shamad Erzanukaev zrobił dymy i popchnął tego nudziarza :cool:
 
Wasilewski- Szpilka będzie Najmanem w MMA.:putinlaugh:

Redaktor bokser org chyba wie w jak potężnym upadku jest obecnie polski boks, bo mówi do Wasyla , ze szkoda Szpilki w mma, bo on jako jedyny , jeszcze przyciąga ludzi do oglądania boksu w Polsce :korwinlaugh::juanlaugh::jarolaugh:



BOKS IS DEAD

 
Wasilewski- Szpilka będzie Najmanem w MMA.:putinlaugh:

Redaktor bokser org chyba wie w jak potężnym upadku jest obecnie polski boks, bo mówi do Wasyla , ze szkoda Szpilki w mma, bo on jako jedyny , jeszcze przyciąga ludzi do oglądania boksu w Polsce :korwinlaugh::juanlaugh::jarolaugh:



BOKS IS DEAD


Boks w Polsce to ciężka padaka, szczerze mówiąc tez śledziłem tylko walki Szpilki i Adamka gdyby był na topie
 
Boks w Polsce to ciężka padaka, szczerze mówiąc tez śledziłem tylko walki Szpilki i Adamka gdyby był na topie


Tak szczerze to po oficjalnym końcu Szpilki w boksie, to ja nawet nie umiem wymienić kto ma ten wózek ciągnąc w Polsce na jakiekolwiek zainteresowanie. O walce Głowackiego było tak cicho, ze jak ktos nie wchodzi na portale sportowe to nawet nic nie wiedział o tej walce XD.


To juz nawet Hejter vs Rafonix sprzeda wiecej ppv niz polski boks. W Polsce boks oficjalnie umarł na szczeblu duzego marketingu i hype. Zapalmy świeczkę. MMA gdyby to przenieść w realia piłkarskie w Polsce wygrywa właśnie 6-0


Dazn wrzucił na yt skrót walki Povietkin-Whyte , w 1 dzień tylko 100k. Boks umiera...
 
Last edited:
Chlopaki bo my tak gadu gadu, ale ktos zna szczegoly walki Kasjo-Parke?

Rekawice , dlugosc rund i liczbe rund, bo ja kompletnie nic....
 
Chlopaki bo my tak gadu gadu, ale ktos zna szczegoly walki Kasjo-Parke?

Rekawice , dlugosc rund i liczbe rund, bo ja kompletnie nic....
Rundy 3min x5
60 sekund przerwy między rundami
Rękawice
screenshot_20210329_123944-jpg.18971
 

Attachments

  • Screenshot_20210329_123944.jpg
    Screenshot_20210329_123944.jpg
    73.5 KB · Views: 174
Wedlug mnie Kasjo to ugra, nie zdziwie się jezeli ta walka bedzie ustawiona. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby najwieksza gwiazda fame przegrała
 
Zadnej ustawki nie bedzie. To nie jest boks zawodowy. Przypominam ze pod katem dymow nr 2 tej federacji jest facet z rekordem 1-4, ktorego bardzo chciał FEN. A gosc ktory w mma wygral przed wejsciem do Fejmu w mma 2 pojedynki i jest uznawany za parodyste sportów walki na calą Polske.... dostawal 2 razy ME.
 
Last edited:
Zadnej ustawki nie bedzie. To nie jest boks zawodowy. Przypominam ze pod katem dymow nr 2 tej federacji jest facet z rekordem 1-4, ktorego bardzo chciał FEN. A gosc ktory w mma wygral przed wejsciem.do Fejmu w mma 2 pojedynki..... dostawal Co-ME i ME.
W sumie tak, ale wydaje mi się ze Kasjo to i tak wygra.
Boks to jego królestwo
 
buhhahahaha :D Ale kim jest tancula i szeliga.... jestem przekonany ze stary muranskin doje...szelidze


Akurat Tańcula moim zdaniem poskładałby ich 2 sam, a tu jeszcze bonusowo Szeliga :cool: to o Panie.


Ten Muranski to dobry wariat widziałbym go na Elite Fighters, serio. Tego potrzebujemy a nie tlenionych modeli.
 
Last edited:
Dziadek jest świr, robiłby dymy a o to Wam chodzi :conorsalute::lol:



I o to chodzi.

Ej myślicie , ze serio Elite fighters da walkę miśkowi z Nadarzyna , który konczy w tym roku 60 , czy wałek? Ozdoba czy pick 99 co sadzicie? Z tego nie bedzie afery na Polskę? :zakręcony: Ciekawi mnie ta kwestia.:tysoncoffe:
 
Last edited:
Back
Top