Fame MMA gala youtuberów

Nie. Facet jesli juz to wbija na octagon pod szyldem Elite fighters, a Malik nie chce ,,wschodnio-europejskiej patoli " w swojej fedce.Tak w ogóle to witam w najlepszym wątku na cohones nowego Usera. Rozwijamy sie jak gale freakowe.
 
Screenshot_20210330-171003_Firefox.jpg



Ojciec patostrimów szykuje się na konferencje (@DavidMMA magical wraca do akcji :cool:)
:antonio:

Co to było to high leauge?
:whodefuk:
 
Ciekawe jakie zasiegi na yt beda miec konfy HL i EF.


99picks

Tancula vs Muranski nie nazwałbym walką tylko egzekucją.
 
Last edited:
Dramat, najgorsza część była z nimi i z dubielem.
Polakowi tez cos odyebalo po walce z Kasjuszem, wczesniej byl dobrym zadymiarzem. Caly internet przez blisko rok go jebal i mu to zwisalo. Potem pojechał do tej Tajlandii i zaczal mowic o szacunku sportowym i treningach. Szkoda, moglismy miec z niego wiekszy pozytek.
 
Polakowi tez cos odyebalo po walce z Kasjuszem, wczesniej byl dobrym zadymiarzem. Caly internet przez blisko rok go jebal i mu to zwisalo. Potem pojechał do tej Tajlandii i zaczal mowic o szacunku sportowym i treningach. Szkoda, moglismy miec z niego wiekszy pozytek.
Polaka to pamiętam jak cisnął magicalowi itp hehe swoja droga ta karta dziesiątki szału nie robi..
Liczylem na walkę krychy z szewcem, byłyby dobre dymy na konferencjach i solówka w oktagonie
 
Polaka to pamiętam jak cisnął magicalowi itp hehe swoja droga ta karta dziesiątki szału nie robi..
Liczylem na walkę krychy z szewcem, byłyby dobre dymy na konferencjach i solówka w oktagonie
Krycha tez przez chwile udawal pokornego ale na szczescie sie chlopak ogarnal :lol:
 
Polaka to pamiętam jak cisnął magicalowi itp hehe swoja droga ta karta dziesiątki szału nie robi..
Liczylem na walkę krychy z szewcem, byłyby dobre dymy na konferencjach i solówka w oktagonie

A ja odkąd znam Polaka /Fame 1/ to zawsze miałem przeczucie, ze na dłuższa metę to będzie ciepły koleś, on ma 0 DNA z Sebixa , taki koles ala Gasiewski czy Błonski nic wiecej z niego nie będzie pod katem dymienia.


Powtarzam oprócz Kasjo, tam troche zadymi jeszcze Ferrara/tez bardziej ciepluch niz sebix/ czy Krycha , potencjał ma Szeliga. Reszta... puśćmy śmiech z yt.
 
A ja odkąd znam Polaka /Fame 1/ to zawsze miałem przeczucie, ze na dłuższa metę to będzie ciepły koleś, on ma 0 DNA z Sebixa , taki koles ala Gasiewski czy Błonski nic wiecej z niego nie będzie pod katem dymienia.


Powtarzam oprócz Kasjo, tam troche zadymi jeszcze Ferrara czy Krycha , potencjał ma Szeliga. Reszta... puśćmy śmiech z yt.
Byku patrz co napisaliśmy w tym samym momencie haha
 
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że w jednej z walk na hypemma zawalczy hecman z punchdowna.
 
Pierwszy youtuber z reka na sercu którego znam z mojego kochanego uniwersum Jto. Jakby on wystąpił na freak gali

:applause::antonio::antonio:

Andrzej z Hamburga vs Rado z Londynu Elite fighters proszę :tellmemore:


 
Last edited:
Dlaczego Najman zawsze musi być wszędzie najgorszy :jon: I to naprawdę różnica jest niesamowita, szczerze dziwi mnie, ze Vip ma tylko 1211 osób :pjelen:

Zasięgi na insta

Fame- 1 mln 108 tysiecy

Hype mma- 99 tysiecy

High League- 90 tysiecy

Elite Fighters - 26 tysiecy

MMA VIP - 1 211
Gosc wogole tego nie promuje a dwa to vip mma 1 bylo chujowe i każdy ma wyjebane w ta gale.
 
Walki na hype mma mają się odbywać w ringu 6x6 w wywiadzie z hejterem gość z MMA-bądź na bieżąco mówił
 
Back
Top